سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۹:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۲۴ آبان ۱۳۹۴در ۹:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 1,900 بازدید کد خبر:47174 چاپ خبر

نارضایتی مردم از شلوغی مطب و بی کیفیتی خدمات برخی پزشکان در کوهدشت

0

به گزارش خبرنگار کشکان، عصر یکشنبه ۴ آبان ۹۴ شماری از شهروندان کوهدشتی،‌در تماس با دفتر پایگاه خبری کشکان، از شلوغی بیش از اندازه مطب یکی از پزشکان طرح نظام سلامت شهرستان کوهدشت به شدت گله مند بوده و خواستار انعکاس آن به مقامات بهداشت و درمان این شهرستان و استان لرستان شدند. مشاهدات خبرنگار […]

IMG_20151115_183620

به گزارش خبرنگار کشکان، عصر یکشنبه ۴ آبان ۹۴ شماری از شهروندان کوهدشتی،‌در تماس با دفتر پایگاه خبری کشکان، از شلوغی بیش از اندازه مطب یکی از پزشکان طرح نظام سلامت شهرستان کوهدشت به شدت گله مند بوده و خواستار انعکاس آن به مقامات بهداشت و درمان این شهرستان و استان لرستان شدند.

مشاهدات خبرنگار ما نشان می دهد، مطب دکتر مریخ بیات متخصص ارتوپدی به حدی شلوغ بوده که مراجعین مجبور به ایستادن سرپا علی رغم مشکلات جسمی بوده اند.  همچنین برخی از حاضرین در مطب نسبت به سرعت بالای ویزیت بیماران و در نتیجه بی کیفیتی خدمات ارائه شده گله مند بوده اند.

گفتنی است اجرای طرح نظام سلامت در شهرستان کوهدشت به علت نبود فضای فیزیکی مناسب و تعداد کافی متخصص در بسیاری از رشته های درمانی علی رغم آثار مثبت و تلاش تیم بهداشت و درمان این شهرستان، بعضاً سختی ها و مشقت هایی را برای شهروندان به همراه داشته است.

IMG_20151115_183603 IMG_20151115_183740

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. با تشکر از سایت وزین کشکان در خصوص انعکاس مشکلات مردم و لی متاسفانه هنوز اقدامی موثری از طرف مسولین ذیربط صورت نگرفته است

  [پاسخ]

 2. افرین خسته نباشید

  [پاسخ]

 3. دوستان توجه داشته باشىد که با توجه به هزىنه پاىىن وىزىت اىن طرح به همان اندازه خدمات درىافت مى کنىد.مردم باىد از بخش خصوصى استقبال نماىند تا کىفىت زندگى و درمان در شهرستان بهبود ىابد وقتى اجرت کار ىک مکلانىک بالاتر از وىزىت پزشک باشد خواه ناخواه انگىزه پزشک براى خدمت رسانى کاهش مى ىابد.ىکى دىگر از مشکلات نىز خروج سرماىه نه تنها در بخش درمان بلکه در تمام زمىنه ها از کوهدشت به سوى شهر هاى بزرگ است اىن عامل نىز باعث کاهش کىفىت خدمات و بدنبال آن کاهش سرماىه در گردش در سطح کل شهرستان مى شود.

  [پاسخ]

 4. باتشکر ازسایت ارزشمند کشکان انصافآ به علت ازدیاد جمعیت و کمبود پزشک متخصص در این شهرستان مردم فهیم این دیار در رنج بسر میبرند. درضمن از پایگاه خبری کشکان وزین خواهشمندیم در خصوص کمبودمطب سونوگرافی وعدم پوشش بیمه در این حیطه گزارش مفصلی تهیه و انعکاس دهید شایدهمت سبز شما گره گشا باشد.

  [پاسخ]

 5. مسئولین محترم بهداشت و درمان شهرستان کوهدشت به فکر حل مشکل باشند. تشکر میکنیم از سایت خوب و آئینه تمام نمای مشکلات مردمکوهدشت.

  [پاسخ]

 6. در این مطب به علت شلوغی وبی برنامگی وعدم تکریم بیماران و…شخصیت بیماران لگد کوب ومراجعین تحقیر می شوند .اقای دکتر امینی زاده درفکر جذب پزشک ارتوپد دیگری باشید این شهر زخم زیادی برپیکر دارد.افرین به دوست محمدی.

  [پاسخ]

 7. رسانه متعهد و موفق یعنی رسانه ( پایگاه خبری کشکان) جناب دوست محمدی سپاسگزاریم شما به وظیفه خود عمل نمودید حال نوبت مسئولین شبکه بهداشت است

  [پاسخ]

 8. با سلام دلمون خوش بود که آقای دکتر امینی بزرگوار وقتی بیایند این مشکلات حل می شود . من شخصا جهت چنین اموری ،خدا را شاهد میگیریم فعلا دوبار رفتم خرم آباد

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط