سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۱:۰۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۰ آبان ۱۳۹۴در ۷:۵۱ ب.ظ تعداد بازدید: 1,435 بازدید کد خبر:47012 چاپ خبر

اصلاح‌طلبان با شورای سیاستگذاری و زیر چتر خاتمی فعالیت می‌کنند

0

مهدی آیتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا٬ با اشاره به وضعیت انتخاباتی اصلاح‌طلبان گفت: وقتی به انتخابات نزدیک می‌شویم جبهه‌بندی‌های سیاسی کشور نیز فعال می‌شوند و شور و شوق سیاسی و اجتماعی ایجاد می‌شود. امیدواریم این انتخابات نیز با شکوه، ‌ آزاد و سالم و دموکراتیک برگزار شود تا پیروزی ملت رقم بخورد. وی افزود: […]

مهدی+آیتیمهدی آیتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا٬ با اشاره به وضعیت انتخاباتی اصلاح‌طلبان گفت: وقتی به انتخابات نزدیک می‌شویم جبهه‌بندی‌های سیاسی کشور نیز فعال می‌شوند و شور و شوق سیاسی و اجتماعی ایجاد می‌شود. امیدواریم این انتخابات نیز با شکوه، ‌ آزاد و سالم و دموکراتیک برگزار شود تا پیروزی ملت رقم بخورد.

وی افزود: در زمان نزدیک به انتخابات٬ احزاب به برنامه‌ریزی‌های تشکیلاتی می‌رسند که این روز‌ها این برنامه‌ریزی‌ها به استان‌ها نیز رسیده است.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس ششم با بیان اینکه برای اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس در قالب چهره‌ها و احزاب اصلاح‌طلب و آقای سیدمحمد خاتمی و همچنین اعتدالگرایان و حامیان دولت فعالیت خواهند کرد٬ اظهار داشت: همراه با این مجموعه٬ شورایی تعریف شده که قرار بوده اول شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان باشد اما با استمزاج از آقای خاتمی توصیه شد از شخصیت‌های حقیقی برای انتخابات استفاده شود چراکه آنها دارای وزن و اعتبار سیاسی هستند.

آیتی خاطرنشان کرد: برای همین اول قرار بود شورای ملی انتخابات با ۱۰۰ نفر تشکیل شود٬ بعد کمیته ملی انتخابات و بعد هم در مورد شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان همه به توافق رسیدند. این شورا منحصر به گروه‌های ۱۸گانه نیست و در این شورا باز است تا همه اصلاح‌طلبان بتوانند زیر چتر آن و با جهت‌دهی آقای خاتمی برای انتخابات خود را آماده کنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط