سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۴:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۵ آبان ۱۳۹۴در ۷:۴۳ ق.ظ تعداد بازدید: 1,357 بازدید کد خبر:47215 چاپ خبر

آیین تکریم و معارفه روسای بهزیستی شهرستان خرم آباد برگزار شد

0

در فضایی گرم و صمیمی

مدیر کل بهزیستی لرستان حجت حق نظری را بعنوان رئیس اداره بهزیستی شهرستان خرم آباد منصوب و از زحمات دو ساله پریوش بیرانوند تقدیر کرد. به گزارش خبرنگار کشکان، دکتر اسداله حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان در حاشیه آیین تکریم و معارفه روسای بهزیستی شهرستان خرم آباد که با حضور قربانی مدیر کل امور اجتماعی […]

DSC_0554

مدیر کل بهزیستی لرستان حجت حق نظری را بعنوان رئیس اداره بهزیستی شهرستان خرم آباد منصوب و از زحمات دو ساله پریوش بیرانوند تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار کشکان، دکتر اسداله حیدری مدیر کل بهزیستی لرستان در حاشیه آیین تکریم و معارفه روسای بهزیستی شهرستان خرم آباد که با حضور قربانی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ،سرهنگ نجفی فرماندهی انتظامی خرم آباد و جمعی از مدیران و کارکنان  بهزیستی در سالن اجتماعات ستاد برگزار گردید گفت لرستان بعنوان یک استان سنتی که در حال توسعه و مدرنیته شدن است با چالشهای جدی اجتماعی مواجه می باشدو شهر خرم آباد بعنوان مرکز استان از این قاعده مستثنی نیست و این آسیبها در خرم آباد و استان در حال گسترش می باشد.

مدیر کل بهزیستی لرستان ،فقر،تورم،سکونتگاه های غیر رسمی ،حاشیه نشینی ،بیکاری جوانان تحصیل کرده ،کودکان خیابانی و کودکان کار را از معضلات مهم اجتماعی برشمرد و افزود بهزیستی با شرح و وظایف مفصل و با بیش از یکصد و پنجاه مسئولیت در قبال مسائل اجتماعی یک نهاد کاملاً تخصصی و شاید تنها نهاد تخصصی متولی آسیبهای اجتماعی باشد.

دکتر حیدری اظهار کرد: طبیعتاٌ این سازمان ،زمانی میتواند موفق باشد که علاوه بر تنگناهای مالی و اعتباری از سرمایه انسانی متعهد و متخصص برخوردار باشد و خوشبختانه بهزیستی لرستان دارای نیروهای توانمند ،متعهد و متخصصی است که سالیان سال در امر خدمت رسانی به جامعه هدف متحمل زحمات زیادی شده اند.

وی در ادامه افزود در سالهای گذشته بهزیستی خرم آباد در سایه فعالیتهای ستادی به خوبی ایفای نقش نکرده و از نظر تشکیلاتی استقرار پیدا نکرده بود و ما میخواهیم اداره بهزیستی خرم آباد را مستقل و قدرتمند نماییم و مسئولیتها ،شرح وظایف آن را از ستاد بهزیستی تفکیک و با تمام توان آنرا تقویت و پشتیبانی نمائیم.

مدیر کل بهزیستی لرستان در پایان از زحمات و خدمات دو ساله پریوش بیرانوند تقدیر و برای حجت حق نظری رییس جدید بهزیستی خرم آباد آرزوی موفقیت کرد و از کارکنان نیز خواست حداکثر توان خود و همکاری را با ایشان بکار گیرند.

نادر قربانی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری با تبیین وظایف بهزیستی گفت من ،خود را فرزند کمیته و بهزیستی می دانم و پست و مقام برایم مهم نیست و هرجا و هر زمانی لازم باشد در خدمت آنها هستم و قول می دهم هرکاری از بهزیستی که مرتبط با استانداری و امور اجتماعی باشد با دیده منت پذیرا، و نسبت به انجام آنها آماده خواهم بود.

قربانی هم چنین بهزیستی را بهتر زیستن و بهتر زندگی کردن تعبیرو افزود ۸۰ درصد این وظایف خطیر به بهزیستی محول شده که برای این سازمان کار بسیار دشوار و پر مسئولیتی است.

مدیر کل امور اجتماعی استانداری انتظارات خود را از بهزیستی توانمند سازی و کرامت بخشی آحاد جامعه ،گسترش مشارکتهای مردمی ،ارتقاء سلامت روانی اجتماعی ،تحکیم بنیان خانواده و گسترش خدمات اورژانس اجتماعی ،کلینیکهای مددکاری ؛مراکزمشاوره حضوری و صدای مشاور پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و آموزش مهارت های زندگی فردی و اجتماعی مددجویان برشمرد.

قربانی در پایان انتصاب دکتر حیدری به عنوان مدیر کل بهزیستی لرستان را تبریک و از زحمات عمودی زاده مدیر کل پیشین بهزیستی تقدیر کرد وی هم چنین برای روسای پیشین و جدید اداره بهزیستی شهرستان خرم آباد نیز آرزوی موفقیت کرد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. درودبردکتراسدالله حیدری مدیرکل محترم بهزیستی لرستان .ایشان بابرنامه آمده اند امیداست مسوولین استان در این راه همکاری لازم را داشته ومددکار بهزیستی لرستان باشند

    [پاسخ]

  2. درودبردکتراسدالله حیدری مدیرکل محترم بهزیستی لرستان .ایشان بابرنامه آمده اند امیداست مسوولین استان در این راه همکاری لازم را داشته ومددکار بهزیستی لرستان باشند

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط