سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۹:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۹ آبان ۱۳۹۴در ۱۱:۳۵ ق.ظ تعداد بازدید: 2,193 بازدید کد خبر:46966 چاپ خبر

اصلاحیه‌ای بر مقالات خاطرات جنگ / حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد مهدی بهداروند

0

  حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد مهدی بهداروند   این شرح بی نهایت ـ اصلاحیه‌ای بر مقالات خاطرات جنگ در سالهای گذشته مقالاتی مستقل و یا بریده از کتاب پایتخت درد در سایت ها منتشر گردید که در برخی از آنها به اختلافات داخلی اینجانب با فرمانده وقت سپاه اندیشمک آقای عبدالرحیم علیپور اشاره شده […]

 

IMG-20151110-WA0006

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد مهدی بهداروند

 

این شرح بی نهایت

ـ اصلاحیه‌ای بر مقالات خاطرات جنگ

در سالهای گذشته مقالاتی مستقل و یا بریده از کتاب پایتخت درد در سایت ها منتشر گردید که در برخی از آنها به اختلافات داخلی اینجانب با فرمانده وقت سپاه اندیشمک آقای عبدالرحیم علیپور اشاره شده است.

صرف نظر از این که نگارش خاطرات این حقیر براساس روش تاریخ نگاری بوده و هرگز بمعنای هتک حرمت فردی نبوده ولی نامبرده از عبارات اینجانب احساس توهین و جسارت تلقی نموده است که چنین نیتی هرگزدرمیان نبوده علیهذا اگراین برداشت تلقی میگردد بدین وسیله ضمن اعلام این مطلب واصلاح موضوع از ایشان عذر خواهی نموده و وامیدوارم موجب اختلاف وتنشنج در روحیه برادری و وحدتمان نگردد.و امیدوارم درروز محشر در محضر شهدا شرمنده نباشم.

این عریضه را به عنوان یک تعهد اخلاقی و انسانی در معرض انتشار قرار می‌دهم تا سندی بر صداقت و عدم سوء قصد یا توهین به افراد مخصوصا ایشان در نقل خاطرات دفاع مقدس شمرده گردد هر چند در قیامت همه چیز در نزد خدا و رسول خدا آشکار می‌گردد که اینجانب قصد چنین کاری را نداشته و ندارم ونخواهم داشت.

 

 

محمدمهدی بهداروند

۱۷آبان ۱۳۹۴

 

۵۲۴۹۱

http://www.behdarvand.ir/

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درودبر برادر ارجمندمان جناب حجت الاسلام والمسلمین دکترمحمدمهدی بهداروند
  که از الگوهای شایسته حفظ و نشرخاطرات آموزنده آن دوره طلایی و ماندگار است

  [پاسخ]

  عبدالرحیم علیپور در :

  سلام وقتی بنده درسال ۶۲ فرمانده سپاه اندیمشگ شدم جنابعالی تازه عضو سپاه واز کارکنان معمولی و ۱۸ سال بیشترنداشتی.چه اختلافی بین من وشما قابل تصوراست.شایددرتصور جنابعالی اختلافی که تاسال ۹۲ هرگزانرا بیان نکرده بودی وجود داشته باشه .اما درذهن اینجانب هرگزاختلافی نبوده.ان شا‌،،،،خداونددلهای همه ماراازکینه و،،،،،،پاک‌ سازد.عبدالرحیم علیپور

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  اقای علیپور بنده سال ۶۲ بیست سال داشتم و جانشین عقیدتی سیاسی سپاه بودم.اجازه بدهید بحث ادامه پیدا نکند

  [پاسخ]

 2. سلام جناب بهداروند. جنابعالی بابت اشتباهیکه مرتکب شدیداز برادر زحمتکش سردارعلیپورعذرخواهی کردی که این عمل ارزشمندی است.لیکن همراه عذرخواهی ۵ قطعه عکس معنی دارازخودتان راهم قراردادیدکه این کار قشنگ وخوبی نیست .امیدوارم بجای تضعیف و تخریب زحمتکشان انقلاب شجاعانه ازاسلام ونظام اسلامی بیشترحمایت نمایید.

  [پاسخ]

  بهداروند در :

  اقای محمودی که اسم مستعار زدید بنده هیچ اشتباهی نکردم و اگر اهل سایت باشید خواهید دانست که من هیچ عکسی همراه اصلاحیه ام نداده ام.امیدوارم اول متوجه موضوع شوید بعه اظهار نظر نمایید

  [پاسخ]

 3. ابراهیم جوادی از اندیمشگ

  سلام خداوکیلی منم هرچقدر فکر میکنم عذرخواهی شما بانصب این تصاویرتان باهم هماهنگی ندارند.انگاردرعین عذرخواهی داری خودنمایی کرده وخودرامطرح و دیگری راتمسخرمیکنی.درحالیکه این شیوه برای تحقیردیگران استفاده میشود.متعجبم از اقای بهداروند.

  [پاسخ]

  بهداروند در :

  اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما سلاما

  [پاسخ]

 4. حسن عبدولی از اندیمشگ

  سلام اصلاحیه ونظرات دونفراخر راکه خواندم حضرت عباسی منم معتقدشدم که اقای محترم برای اصلاح یه اشتباه که نباید اشتباه بزرگتری راانجام داد.پنچ عدد عکس با لبخند برای اصلاح یه اشتباه و مثلا عذرخواهی.والله با این عذرخواهی صحیح کسی کوچک نمیشه .والله دردنیا واخرت بیشترمورد احترام قرارمیگیره.حاج اقای بهداروند خودت درستش کنی بهتره.

  [پاسخ]

 5. ضمن عرض سلام خدمت مخاطبان محترم سایت و عذرخواهی از حاج اقا دکتر بهداروند عزیز
  متاسفانه دوستان عزیز یک طرفه ب قاضی رفتند و هرآنچه که نباید میگفتند را گفتند، که حقیر از حاج آقا بهداروند عذرخواهی میکنم و امیدوارم که عذرخواهی م را بپذیرید.
  نکته ای که خدمت دوستان عزیز لازم است توضیح دهم اینکه دکتر بهداروند هیچ گونه عکسی رو در اختیار سایت قرار ندادند و تصاویر درج شده را با جست و جویی در فضای مجازی انتخاب و درج کردیم.
  سعید بالنگ / سایت کشکان

  [پاسخ]

  بهداروند در :

  با سلام . بعرض دوستان سایت وزین کشکان برسانم بنده هیچگونه اشتباهی در مورد خاطراتم مرتکب نشدم و اصلاحیه ام برای رفع توهم توهین و هتک دیگران بوده و از کسانیکه که با اسم مستعار کامنت میگذارندمیخواهم مردانه با اسم حقیقی حرف بزنند نه به اسم دیگرن که وجود خارجی ندارند. درمورد عکس که اقای بالنگ توضیح کامل دادند. دراخر تذکر این نکته ضروری است که دینداری و تدین و اخلاق ادمها را در این مواقع که انسان ازعمق موضوعی خبر ندارد میتوان بخوبی در یافت که چگونه بی محابا اظهار نظر مینمایند. سوظن در تمام مکاتب انسانی و اسلامی امری مذموم و ناپسند است.

  [پاسخ]

 6. شما اشتباه زیاددارید.اگرمایل بودی کتبنا برات میفرستیم ازجمله دررابطه بانوشتن خاطرات جنگ.شماانچه میشنویدصادقانه هم منتقل نمیکنی.بزرگنمایی .غلو.فوق العاده ازمهمترین تراوشات قلم شماست.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط