سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۳:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۷ آبان ۱۳۹۴در ۶:۵۴ ق.ظ تعداد بازدید: 736 بازدید کد خبر:47269 چاپ خبر

اگر پسرم کاندید شود دنیا و آخرتم را به خاطرش خراب نمی کنم/ در صورت حمایت از نماینده ی فعلی هر برخوردی را می پذیریم

0

به گزارش خبرنگار کشکان، کرم محمدی فرماندار کوهدشت در دیدار با خبرنگاران در نشست مطبوعاتی گفت:‌ مهم ترین پروسه ی پیش روی دولت انتخابات است و جهت گیری دستگاه اجرایی شهرستان در برگزاری انتخابات خداپسند، مبتنی بر مردمسالاری دینی و ایثارگری خواهد بود. محمدی بیان داشت: هیأت اجرایی به خاطر حفظ آبروی مردم وظیفه دارد […]

IMG_20151116_134401

به گزارش خبرنگار کشکان، کرم محمدی فرماندار کوهدشت در دیدار با خبرنگاران در نشست مطبوعاتی گفت:‌ مهم ترین پروسه ی پیش روی دولت انتخابات است و جهت گیری دستگاه اجرایی شهرستان در برگزاری انتخابات خداپسند، مبتنی بر مردمسالاری دینی و ایثارگری خواهد بود.

محمدی بیان داشت: هیأت اجرایی به خاطر حفظ آبروی مردم وظیفه دارد مر قانون را اجرا کند.

وی با بیان اینکه در تمام مراحل انتخاب هیأت اجرایی، نظارت استصوابی هیأت نظارت شورای نگهبان ساری و جاری است ادامه داد: این قول را می دهم اگر پسرم هم کاندید شود دنیا و آخرتم را به خاطرش خراب نمی کنم.

فرماندار کوهدشت، با رد هرگونه طرفداری از کاندیدای خاص افزود: این مسأله در شخصیت من جایگاهی ندارد. به بخشداران هم موارد را متذکر شده ام.

وی در خصوص نماینده ی فعلی شهرستان اظهار داشت: ایشان تا ۶ اسفند نماینده ی مردم و  عضو جلسات و شوراهای شهرستان است. ما اگر در انتخابات از ایشان حمایت کنیم هر برخوردی را می پذیریم.

محمدی از رسانه ها خواست ذهنیت مردم از انتخابات های گذشته را به آرامش تبدیل کنند. وی ادامه داد: با تبلیغات زودهنگام انتخاباتی برخورد می کنیم اما مخالف شب نیشنی هم نیستیم. انتخابات زودرس در کوهدشت سم است. استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی جرم مضاعف است.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. مردم کوهدشت به تجربه دریافته اند که نماینده قدم موثری نمی تواند بردارد اگر وضع مالی دولت خوب باشد می شود می شود بودجه هایی را جذب کرد والا خیر لذا دیگر حساسیت چندانی روی نماینده ندارند … پس جناب فرماندار به خودت سسخت نگر

  [پاسخ]

 2. جناب محمدی؛
  فرماندار محترم و دوست داشتنی کوهدشت؛
  با سلام و عرض احترام به خدمت آن عزیز محترم.
  در وهله اول بسیار خوشنودم که سابقه پاک شما سرشار از خدمت صادقانه به مردم است. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد و هم مردم از خدمات آن عزیز بهره مند شوند و هم این خدمات برای آن جناب، باقیات الصالحات باشد.
  نکته ای نیاز به اصلاح داشت و آن اینکه نماینده فعلی نه تنها تا ۷ اسفند ۹۴ که تا خرداد ۹۵ نماینده قانونی حوزه کوهدشت و رومشکان هستند و لازم است این جمله زیر صلاح شود:
  “ایشان تا ۶ اسفند نماینده ی مردم و عضو جلسات و شوراهای شهرستان است. ما اگر در انتخابات از ایشان حمایت کنیم هر برخوردی را می پذیریم.”
  یقیناً مردم عزیز کوهدشت از شما انتظاری جزء برگزاری یک انتخابات سالم و منصفانه را ندارند.
  به فرمایش رهبر انقلاب “رای مردم حق الناس” است. جمله ای حکیمانه و بسیار نافذ. ما انتظاری جزء عمل به این فرمایش معظم له نداریم.
  یقیناً انتخاباتی سلام است که رای مردم محترم شمرده شود و دستان ناپاک و ناسالم توانایی تغییر نظر واقعی مردم را نداشته باشند.
  شما منصوب دولت تدبیر و امید هستید، امید که بتوانید به تمامی شعارهای دولت تدبیر و امید پایبند باشید.
  بر شما خجستگی و مبارکی آرزو می کنم و کلامم را با یک نقل تاریخی به پایان می برم.
  در خبر است که روزی جناب عمر خطاب بر منبر وضع خطابه می خواند که بیان کرد: ای مردم اگر من خطا کنم و مسیر را اشتباه بروم، چه می کنید؟
  نقل است که یک عرب شامی از بین مامومین برخاست و شمشیر خود را از غلاف کشید و با صدای غرا گفت که در این صورت، با این شمشیر کج عربی راستت می کنیم!

  [پاسخ]

 3. شما اول متن خودتو درست بنویس بعد از فرماندار ایراد بگیر. “یقینا انتخاباتی سلام است که رای مردم محترم شمرده شود”. سالم نه سلام!!!

  [پاسخ]

 4. جناب آقای فرماندار ضمن عرض خسته نباشید باید خدمتان عرض کنیم اولا مردم فهیم کوهدشت همه چیز رامیدانند ومی بینند مگه آقای امامی راد دردوران فرمانداری وقت جنابعالی نماینده قانونی مردم وعضوشورای جلسات نبودند که شماحاظربه حضورجلسات ایشان نبودید دوما خوب وشفاف فرمودید که طرفداری از نماینده فعلی بدون پاسخ نخواهد بود ازطرف دولت تدبیر وامید

  [پاسخ]

 5. باسلام وقتی انسانی بخواد نفوذکنه درجامعه برای پیشبرد اهداف ازراه دین واردمی شود

  [پاسخ]

 6. جناب شکری برید سراعت دوستانتون در اموزش وپرورش که جه حقی های رو ناحق کردن .دختر خودسون رو استخدام و دخترعموها از نفراندم به نفر ۴ارتقا داده شد تا استخدام شود و شد.مرگ دخترت دوست نحمدی درج شود

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط