سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۹:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۳ آذر ۱۳۹۴در ۶:۵۷ ب.ظ تعداد بازدید: 459 بازدید کد خبر:47596 چاپ خبر

مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست مهر کوثر الیگودرز به بهره برداری رسید

0

با حضور سردار احمد وحیدی رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی کشور

این مرکز در زمینی به مساحت ۳۸۵ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در دو طبقه توسط قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سپاه ساخته شده و بهزیستی لرستان با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال آن را تجهیز نموده است. به گزارش خبرنگار کشکان، مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و […]

a705fb0a-7d80-42ba-9430-ed9b6cc8a67a

این مرکز در زمینی به مساحت ۳۸۵ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در دو طبقه توسط قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سپاه ساخته شده و بهزیستی لرستان با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال آن را تجهیز نموده است.

به گزارش خبرنگار کشکان، مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست مهر کوثر الیگودرز با حضور سردار احمد وحیدی رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی کشور و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ،فرمانده قرارگاه خاتم،امام جمعه و فرماندار شهرستان ،معاون اجتماعی بهزیستی لرستان و جمعی از مدیران استان و شهرستان الیگودرز به بهره برداری رسید.

شایان ذکر است این مرکز در زمینی به مساحت ۳۸۵ متر مربع به ارزش تقریبی ۱ میلیارد ریال توسط سید تقی مشکاه السادات پدر شهید والامقام حسن مشکاه السادات به بهزیستی اهدا شده است و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سپاه جهت ساخت آن ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه کرده است و بهزیستی لرستان با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال این مرکز را تجهیز نموده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط