سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۱۸:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۹ آذر ۱۳۹۴در ۷:۱۰ ب.ظ تعداد بازدید: 555 بازدید کد خبر:47950 چاپ خبر

جلسه بررسی ظرفیت های اشتغالزایی بخش کوهنانی برگزار شد

0

به گزارش خبرنگار کشکان، جلسه بررسی ظرفیت های اشتغالزایی بخش کوهنانی به ریاست یارمحمدی بخشدار و با حضور مهندس بخشی مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان، حجت الاسلام آروانی امام جمعه، اعضای شورای اداری، شورای اسلامی شهر، شورای بخش، جمعی از اعضای شورای اسلامی روستاهای تابعه، دهیاران و …… برگزار شد. در ابتدای جلسه پس […]

به گزارش خبرنگار کشکان، جلسه بررسی ظرفیت های اشتغالزایی بخش کوهنانی به ریاست یارمحمدی بخشدار و با حضور مهندس بخشی مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید استان، حجت الاسلام آروانی امام جمعه، اعضای شورای اداری، شورای اسلامی شهر، شورای بخش، جمعی از اعضای شورای اسلامی روستاهای تابعه، دهیاران و …… برگزار شد.

۳

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، یارمحمدی بخشدار کوهنانی ضمن اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های بخش کوهنانی در ابعاد مختلف، بیکاری را به عنوان یکی از مشکلات و تنگناهای موجود در منطقه به ویژه برای جوانان و تحصیل کردگان معرفی نمود و اظهار امیدواری کرد که با همت دستگاه های ذیربط از جمله نهادهای مالی و توسعه ای نظیر صندوق کارآفرینی امید، شاهد برطرف شدن پاره ای از این مشکلات باشیم، در ادامه امام جمعه بخش نیز با اشاره به آیات و روایات دینی خواستار توجه مسئولین به رونق کسب و کار مردم به خصوص در مناطق محروم و روستایی شد.

۲

پس از آن آقای مهندس بخشی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ضمن بیان شرایط و ضوابط استفاده از تسهیلات صندوق بویژه در بحث فراورده های باغات انار، به پرسشهای تعدادی از حاضرین نیز پاسخ گفت و در پایان موارد زیر به تصویب رسید:

۱ – مقرر گردید دهیاران ظرف مدت ۱۰ روز یک نفر از متقاضیان دریافت تسهیلات کارآفرین به عنوان سرپرست گروه را جهت توجیه و تبیین طرحهای اشتغالزایی روستای مربوطه به بخشداری معرفی نمایند.

۲ – مقرر گردید اداره ی جهاد کشاورزی بخش در اسرع وقت نسبت به شناسایی و معرفی افرادی که متقاضی استفاده از تسهیلات صندوق جهت ایجاد سردخانه های کوچک به منظور نگهداری محصولات باغی و فرآورده های مربوطه می باشند اقدام نمایند.

۳ – مقرر گردید صندوق نسبت به طرح های اشتغالزایی از جمله سبدسازی، تولید ظروف یک بار مصرف، پرورش گل و گیاه، زنبورداری، تولید قارچ، تولید ترشی، رب و لواشک انار و تولید پوشاک و… اقدام نماید.

۴ – مقرر گردید صندوق ضمن بررسی دقیق طرح های پیشنهادی نسبت به تسهیل در روند اعطای تسهیلات مساعدت لازم را داشته باشد.

۱

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. قابل توجه بخشدار محترم طرهان (جناب آقای گراوند ) امید است ایشان هم گزارشی مستند از عملکرد خود وکارهای انجام شده به استحضار مردم برساند ضمناً برنامه های آتیه خود را اعلام نمایند / انشاء الله – منتظریم

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط