سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۵:۴۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۰ آبان ۱۳۹۴در ۱۰:۳۲ ق.ظ تعداد بازدید: 525 بازدید کد خبر:47410 چاپ خبر

ثبت نام ۲۲ هزار لرستانی برای اربعین/ آخرین مهلت ثبت نام ۵ آذرماه

0

کشکان: مدیر سازمان حج و زیارت لرستان گفت: از مجموع ۹۰۰ هزار نفر ثبت نام شده در سایت سماح، ۲۲ هزار نفر لرستانی هستند. خسروی افزود: از مجموع ۹۰۰ هزار نفر ثبت نام شده در سایت سماح، ۲۲ هزار نفر لرستانی هستند و آنها مجازند از مرز مهران به عتبات عالیات عزیمت کنند. وی با […]

IMG_1752

کشکان: مدیر سازمان حج و زیارت لرستان گفت: از مجموع ۹۰۰ هزار نفر ثبت نام شده در سایت سماح، ۲۲ هزار نفر لرستانی هستند.

خسروی افزود: از مجموع ۹۰۰ هزار نفر ثبت نام شده در سایت سماح، ۲۲ هزار نفر لرستانی هستند و آنها مجازند از مرز مهران به عتبات عالیات عزیمت کنند.

وی با بیان اینکه برای سفر اربعین، داشتن گذرنامه و ویزا ضروری است، گفت: افراد برای گرفتن ویزا باید به سایت سماح مراجعه کنند.

این مسوول با بیان اینکه مدت اعتبار ویزا ۱۵ روز است و فرد می‎تواند تاریخ اعزام را خودش تعیین کند، افزود: وجه نقدی که باید افراد برای ویزا پرداخت کنند، ۱۰ هزار تومان و ۳۰ دلار است.

مدیر سازمان حج و زیارت لرستان گفت: در حال حاضر ۳۳ دفتر زیارتی مجاز در استان داریم که ۹ مورد در بروجرد، ۲ مورد الیگودرز، ۲ مورد دورود، الشتر، نورآباد و کوهدشت هر کدام یک دفتر زیارتی و مابقی در خرم‎آباد مستقرند.

وی افزود: آخرین مهلت ثبت نام در سایت سماح ۵ آذرماه است.

خسروی گفت: در مهران و خارج مرز مهران موکب برپا شده که خدمات امدادی، بهداشتی و خدماتی به زائران لرستانی را ارائه می‎دهند.

تصاویر اختصاصی کشکان از عتبات عالیات در اربعین سال گذشته را اینجا ببینید.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط