سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۶:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۴ آذر ۱۳۹۴در ۴:۵۸ ب.ظ تعداد بازدید: 260 بازدید کد خبر:47654 چاپ خبر

کمیته حمل و نقل ستاد اربعین لرستان در مرز مهران مستقر شد

0

کمیته حمل و نقل ستاد هماهنگی زائرین اربعین حسینی استان لرستان در مرز مهران مستقر شد. به گزارش کشکان به نقل از مهر، حسن رحمانی ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: روز سه شنبه نمایندگان این اداره کل در قالب کمیته حمل و نقل ستاد هماهنگی زائرین اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران مستقر […]

۷۲۴۹۹۶

کمیته حمل و نقل ستاد هماهنگی زائرین اربعین حسینی استان لرستان در مرز مهران مستقر شد.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، حسن رحمانی ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: روز سه شنبه نمایندگان این اداره کل در قالب کمیته حمل و نقل ستاد هماهنگی زائرین اربعین حسینی در پایانه مرزی مهران مستقر شدند و رسماً کار این کمیته آغاز شد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های لرستان اظهار داشت: در روز سه شنبه سوم آذر ماه تعداد ۸ دستگاه اتوبوس و ۱۲ دستگاه مینی بوس ۵۶۵ زائر را از شهرستان های خرم آباد، دورود و نورآباد به مرز مهران جابجا کرده اند.

مسئول کمیته حمل و نقل ستاد هماهنگی زائرین اربعین حسینی استان لرستان افزود: با همکاری کانون رانندگان وسایل نقلیه سنگین استان ۳ دستگاه کامیون و یک دستگاه تریلر اقلام مورد نیاز ستاد شامل چادر، تانکر آب، کنسرو، نان، پتو و سایر نیازمندی ها را به مهران منتقل کرده اند.

رحمانی با اشاره به لزوم بسیج تمام امکانات و ظرفیت های حمل و نقل مسافر برای جابجایی زائرین اربعین حسینی، تأکید کرد: از هشتم تا هیجدهم آذر ماه پیش فروش بلیت و سرویس دربستی به مناطق مختلف کشور به استثنای استان های ایلام و خوزستان ممنوع است؛ لذا تقاضامندیم  هم استانی ها از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند و در صورت نیاز به سفر، با مراجعه حضوری به دفاتر فروش بلیت شرکت های اتوبوسرانی برنامه سفر خود را تنظیم کنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط