سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۶:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۳ آذر ۱۳۹۴در ۳:۲۷ ب.ظ تعداد بازدید: 216 بازدید کد خبر:47557 چاپ خبر

امکانات برای سخنرانی‌ در دست یک عده است/ پیش بینی تکرار ماجرای قرچک

0

سخنگوی دولت در مورد حادثه‌ای که در قرچک ورامین اتفاق افتاد گفت: حادثه ورامین اولین دست از این حادثه‌ها نبود و پیش‌بینی می‌شود آخرین حادثه نیز نباشد. این ماجرا در واقع تقابل دو سلیقه و نگاه بود. یک نگاه اجازه می‌دهد همه سلایق با رعایت قانون نظرات خود را اعلام کنند؛ به‌ویژه در ماجرای برجام […]

محمدباقر+نوبختسخنگوی دولت در مورد حادثه‌ای که در قرچک ورامین اتفاق افتاد گفت: حادثه ورامین اولین دست از این حادثه‌ها نبود و پیش‌بینی می‌شود آخرین حادثه نیز نباشد. این ماجرا در واقع تقابل دو سلیقه و نگاه بود. یک نگاه اجازه می‌دهد همه سلایق با رعایت قانون نظرات خود را اعلام کنند؛ به‌ویژه در ماجرای برجام ان‌شاءالله که صداوسیما با آزادی بیان عمل کرد و همه نظرات پوشش داده شد. ما هم علاقمند به شنیدن نظرات مخالفان خود هستیم.

امکانات برای سخنرانی‌ها در دست یک عده است

وی افزود: در گذشته جریانی از کشور بنا به جهتی اجازه اظهارنظر نداشت٬ الان اندکی فضا فراهم شده است. علت اینکه صدایی از طرف مقابل بلند نمی‌شود این است که مراسم‌های آنها هیچ‌گاه بهم نمی‌خورد و امکانات برای سخنرانی‌ها در دست یک عده است.

نوبخت تاکید کرد: باید انتظار داشته باشیم که طبق قانون و مقررات کار کنیم. اگر به اصول پایبندیم باید بدانیم که اصول به ما می‌گوید قانون و شرع یکی است. وقتی قانون به کسی اجازه داده همایشی برگزار کند٬ کسی که این مراسم را بهم می‌زند هم خلاف شرع و هم خلاف قانون عمل کرده است. همه ما باید به آنچه قانون مجاز می‌داند عمل کنیم و اجازه ندهیم افرادی آزادی بیان را از دیگران بگیرند اگر این کار انجام شود قطعا با وی برخورد خواهیم کرد.

وی ادامه داد: فراموش نکنیم که چه اصولگرا و چه اصلاح‌طلب همه فرزندان نظام هستند و هر کس از این دو جناح تخلفی داشته باشد٬ قوه ‌قضاییه عادلانه برخورد خواهد کرد. از معاون اول قوه‌قضاییه تشکر می‌کنم که گفت اگر کسی به افرادی که مجوزهای قانونی دارند٬ تعرض کنند کار خلاف قانون کرده است. ان‌شاءالله که قوه‌ قضاییه با این افراد برخورد خواهد کرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط