سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۴:۲۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۷ آبان ۱۳۹۴در ۶:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,194 بازدید کد خبر:47304 چاپ خبر

آبگرفتگی شدید معابر و ورود آب به منازل مسکونی دوره چگنی+ عکس

0

کشکان: مدیر کل ستاد بحران استانداری لرستان گفت: بارش های شدید روز گذشته تاکنون موجب آبگرفتگی شدید معابر شهری دروه چگنی و طغیان آب به برخی منازل مسکونی واقع در حاشیه رودخانه شده است. رضا آریایی ظهر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این راستا به مدیران دستگاههایی از جمله بنیاد مسکن، […]

DSC02249_resize

کشکان: مدیر کل ستاد بحران استانداری لرستان گفت: بارش های شدید روز گذشته تاکنون موجب آبگرفتگی شدید معابر شهری دروه چگنی و طغیان آب به برخی منازل مسکونی واقع در حاشیه رودخانه شده است.

رضا آریایی ظهر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این راستا به مدیران دستگاههایی از جمله بنیاد مسکن، جهاد نصر، راه و شهرسازی، آتش نشانی و شهرداری خرم آباد ابلاغ شده نسبت به انجام اقدامت لازم با شهردار شهر دوره چگنی هماهنگ شوند.
وی اظهار داشت: در این خصوص باید نسبت به اعزام ماشین آلات سنگین و تجهیزات مورد نیاز به چگنی اقدام شود.
به گفته آریایی تا صبح امروز میزان بارندگی در سلسله ۳۲ میلی متر، شول آباد ۲۶ میلی متر و ریمله در شمال خرم آباد ۲۳ میلی متر گزارش شده است.
وی تصریح کرد: همچنین بارش در پلدختر ۲۲میلی متر، خرم آباد و رومشکان نیز ۲۰ میلی متر بوده و بارندگی های دلفان ۱۸ میلی متر، دورود ۱۶ میلی متر، کوهدشت ۱۵ میلی متر و ایمان آباد در شرق خرم آباد ۱۳ میلی متر گزارش شده است.
وی با بیان اینکه در سایر نقاط استان بارندگی بین یک تا ۱۰ میلی متر بوده گفت: تاکنون هیچگونه خسارتی از طریق فرمانداران بر اثر این بارش ها اعلام نشده وبارندگی ها در استان به صورت منقطع همچنان ادامه دارد.

DSC02237_resize DSC02243_resize

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط