سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۱۲:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۸ آذر ۱۳۹۴در ۵:۲۵ ب.ظ تعداد بازدید: 892 بازدید کد خبر:47923 چاپ خبر

سال ۹۷ برجهای دوقلوی خرم آباد به بهره برداری می رسند

0

به گزارش کشکان به نقل از خبرآنلاین ،«آرمان بهره‎مند» در بازدید خبرنگاران از پروژه برج‎های دوقلوی خرم‎آباد افزود: پروژه برج‎های دوقلوی خرم‎آباد با زیربنایی بالغ بر ۱۵۸ هزار مترمربع در ۳۰ طبقه در حال احداث است که برج مسکونی در مجموع ۳۵۴ واحد و برج تجاری در ۶ طبقه ساخته می‎شود. وی خاطرنشان کرد: مهرماه […]

۱۵-۱۱-۲۹-۱۶۲۸۲۶۱۵۱

به گزارش کشکان به نقل از خبرآنلاین ،«آرمان بهره‎مند» در بازدید خبرنگاران از پروژه برج‎های دوقلوی خرم‎آباد افزود: پروژه برج‎های دوقلوی خرم‎آباد با زیربنایی بالغ بر ۱۵۸ هزار مترمربع در ۳۰ طبقه در حال احداث است که برج مسکونی در مجموع ۳۵۴ واحد و برج تجاری در ۶ طبقه ساخته می‎شود.

وی خاطرنشان کرد: مهرماه ۹۶ اسکلت‎بندی برج‎های دوقلوی خرم‎آباد به اتمام می‎رسد و اگر طبق برنامه زمان‎بندی پیش برویم مهر‌ماه ۹۷ کل این پروژه به بهره‎برداری می‎رسد.

این مقام مسئول با اشاره به این‌که این پروژه به‌صورت مشارکتی با شهرداری خرم‎آباد و گروه سرمایه‎گذاری عمران و ساختمان معین کوثر، آتی طرح آرتا و شرکت ساختمانی دبله در حال احداث است، تصریح کرد: این پروژه بین ۲۱ تا ۲۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بهره‎مند یادآور شد: ۲۳۰ تا ۲۵۰ نفر در این پروژه مشغول به کار هستند و خوشبختانه کار مطابق با برنامه زمان‎بندی پیش می‎رود.

مدیر پروژه برج‎های تجاری مسکونی کیو خرم‎آباد گفت: پیش‎فروش واحدهای برج‎های تجاری مسکونی کیو خرم‎آباد با دستور استاندار و دادستانی انجام می‌گیرد.

وی افزود: یکی از نقاط مثبت این پروژه بهره‎مندی از نیروهای بومی در سایر قسمت‎هاست که استاندار محترم همواره بر این قضیه هم‌چنین استفاده از مصالح ساختمانی بومی تأکید داشته است.

بهره‎مند یادآور شد: در بام مجتمع تجاری یک زمین فوتبال، یک زمین بسکتبال و یک زمین تنیس هم‌چنین دو سالن ورزشی و دو سالن آمفی‌تئاتر بین برج‎ها در نظر گرفته شده است.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط