سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۰:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ آبان ۱۳۹۴در ۵:۵۱ ب.ظ تعداد بازدید: 1,812 بازدید کد خبر:47130 چاپ خبر

(تصاویر) بازدید دکتر رنجبر ریاست شورای عالی نظارت از دانشگاه آزاد اسلامی کوهدشت

0

دکتر رنجبر از گسترش تحصیلات تکمیلی و جابجایی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کوهدشت در آینده ­ای نزدیک خبر داد. به گزارش خبرنگار کشکان، دکتر علی محمد رنجبر‌ اظهار داشت: این سفر با هدف آشنایی با مشکلات و ظرفیت ­های دانشگاه آزاد اسلامی کوهدشت صورت پذیرفت. دکتر رنجبر ضمن تأسف بابت عقب افتادگی آموزش عالی در […]

دکتر رنجبر از گسترش تحصیلات تکمیلی و جابجایی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کوهدشت در آینده ­ای نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار کشکان، دکتر علی محمد رنجبر‌ اظهار داشت: این سفر با هدف آشنایی با مشکلات و ظرفیت ­های دانشگاه آزاد اسلامی کوهدشت صورت پذیرفت.

دکتر رنجبر ضمن تأسف بابت عقب افتادگی آموزش عالی در شهرستان کوهدشت، گفت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل شهرستان کوهدشت گسترش تحصیلات تکمیلی و پیراپزشکی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

وی گفت: مراکز دانشگاهی کوهدشت باتوجه به جمعیت و وسعت این شهرستان می­ بایست بعد از بروجرد و خرم آباد حرف اول را بزنند، اما متأسفانه این در حالی است که مراکز دانشگاهی شهرهای الیگودرز و ازنا با توجه به  جمعیت و وسعت کمتر  نسبت به شهر کوهدشت، از امکانات و تجهیزات بهتری برخوردار هستند.

وی افزود: بعد از بازدیدی که از دانشگاه آزاد کوهدشت داشتیم بنا گردید، در بهمن ماه سال جاری دانشگاه آزاد کوهدشت به ساختمان دانشگاه علمی و کاربردی انتقال یابد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با توجه به بازدید از زمین قدیمی مصلا و چند زمین دیگر امیدواریم با کمک مسئولین ارشد استانی و شهرستانی بتوانیم در آینده ­ای نزدیک زمین مناسبی برای دانشگاه آزاد اسلامی کوهدشت خریداری نماییم.

گزارش و عکس: حسین ناصری

IMG_3554 IMG_3551 IMG_3546 IMG_3539 IMG_3528 IMG_3525 IMG_3521 IMG_3515

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ش رحمتی و حمزه نورعلی ورودی های 84

  درود بر تمام کارمندان دانشگاه آزاد شهرستان کوهدشت
  درود بر رامین قیطو لی

  [پاسخ]

 2. درود بر همه کارمندان پر تلاش دانشگاه که انصافا جدیدن زحمات خوبی میکشن ودانشگاه در مسیر توسعه وپیشرفت است سلام بر قنبری دوست سخت کوش جوانی

  [پاسخ]

 3. ضمن عرض سلام وخسته نباشی خدمت جناب مهندس بازوندریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوهدشت امیدوارم در این امر خطیر موفق وموید باشند وبا ایجاد رشته های متنوع در مقطع کارشناسی ارشد را ه را برای تحصیل جوانان را در شهر ودیار خود باز نمایند مجددا آرزوی موفقیت وسربلندی ایشان رااز درگاه خداوند خواستارم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط