سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۸:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۶ آبان ۱۳۹۴در ۷:۴۷ ق.ظ تعداد بازدید: 1,136 بازدید کد خبر:47220 چاپ خبر

وب سایت «یاران حاج حسن باقری» آغاز بکار کرد

0

به گزارش کشکان ، سید سعید قاسمی با اعلام این خبر افزود: با هدف شناخت بهتر و مناسب حاج حسن باقری این وب سایت توسط عده ای از همفکران و همرزمان ایشان راه اندازی شده است. سعید قاسمی همچنین بیان داشت: ایجاد بخش های متنوع و کاربردی برای ارتباط بهتر با مخاطبان از امتیاز های […]

Untitled-11

به گزارش کشکان ، سید سعید قاسمی با اعلام این خبر افزود: با هدف شناخت بهتر و مناسب حاج حسن باقری این وب سایت توسط عده ای از همفکران و همرزمان ایشان راه اندازی شده است.
سعید قاسمی همچنین بیان داشت: ایجاد بخش های متنوع و کاربردی برای ارتباط بهتر با مخاطبان از امتیاز های این وب سایت می باشد.
بخش های از قبیل بیوگرافی ، پوستر ها ، در رسانه ها ، قلم دیگران ، گفتگو ، گالری عکس ، اظهار نظرها در این وب سایت وجود دارد ، هم چنین بخش ویدئو ، صوت از دیگر بخش هایی است که بزودی راه اندازی می شود.
وی با بیان اینکه امروز استفاده از فضای مجازی برای ارتباط دو سویه با مخطب امری اجتناب نا پذیر است اظهار داشت: ما نیز بر اساس همین موضوع راه اندازی این وب سایت را در دستور کار قرار دادیم که انشالله با همفکری دوستان همراه سعی داریم روز به روز بر غنای آن بیفزائیم.
وی در ادامه با اشاره به اینکه برای مدیریت و تولید محتوای این وب سایت از صاحبان قلم و اندیشه استفاده خواهد شد تصریح کرد : بدون شک مناسب با شخصیت سردار باقری و برای شناخت بهتر نسل سوم و چهارم از ایشان تولید محتوای مناسب خواهیم داشت.
این وب ساین هم اکنون با آدرس hajhasanbagheri.ir در دسترس می باشد.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. بهروز کلانتری سه شنبه 94/8/19

  سردار باقری از یادگاران جنگ وامروز در سنگر بیمه معلم مشغول خدمت به هم وطنان می باشد

  [پاسخ]

 2. آخرش نفهمیدیم اصلاح طلبه یااصولگرا؟

  [پاسخ]

  همشهری در :

  شهروند عزیز تا به کی من و شما بازیچه دست اصلاح طلبان و اصول گرایان باشیم؟ برای یک بار هم که شده است انتخابی درست که در شان و منزلت خودمان است داشته باشیم

  [پاسخ]

 3. این آقا به درد نمایندگی کوهدشت محروم ومظلوم نمیخورد

  [پاسخ]

  همشهری در :

  سلام آقای کوشکی
  چرا به درد شهر ما نمیخورد؟ چرا ما باور نداریم لایق بهترینها هستیم؟ شهر مظلوم و درد کشیده ای کوهدشت کسی از جنس سردار باقری می خواهد.
  باور داشته باشیم به خودمان به شهرمان به انتخابمان ما هم لایق بهترینها هستیم.

  [پاسخ]

 4. کوهدشت مظللوم فقط دکتر محمد جواد رضایی این فیلسوف جوان شهرمان توانایی و لیاقت نمایندگی این مردم شریف را داشت وبس

  [پاسخ]

  همشهری در :

  شهروند عزیز،امثال آقای رضایی ها کم نیستن،اینجاست که من وشما باید با دیدی باز انتخاب کنیم. و انتخابی درست داشته باشیم.

  [پاسخ]

 5. دوستان عزیز اصول گرا یا اصلاح طلب مطرح نیست. اینکه حاج حسن باقری ازهمین مردم است وهم طبقه این مردم و هیچوقت دنبال پست و مقام نبوده واقعا واقع بین است دردآشنای مردم کافیست. بالاترین ویژگی اش ولایت مداری اعتقادش به دین مبین اسلام نترس وا زخانواده ای ازجنس همین مردم ،برای جوانان دهه شصت بیشتر شناخته شده است ازآقایانی که اکنون دم از آزادی آزادگی میزنندواز انقلاب جنگ شجاعت دردآشنای مردم هیچ بهره ای نبرده اندبرازنده ترند بررسی کنید تا گفته‌های این حقیرراتایید کنید خداوند سرنوشت هیچ قومی را عوض نمیکند مگر خودتان بخواهید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط