سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۹:۵۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۸ آبان ۱۳۹۴در ۸:۵۹ ب.ظ تعداد بازدید: 711 بازدید کد خبر:46952 چاپ خبر

نبود آبخوان داری و عدم توجه به آبخیز داری عامل اصلی سیل کوهدشت بوده است

0

فرماندار کوهدشت صبح امروز در جلسه حفاظت از اراضی ملی با بیان این مطلب افزود: عمده ترین عامل اصلی سیلاب اخیر و خسارات وارد شده به شهرستان کوهدشت نبود موانع و آبخیز داری است که بتواند سیلاب ها را پخش کند و در صورت عدم توجه به این موضوع با بارندگی ۵۰ میلیمتری مشکلات و […]

img_3419

فرماندار کوهدشت صبح امروز در جلسه حفاظت از اراضی ملی با بیان این مطلب افزود: عمده ترین عامل اصلی سیلاب اخیر و خسارات وارد شده به شهرستان کوهدشت نبود موانع و آبخیز داری است که بتواند سیلاب ها را پخش کند و در صورت عدم توجه به این موضوع با بارندگی ۵۰ میلیمتری مشکلات و خسارت های عمده ای را خواهیم داشت.
محمد کرم محمدی افزود: حجم روان آبهای بارندگی های اخیر در مسیر مادیانرود ۳۷۰ میلیمتر مکعب و در حوزه خسروآباد بیش از ۱۰۰ میلیون متر مکعب بوده است.
وی با اشاره به اختصاص اعتباراتی به شهرستان برای جبران برخی از خسارت ها تصریح کرد : این پول و اعتبار متعلق به هیچ نماینده ای نیست ، هیچ کس حق بهره برداری از آن را ندارد ، این پول متعلق به دولت و نظام است ، تسهیلاتی که برای جبران پرداخت می شود از بودجه عمومی و متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
محمدی خاطرنشان نمود: متاسفانه اکثر ساختمان های مسیر رودخانه فاقد پروانه ساخت می باشند و تخلفاتی در ساخت این واحد ها رخ داده است که باید به جد با عاملین در هر مقام و مسئولیتی برخورد شود.
فرماندار کوهدشت در ادامه با انتقاد از اجرای پروژه های مطالعه شده در کوهدشت بویژه در حوزه آب گفت: بیش از چندین سال است که از فاز اول مطالعه سد خسروآباد و مادیانرود سخن رانده می شود اما نمی دانیم به هر حال فاز دوم این پروژه کی آغاز خواهد شد.
در این جلسه مبلغ ۵ میلیارد ریال جهت ادامه مسیر کانال کوهدشت اختصاص یافت.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. میرزایی سردبیر سایت خبری زاگرسی ها

  جناب دوست محمدی، اخلاق حرفه ای و قانونی حکم می کند به منبع خبر اشاره می فرمودید

  [پاسخ]

  دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  با سلام جناب میرزایی خسته نباشید خبر رو از پورتال فرمانداری گرفتیم!

  [پاسخ]

 2. با تشکر از جناب فرماندار عزیز
  فرماندار جان همچین گفتید اعتبار داده شده انگار ۵۰۰ میلیون خیلیه
  عزیز دل به خاطر خدا این چندرغاز رو هم به شهرداری ندید که سه ماه حقوق معوق دارن
  ازت خاهش میکنم روی این پروژه نظارت داشته باشید البته در صورت تخصیص اعتبار و واریز به حساب پروژه…

  [پاسخ]

 3. درودبرفرماندارخدوم خوب فرمودیدبه خدا تانماینده ها ازکمک هابهره برداری سیاسی نکنند. حاج اسماعیل دوستی زنده بادکه ازشهرداری تهران کمک جذب کرد

  [پاسخ]

 4. آقای فرماندار دستور لایروبی وحفر آبخوان داری بدید وگرنه حوادث بد تر از این پیش میاد.

  [پاسخ]

 5. …ولی با این گفته‌ها تقصیر از شهرداران‌ و شوراهای شهر ساقط نمی شود. مردم خیلی آگاه تر از این حرف ها هستند. خوب بود حداقل تقصیر گردن آموزش و پرورش یا اداره پست یا بازرگانی یا فلان نیفتاد که شاخ درازتری در می‌آورد. چرا سال های قبل از انقلاب که خبری از این آبخیزداری‌ها نبود کسی را آب نمی‌برد؟ معلوم بود که آن زمان ها کنار سد خالی از سکنه و آب راه خود را بلد بود. نه جانم…خطا این جاست
  یغماگر افلاک سخت بازوست دُردی کش ایام هوشیار است
  در رهگذر سیل خانه کردن بیرون شدن از خط اعتبار است

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط