سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۷:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۹ آذر ۱۳۹۴در ۷:۳۹ ق.ظ تعداد بازدید: 211 بازدید کد خبر:47931 چاپ خبر

وزارت کشور در آستانه انتخابات توجه بیشتری به امنیت انتخابات داشته باشد

0

آیت ‌الله موسوی تبریزی

رییس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاح طلبان در آستانه از وزارت کشور خواست توجه بیشتری به امنیت انتخابات داشته باشد. آیت‌الله موسوی تبریزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا٬ یادآور شد: جلسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان یکشنبه‌شب تشکیل شد و در این جلسه مهم‌ترین مسایل و اتفاقات روز مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. دبیرکل مجمع محققین […]

حسین+موسوی+تبریزیرییس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاح طلبان در آستانه از وزارت کشور خواست توجه بیشتری به امنیت انتخابات داشته باشد.

آیت‌الله موسوی تبریزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا٬ یادآور شد: جلسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان یکشنبه‌شب تشکیل شد و در این جلسه مهم‌ترین مسایل و اتفاقات روز مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

دبیرکل مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به حوادث صورت گرفته در سخنرانی خانم آذر منصوری در یاسوج و مصطفی کواکبیان در اندیمشک و موارد مشابه دیگر تاکید کرد این درست نیست که سخنرانی‌ها مرتب تعطیل شود و وزارت کشور در آستانه انتخابات مجلس باید به این مسئله توجه بیشتری داشته باشد.

وی تاکید کرد: هیچ‌کس حق ندارد سخنرانی‌هایی که مجوز وزارت کشور و فرمانداری دارند را تعطیل کند یا در آن اغتشاش ایجاد کند٬ اما افرادی به ظاهر خودسر که ماهیت واقعیت آنها مشخص نیست این سخنرانی‌ها را به هم می‌زند.

آیت الله موسوی تبریزی خاطرنشان کرد: اگر افتخار می‌کنیم که ایران یک کشور باثبات در منطقه است این رفتار‌ها جز ایجاد هرج و مرج در کشور نتیجه دیگری نخواهد داشت و تنها کسی که از این فضا سود می‌برد داعش و مخالفان نظام هستندف لذا دخالت وزارت کشور در این مسئله ضروری است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط