سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۸:۴۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۸ آبان ۱۳۹۴در ۳:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 318 بازدید کد خبر:46933 چاپ خبر

بزرگ‌ترین کمپانی های فناوری جهان در هر ثانیه چقدر درآمد دارند؟!

0

وبسایت Happier ، به تازگی مطلبی جالب منتشر کرده که در آن درآمد ثانیه ای بزرگ ترین کمپانی های فناوری جهان نشان داده شده است.لازم به ذکر است که آمار و ارقام ذکر شده از تقسیم درآمد سالانه کمپانی ها بر تعداد روز های کاری و همینطور ساعت کاری و در نهایت ثانیه در یک روز به دست آمده است که میتواند بسیار جالب باشد.

در این لیست، ۹ کمپانی برتر در زمینه درآمد ثانیه ای آورده شده اند و جای شگفتی هم نبود که با تمامی آن ها کم و بیش ارتباط مستقیمی داشته باشیم.در ادامه با ما همراه باشید.

بیشترین درآمد میان این کمپانی های سهم سامسونگ است که در آمدی باور نکردنی در این زمینه دارد. سامسونگ تقریبا در هر ثانیه  ۶۵۰۰ دلار درآمد کسب میکند.

samsung

در جایگاه دوم رقیب اصلی کمپانی سامسونگ یعنی اپل قرار دارد. اپل با اختلافی تقریبا ۲۰۰۰ دلاری با درآمد ۴۵۴۰ دلار در ثانیه بعد از سامسونگ قرار گرفته است.

درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهکمپانی سوم مایکروسافت است که توانسته در جایگاه سوم قرار گیرد و حدودا ۲۳۳۱ دلار بر ثانیه درآمد داشته باشد.

درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهاصلا تعجب نکردیم که آمازون هم در این لیست قرار داشت. این کمپانی ۱۹۹۶ دلار در هر ثانیه درآمد دارد.

درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهشاید تصور میکردیم که گوگل در رده بالاتری قرار بگیرند. در هر صورت، گوگل در هر ثانیه ۱۸۷۳ دلار درآمد کسب مبکند.درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهچهار کمپانی بعدی سیسکو، نوکیا، فیسبوک و بلک بری هستند که میتوانید آمار آنها در زیر مشاهده کنید.درآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهدرآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهدرآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیهدرآمد کمپانی های بزرگ فناوری در ثانیه

سرویس فناوری کشکان/رامین نجفی                                                        منبع: happier

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط