سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۲:۳۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ آذر ۱۳۹۴در ۴:۱۸ ب.ظ تعداد بازدید: 885 بازدید کد خبر:47772 چاپ خبر

رشد قارچ گونه مراکز عرضه دخانیات در کوهدشت

0

این روزها شهروندان کوهدشتی در رفت و آمدهای روزانه خود با مغازه های متعدد عرضه دخانیات روبرو شده و بعضاً از این اتفاق ابراز نگرانی می کنند. به گزارش کشکان، بسیاری از این مراکز به فروش مواد دخانی غیرمجاز و قاچاق مشغول اند. مسأله ای که سلامت شهروندان به خصوص قشر جوان را که به لطف […]

DSC_1709

این روزها شهروندان کوهدشتی در رفت و آمدهای روزانه خود با مغازه های متعدد عرضه دخانیات روبرو شده و بعضاً از این اتفاق ابراز نگرانی می کنند.

به گزارش کشکان، بسیاری از این مراکز به فروش مواد دخانی غیرمجاز و قاچاق مشغول اند. مسأله ای که سلامت شهروندان به خصوص قشر جوان را که به لطف بی تدبیری سالیان از درد بی کاری رنج برده و مستعد اعتیاد هستند به شدت به مخاطره انداخته است.

توجه به این موضوع در کنار مبارزه با مراکز قلیانی فراوانی که با عنوان شیک و زیبای «قهوه خانه سنتی» همیشه مورد اعتراض شهروندان بوده به یکی از مطالبات مهم عمومی تبدیل شده است.

هرچند مراجع ذی ربط اقداماتی را در زمینه جمع آوری این مراکز و برخورد با متصدیان آن ها به عمل آورده اند، اما ضروری است در کنار تداوم برخوردهای قاهرانه و قانونی،‌با حضور کارشناسان آسیب های اجتماعی دلایل این مسأله ریشه یابی شده و مقدمات مبارزه بنیادی با آن فراهم گردد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. درود بر مدیر دلسوز پایگاه خبری کشکان که موضوع گسترش مراکز فروش دخانیات که در اصل مکمل اقدام زشت وخانمان سوز قیلیونیها شهرمان شده اند را متذکرشد ه اید. مسئولین ذیربط شما هم به وجدانتان مراجعه کنید آیا با تنوع ودردسترس قرار گرفتن قلیان و سیگار شادابی از چهره جوانان رخت بر نه بسته خواهشن اقدام بفرمائید

    [پاسخ]

  2. قارچ گونه نه! باید بگیم کپک گونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط