سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۳:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۳ آذر ۱۳۹۴در ۵:۴۷ ب.ظ تعداد بازدید: 1,077 بازدید کد خبر:47569 چاپ خبر

رونمایی از دو عنوان کتاب تالیف دکتر تورج حسنی راد

0

در سمینار کارگاهی آموزشی لذت کتابخوانی از دو عنوان کتاب تالیف دکتر تورج حسنی راد رونمایی شد. اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان سمینار آموزشی کارگاهی لذت کتابخوانی را برگزار کرد. به گزارش کشکان آقای مراد درویشی معاونت اداره آموزش و پرورش شهرستان طی سخنانی بر اهمیت و […]

download

در سمینار کارگاهی آموزشی لذت کتابخوانی از دو عنوان کتاب تالیف دکتر تورج حسنی راد رونمایی شد.

اداره آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان سمینار آموزشی کارگاهی لذت کتابخوانی را برگزار کرد.

به گزارش کشکان آقای مراد درویشی معاونت اداره آموزش و پرورش شهرستان طی سخنانی بر اهمیت و ضرورت کتاب و کتابخوانی تاکید کرده و متذکر شد که باید یاد بگیریم که چه کتابهایی را بخوانیم و برای کودکانمان نیز بتوانیم کتابهای مفیدی تهیه کنیم. وی ارزش داشتن کتاب را در خواندن آن دانست و گفت: کتاب برای در قفسه گذاشتن چاپ نمی شود. درویشی اضافه کرد: افتخار ما مسلمانان این است که بهترین و بزرگترین کتاب دنیا را که همان قرآن است و راه سعادت بشر را نشان می دهد متعلق به ماست. وی همچنین نهج البلاغه را یکی از افتخارات شیعه دانست و گفت: جامع ترین و مفیدترین کتاب سیاسی و مملکت داری نهج البلاغه است.

در پایان  از دوعنوان کتاب با عنوان عدالت آموزشی و کتاب خلاقیت تفکر انتقادی در نظام آموزشی  تالیف دکتر تورج حسنی راد عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور لرستان رونمایی شد.

تحریریه کشکان به دکترحسنی راد تبریک و شادباش می گوید.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جناب آقای دکتر حسنی

  باسلام و درود

  اندیشه والا و همت بلند و ستودنی شما را در راه تعلیم و تربیت پاس میدارم و نگارش کتابهای ژرف وگرانمایه را به شما و همه همگنان و همپیمانان انسانیت و آزادی در این بوستان همیشه سبز تبریک میگویم.

  خجسته و پاینده باد

  اندیشه ژرف بین و آهنگ پولادین تو

  [پاسخ]

 2. ضمن عرض تبریک به دکترحسنی راد
  آرزوی موفقیت بیشتردرتمام مراحل زندگی بخصوص عرصه ی علم وادب رابرای شماازدرگاه خداوندخواستارم.

  [پاسخ]

 3. باسلام و عرض تبیرک قلمتان مستدام

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط