سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۴:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۶ آبان ۱۳۹۴در ۳:۵۶ ب.ظ تعداد بازدید: 1,422 بازدید کد خبر:47247 چاپ خبر

جعفر درویشی به عنوان رئیس جدید بهزیستی شهرستان دورود منصوب شد

0

ادامه ی تغییرات در بدنه مدیریتی بهزیستی لرستان

مدیر کل بهزیستی لرستان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس بهزیستی شهرستان دورود گفت: دولت تدبیر و امید با نگاهی نو و توسعه ای به مقوله رفاه اجتماعی نگریسته و نگاه سنتی مبتنی بر ارائه خدمات حمایتی را کنار گذاشته است. به گزارش خبرنگار کشکان، دکتر اسداله حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان در حاشیه […]

۲c8b0cfb-cca7-4d56-8b8f-dedcbe70960e

مدیر کل بهزیستی لرستان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس بهزیستی شهرستان دورود گفت: دولت تدبیر و امید با نگاهی نو و توسعه ای به مقوله رفاه اجتماعی نگریسته و نگاه سنتی مبتنی بر ارائه خدمات حمایتی را کنار گذاشته است.

به گزارش خبرنگار کشکان، دکتر اسداله حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان در حاشیه تکریم و معارفه روسای بهزیستی شهرستان دورود که با حضور ماشااله نعمتی فرماندار و جمعی از مدیران ستادی و کارکنان بهزیستی شهرستان دورود برگزار شد با تبیین نقش آفرینی اقشار مختلف در پیروزی انقلاب اسلامی ،گفت در این میان نقش اقشار محروم جامعه که مورد علاقه حضرت امام (ره) نیز بوده اند در پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی بسیار اثر گذار بوده است.

مدیر کل بهزیستی افزود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعد از پیروزی انقلاب به دنبال برقراری عدالت اجتماعی و اقتصادی بعنوان یک مطالبه اساسی آحاد جامعه بوده و به دلیل حساسیت و اهمیت حضرت امام (ره) نسبت به جایگاه اقشار محروم در جامعه ،دستگاه های مختلفی را متولی برقراری رفاه اجتماعی و عدالت اجتماعی کرده اند.

حیدری در ادامه با تبیین گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری و مسئولان ارشد نظام گفت ،از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون همچنان که از سخنان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری مشخص است، اجرای عدالت اجتماعی و بهره مندی اقشار محروم جامعه از سرمایه ها و نعمت های کشور ،علی رغم اقدامات اساسی ،به شکل کامل محقق نشده و علت عمده عدم موفقیت در این زمینه ،وجود چالش های بین المللی نظام سلطه از قبیل تحریم های یک جانبه آمریکا در بدو انقلاب ، جنگ تحمیلی ،تحریم های سال های اخیر، بعلت اینکه انقلاب اسلامی منادی اسلام ، ظلم ستیزو حامی ملت های مظلوم بوده است.

وی در ادامه افزود وظایف سازمان بهزیستی در میان تمام دستگاه ها ،متفاوت است و بهزیستی یک سازمان تخصصی بلکه تخصصی ترین نهادی است که در حوزه رفاه اجتماعی ، پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی ،ارائه خدمات توانبخشی ،ارائه خدمات اشتغال و مسکن و در واقع با بیش از ۱۵۰ فعالیت و وظیفه ایفای نقش می کند.

حیدری با اشاره به چالش های بهزیستی در سال های گذشته تاکید کرد،در دوره هایی از سال های گذشته بعلت مشکلات منابع انسانی و مالی بر خلاف شعارها شاهد تضعیف سازمان بهزیستی بوده ایم ،اما دولت تدبیر و امید با نگاهی نو و توسعه ای به مقوله رفاه اجتماعی نگریسته و نگاه سنتی مبتنی بر ارائه خدمات حمایتی را کنار گذاشته است.

مدیرکل بهزیستی رویکردهای نوین بهزیستی را مبتنی بر پیشگیری از معلولیت و آسیب های اجتماعی برشمرد و افزود بجای اینکه منتظر بمانیم تا معلولیت و آسیب های اجتماعی ایجاد شود و خدمات حمایتی ارائه دهیم باید از ایجاد معلولیت و آسیب پیشگیری کنیم.

در پایان جعفر درویشی بعنوان رئیس جدید بهزیستی شهرستان دورود معرفی و از زحمات ژیلا همتیان رئیس سابق قدردانی گردید.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حیدری بخاطرمدیریت مدبرانه ایشان
  منطقی است مخاطبین محترم بانگاه دقیق خودشان عملکردمدیران استان رو رصدنمایند. عملکردمدیرکل بهزیستی استان لرستان طی این مدت کوتاه، منطقی ومعقول توام باتدبیروترویج روحیه امیددرمیان کارکنان زحمتکش مجموعه بهزیستی لرستان والبته سیاسیون استان بوده است.
  طبیعی است هرکسی بهش اعتمادمیشودوسکان مجموعه ای درداخل یه استان به اوسپرده میشودبایدبرای محقق ساختن اهداف آن سازمان تمام تلاش خودش رو بعمل اوردبنابراین این تغییرات کاملا موجه ودرست ومنطقیست.
  ضمن آروزی موفقیت های بیشتروبیشتربرای این فرزندشایسته زاگرس نشین جناب آقای حیدری عزیزازایشان تقاصاداردبدون فوت وقت درخصوص تغییر مدیران بهزیستی شهرستان ها اقدامات لازمه رو انجام دهد.
  جناب آقای حیدری عزیز
  توقع مجموعه بهزیستی استان لرستان ازشماهمین است. پس لطفاکوتاهی نکن. خودتون فرمودین الهی بامیدتو

  [پاسخ]

 2. درود خدا بر مدیر شجاع وبا درایت دکتر اسداله حیدری مدیرکل محترم بهزیستی لرستان به خاطر انتخابهای خوبشان با امدن ایشان به بهزیستی لرستان انسان احساس ارامش در هنگام کار کردن در سازمان می کندوسپاس از برنامه های خوبی که در حال انجام گرفتن هستند موید باشید وپیروز شیرمرد جبهه وجنگ وتحصیلکرد امروزومدیر با برنامه که قصدجلو گیری از تگدیگری داری ودارای برنامه برای جلوگیری از به وجود امدن اسیبهای اجتمایی وکاهش وجلوگیری ازمعلولیتها.

  [پاسخ]

 3. احسنت بر اسدااله

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط