سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۴:۴۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ آذر ۱۳۹۴در ۴:۰۴ ب.ظ تعداد بازدید: 634 بازدید کد خبر:47511 چاپ خبر

فقر و بیکاری مهمترین معضل لرستان است

0

مدیر کل بهزیستی لرستان:

دکتر اسداله حیدری در جلسه شورای معاونین  بهزیستی و تیم ارزیابی وزارت تعاون ، با تبیین مسائل و مشکلات اجتماعی لرستان گفت به شاخص های ارزیابی که قابل سنجش و ارزیابی دقیق باشند اعتقاد عمیق و راسخ دارم. به گزارش کشکان، دکتر اسداله حیدری مدیرکل بهزیستی لرستان در جلسه شورای معاونین که با حضور امرائی […]

دکتر اسداله حیدری در جلسه شورای معاونین  بهزیستی و تیم ارزیابی وزارت تعاون ، با تبیین مسائل و مشکلات اجتماعی لرستان گفت به شاخص های ارزیابی که قابل سنجش و ارزیابی دقیق باشند اعتقاد عمیق و راسخ دارم.

به گزارش کشکان، دکتر اسداله حیدری مدیرکل بهزیستی لرستان در جلسه شورای معاونین که با حضور امرائی نماینده امور استانها و قنواتی نماینده مدیریت عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در دفتر مدیریت ستاد بهزیستی برگزار گردید با تبیین موانع و مشکلات عمده حوزه اجتماعی لرستان افزود مهمترین چالش و معضل فعلی لرستان بیکاری و فقر مطلق اکثریت آحاد مردم لرستان است و با توجه به پتانسیل بالقوه ،متاسفانه شاهد بیکاری و فقر فاجعه بار در بین مردم لرستان هستیم.

DSC_0667

وی در ادامه گفت به شاخص های ارزیابی که قابل اندازه گیری و سنجش باشد اعتقاد عمیق و راسخ دارم و هیچگونه علاقه ای به مستند سازی سوری و مدرک سازی جهت ارتقای سازمان ندارم بلکه با ارتقای جایگاه بهزیستی در بین دستگاههای اجرایی از طریق سنجش واقعی عملکردها و عدم توجه به مسائل شخص، موافق می باشم.

دکتر حیدری هم چنین گفت کارکنان بهزیستی لرستان از لحاظ کاری ،تخصصی ،سوابق تحصیلی ،تجربه و کارکردها در سطح بالایی قرار دارند .

امرائی نماینده امور استانهای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز با تبیین چگونگی ارزیابی دستگاههای اجرایی عضو شورای هماهنگی تعاون افزود ۹۸ در صد جامعه به نوعی با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی سروکار دارند و ما انتظار داریم تمام ۱۱ دستگاه عضو شورای هماهنگی تعاون استان ، حداکثر هماهنگی و تعامل را با مدیر کل و دبیرخانه شورا ،داشته باشند.

امرائی هم چنین گفت این ارزیابی ها به دو صورت استانی و کشوری که شامل ارزیابی ۱۱ دستگاه عضو شورای تعاون و هم چنین هر دستگاه در بین دستگاههای متبوعه در کلیه استانها ارزیابی می شود.

قنواتی نماینده مدیریت عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز بررسی اجمالی از فضای عمومی و ارتباط بین بخشی دستگاههای زیز مجموعه وزارتخانه را مهمترین هدف این ارزیابی تبیین و افزود با جمع آوری مستندات مربوطه و بازدید حضوری از دستگاههای اجرایی استانی ارزیابی ها صورت می پذیرد.

قنواتی هم چنین افزود این ارزیابی ها دارای ۶ محور ، ۱۸ شاخص و ۴۵ معیار می باشد که در بین تمام دستگاههای استانی زیر مجموعه وزارت ، به تناوب بررسی ودر پایان دستگاههای برتر معرفی خواهند شد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سلام بر دکترحیدری.احسنت ومرحبا درست گفتی واقعا دومورد فقر وبیکاری بانی تمام مشکلات استان می باشند وباید مسئولین در برطرف کردن این دو مشکل اساسی نهایت سعی وتلاش خود رابکار گیرند.

    [پاسخ]

  2. بیکاری!!!!! چی هست این بیکاری.ببخشید من کار دارم برم برسم به کارام( الکی مثلا من کار میکنم)

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط