سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۳:۳۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۰۱ آذر ۱۳۹۴در ۶:۲۶ ق.ظ تعداد بازدید: 380 بازدید کد خبر:47454 چاپ خبر

در برنامه ششم توسعه باید نگاه ویژه ای به شهرستان های محروم شود

0

فرماندار کوهدشت :

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: در برنامه ششم توسعه باید نگاه ویژه ای به شهرستانهای محروم شود.  به گزارش کشکان به نقل از ایرنا، کرم محمدی در جلسه شورای برنامه ریزی استان لرستان با اشاره به روند کند اجرای پروژه های عمرانی شهرستان کوهدشت طی سالهای گذشته افزود: برخی پروژه های این شهرستان مانند سدها سالهای […]

IMG_2223

فرماندار شهرستان کوهدشت گفت: در برنامه ششم توسعه باید نگاه ویژه ای به شهرستانهای محروم شود.

 به گزارش کشکان به نقل از ایرنا، کرم محمدی در جلسه شورای برنامه ریزی استان لرستان با اشاره به روند کند اجرای پروژه های عمرانی شهرستان کوهدشت طی سالهای گذشته افزود: برخی پروژه های این شهرستان مانند سدها سالهای زیادی است که در مرحله مطالعه باقی مانده است و اجرایی نشدن این پروژه ها خاطر مردم کوهدشت را مکدر کرده است.وی اظهار داشت:مرحله مطالعاتی پروژه های سدسازی این شهرستان ۱۵ سال پیش انجام شده است و این در حالیست که هنوز به مرحله اجرا در نیامده اند.
فرماندار شهرستان کوهدشت ،تصریح کرد:اگر این پروژه ها اجرایی می شد امروز این میزان خسارت را نداشتیم و نیازی به تانکر برای آبرسانی به مردم برخی مناطق این شهرستان نبود.
محمدی با بیان اینکه اجرایی نشدن پروژه های راهسازی این شهرستان بعد از گذشت سالها یکی دیگر از خاطرات تلخ برای مردم این شهرستان است ،افزود: در جاده های شهرستان کوهدشت همواره شاهد وقوع تصادفات هستیم و در این راستا باید زمینه ای برای تکمیل پروژه های عمرانی این شهرستان فراهم شود.
وی با بیان اینکه عدم اجرای زیرساختها در کوهدشت موجب شده که بخش خصوصی رغبتی برای سرمایه گذاری در این شهرستان نداشته باشد افزود: برخی ایستگاه پمپاژ های این شهرستان بعد از ۱۵ سال به بهره برداری رسیده است.
فرماندار شهرستان کوهدشت وجود اینگونه مشکلات را موجب ایجاد آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان دانست و بر نگاه ویژه دولت در برنامه ششم توسعه به شهرستانهای محروم تاکید کرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط