سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۲:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۹ آبان ۱۳۹۴در ۵:۳۶ ب.ظ تعداد بازدید: 1,587 بازدید کد خبر:47334 چاپ خبر

گزارش تصویری/ زنگی برای کتاب و خاطره

0

به گزارش خبرنگار کشکان، شماری از معلمان و دانش آموزان شهرستان کوهدشت به همت مدیریت آموزش و پرورش کوهدشت و مجتمع آموزشی غیردولتی باغ مینو در مراسمی با عنوان ” زنگ کتاب، زنگ خاطره” گرد هم آمدند تا با خوانش شعر و خاطره ضمن گرامیداشت هفته ی کتاب و کتاب خوانی، یاد و خاطره معلمان […]

به گزارش خبرنگار کشکان، شماری از معلمان و دانش آموزان شهرستان کوهدشت به همت مدیریت آموزش و پرورش کوهدشت و مجتمع آموزشی غیردولتی باغ مینو در مراسمی با عنوان ” زنگ کتاب، زنگ خاطره” گرد هم آمدند تا با خوانش شعر و خاطره ضمن گرامیداشت هفته ی کتاب و کتاب خوانی، یاد و خاطره معلمان فقید ایثارگر را گرامی دارند.

مراد درویشی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کوهدشت، استاد کرم دوستی، داریوش جعفری، حشمت اله آزادبخت، محمد نظری، اکبر امرایی و شماری از دانش آموزان مجتمع آموزشی باغ مینو افرادی بودند که در این مراسم به یادماندنی به بیان سخنرانی، شعر و خاطره پرداختند.

همچنین در حاشیه این مراسم از کتاب « زنگ معلم» تألیف کریم دوستی معلم نمونه ی کشوری که مجموعه ایست از خاطرات شیرین و به یادماندنی معلمان لرستان رونمایی شد.

کریم دوستی مؤسس مجتمع باغ مینو در پایان این مراسم و ضمن تجلیل از خانواده معلمان فقید برای معلمان و همکاران درگذشته خود گریست و برای لحظاتی حاضرین را متأثر کرد.

گزارش و عکس: مهدی دوست محمدی

IMG_4705 IMG_4706 IMG_4707 IMG_4713 IMG_4722 IMG_4723 IMG_4729 IMG_4730 IMG_4733 IMG_4737 IMG_4739 IMG_4740 IMG_20151119_111350 IMG_20151119_111705 IMG_20151119_113137 IMG_20151119_113439 IMG_20151119_114504 IMG_20151119_115149 IMG_20151119_115556 IMG_20151119_115842

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. از دیدن این عکس ها بسیار متاثر گشتیم یاد تمام معلمین درگذشته گرامی باد . از برادر کریم دوستی هم متشکر و ممنون که یاد و خاطره ی این عزیزان را زنده کردند

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  ممنون برادر نیک روش همکلاسی عزیز وهمکار محترم.

  [پاسخ]

 2. جناب دوستی عکس دیگر همکاران فوت شده صاحب اثر چون علی گراوند که صاحب چندین کتاب بود در تصاویر دیده نمیشود چرا؟

  [پاسخ]

  کریم دوستی در :

  با سلام خدمت ناشناس عزیزوتشکر از دقت نظر شماو بادرود وصلوات به روح زنده یاد علی گراوند.این همکاران فقید که نامشان در تصویر دیده می شود معلمان من در کلاس درس بوده اند ودیگر تصویر مربوط به همکارانم بوده اند که در یک مدرسه یا یک مجتمع با هم تدریس داشته ایم.ان شا اله درکتاب زنگ معلم دو نام وتصویر معلمان شهید ومعلمان صاحب اثرو… درج خواهد شد.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  باسلام وخسته نباشید به همه بله اولین معلم زحمتکش شهرکوهدشت جناب آقای مرحوم مهدی آزادبخت هم فراموش شده چرا؟

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  باتشکر از شماوبا احترام به معلم فقید شهرستان زنده یاد مهدی آزادبخت وآرزوی غفران ورحمت برای آن مرحوم،در این مراسم هم توسط اینجانب وهم مجری برنامه از مقام معلمان شریف مهدی آزادبخت،یارولی دارابی ویوسف باباکرمی که در مهر ماه امسال به رحمت خدا رفتند تجلیل وبه نیکی یاد شد.عکس های معلمان چاپ شده در کتاب معلمان خودم وهمکاران مدرسه ایم بودند ودرضمن کتاب زنگ معلم در تابستان به بازار کتاب آمد.

  [پاسخ]

 3. ولي اله آزادبخت

  کتاب زنگ معلم(مجموعه خاطرات معلمان لرستان) محصول کار بی شائبه ونگاه زیبای آقای حاج کریم دوستی به مقوله آموزش چند صباحی است پا به عرصه وجود گذاشته ودردسترس افکار فرهنگی است.بی شک اقای دوستی فرهیخته ای فهمیده وآموزنده ای آزموده در کار یادگیری ویاد دهی است.همین ویژه های منحصر به فرد عزیزشان را راغب به جمع آوری خاطرات همکاران که به نوبه ی خود تلاشی ستودنی وکاری کارگراست نمود.این کتاب اثری پذیرفتنی وآزمایشی آموزشی در مسیر دانایی ومانایی است.به نگاهی کوششی برای پویش راهی بسوی بهترشدن وآگاه شدن از کمبودها وکاستی ها یی است که هرکس در کار تدریس ناگزیر از گریز از ان نیست.امید که همه خود را مبرا از خبط وخطا ندانسته وبا دقت وامعان نظر آن رامطالعه نماییم.
  تشکر از آقای دوست محمدی برای پوشش این کار فرهنگی ارزشمند.

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  سپاس از همکار فرهیخته وآگاه ولی الله آزادبخت عزیز وتشکر از نگاه دقیق به زنگ معلم ولطف نسبت به این حقیر.

  [پاسخ]

 4. سیدمجتبا حسینی-سرویس ادبی

  خدا رحمت کند حاج عیسی میرزاپور ر و همه ی معلمان شریف شهرستان رو…
  (همه قبیله ی من عالمان دین بودند
  مرا معلم عشق تو شاعری آموخت…)

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  خدا سلامت دارد سید مجتبای عزیز وهنرمند دوست داشتنیمان را.

  [پاسخ]

 5. خسته نباشید ودست مریزاد به همه عوامل مراسم….یاد معلمان فقیدگرامی باد

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  سلام برادرم .جای شما خالی بود.اینجا همه بودند :معلم وشاگرد وشعر وخاطره وقدرشناسی و…

  [پاسخ]

 6. با سپاس فراوان از زحمات استاد فرهیخته جناب دوستی دست مریزاد به سهم خودم از زحمات و تلاشهای صادقانه و ارزشمند جنابعالی ممنون و سپاسگزارم

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  عزیز ارجمند این کار کوچک انجام وظیفه وادای دین وبرخاستن به احترام معلم بود.متشکرم.

  [پاسخ]

 7. سلام وخسته نباشیدعرض میکنم خدمت دوست دیرین وهمکارارجمندم حاج کریم دوستی انصافاهمایش خوبی بود برقلب رئوف حاج کریم درود میفرستم وغبطه میخورم که ای کاش من هم میتوانستم درابعادمختلف زندگی همچون ایشان بی ریا وبی غل وغش ومهربان وپرانرژی وفعال باشم

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  سلام .شرمنده نموده اید عظیم جان .این اوصاف شایسته خوبانی چون شماست .ما کوچک شما وهمه دوستان ومعلمان وهمکلاسمان بوده وهستیم.من هم مثل شما به رسالت معلمی خویش مشغولم. وسعی نمودم با گردآوری این مجموعه ویاد نمودن از معلمان فقید وظیفه شاگردی رابه جا آورم.خوشحالم که هم شما وهم دیگران از مراسم لذت بردید.

  [پاسخ]

 8. سید نورعالی جعفری

  به خاطر تالیف کتاب ارزشمند کتاب زنگ معلم(مجموعه خاطرات معلمان لرستان) از برادر حاج کریم دوستی تشکر قدردانی می کنیم و افسوس که کلاس ضمن خدمت داشتیم و نتوانستیم در این همایش شرکت کنیم.

  [پاسخ]

  [پاسخ]

  lكريم دوستي در :

  سلام جعفری عزیز .تشکر از لطف ومحبت شما .ماهم دوست داشتیم میزبانن قدم های پرنور همه معلمان باشیم.اما بیشتر این عزیزان در کلاس ضمن خدمت بودند.
  اما خدا راشکر باز با حضور مشتاقان کتاب ومعلم وخاطره کانون نوریکی از بهترین روزهای تاریخ عمرش رابه چشم دید ومن از همه شرکت کنندگان عزیز سپاسگزارم.

  [پاسخ]

 9. خسته نباشی برادردوستی

  [پاسخ]

  کریم دوستی در :

  قربانت حاج عارف عزیزم برقرارباشید.

  [پاسخ]

 10. حمید دوست محمدی

  جناب آقای دوستی به واسطه نگاه زیبایتان به موضوع دست مریزاد و خسته نباشید میگم، امید وارم در آینده ای نه چندان دور شاهد تالیفات ارزشمندی که برگرفته از تجربیات ، نگاه مثبت و از همه مهمتر قلب رئوفتان است باشیم – ارداتمند شما و خانواده محترم

  [پاسخ]

 11. باتشکر ازحمید دوست محمدی عزیز .لطف کردی ومحبت نمودی .به خانواده محترمتان سلام برسانید.

  [پاسخ]

 12. جناب دوستی عزیز به پاس کار نیکتان متشکریم

  [پاسخ]

 13. درود بیکران بر فردین مهربان وعزیز.ممنون وسپاسگزار.

  [پاسخ]

 14. درود به معللم عزیزم

  [پاسخ]

  كريم دوستي در :

  ممنون دانش اموز مودب موفق باشی

  [پاسخ]

 15. رحیم جان خسته نباشی دست مریزاد انشاءالله همیشه موفق باشی

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  سلام داویرش.سلام نام قشنگ وماندگار …..”داویرش خوش بوین .خوش وجمالت کال ومکالت….”همیشه لطف داری عزیزم.بیا ودر مراسم ما مهمان باش .

  [پاسخ]

  كريم دوستي در :

  سلام داویرش.سلام نام قشنگ وماندگار …..”داویرش خوش بوین .خوش وجمالت کال ومکالت….”همیشه لطف داری عزیزم.بیا ودر مراسم ما مهمان باش .

  [پاسخ]

 16. به راستی که معلمی از خود گذشتگی ست،ایثارست،بزرگیست و…
  جناب آقای دوستی عزیز
  دورود بر این تفکر همیشه جاویدان شما که تداعی گر یاد و خاطره ی معلمین فداکار این مرز و بوم است
  خداقوت …

  [پاسخ]

 17. سلام برشهردار جوان وموفق مومن آباد.مهندس عزیز وآینده دار جناب آقای احسان درویشی.از لطف شما ممنونم.سربلندی شما رااز خداوند منان آرزومندم.

  [پاسخ]

 18. علیدوست رضایی فرد

  سلام بر معلمان عزیزکه ما را از ورطه تاریکی به وادی علم کشاندند وبا سوختن خود انسان سازی کردند
  درود خدا بر حاج کریم دوستی فرهنگی براستی فرخنده
  موفق و پیروز و سربلند باشید.

  [پاسخ]

 19. فرهاد گراوند، تهران

  با درود و سپاس از بانیان این کار قشنگ
  به پاس قدرشناسی، آرزوی سلامتی و نیکبختی دارم برای تمام معلمان عزیزم در طول دوران تحصیل در کوهدشت و گرامی با یاد و نام معلمان فقیدم فریدون گراوند و علی گراوند، روحشون قرین رحمت

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط