سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۳:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۷ آبان ۱۳۹۴در ۹:۱۸ ب.ظ تعداد بازدید: 2,270 بازدید کد خبر:46892 چاپ خبر

از انتخابات تا مسائل آموزش و پرورش/ مشروح دیدار گروه سیاسی کشکان با فرج اله مؤمنی

0

اشاره: گروه سیاسی کشکان، بنا به رسالت رسانه ای خود و در جهت تقویت روحیه نشاط سیاسی در جامعه و تنویر افکار عمومی، قصد دارد در ایام مانده به انتخابات مجلس دهم به صورت متناوب با برخی فعالین سیاسی شاخص استان لرستان و شهرستان کوهدشت، از جناح های مختلف سیاسی دیدار نموده و مشروح جلسات […]

اشاره: گروه سیاسی کشکان، بنا به رسالت رسانه ای خود و در جهت تقویت روحیه نشاط سیاسی در جامعه و تنویر افکار عمومی، قصد دارد در ایام مانده به انتخابات مجلس دهم به صورت متناوب با برخی فعالین سیاسی شاخص استان لرستان و شهرستان کوهدشت، از جناح های مختلف سیاسی دیدار نموده و مشروح جلسات را جهت اطلاع مخاطبان فهیم و دغدغه مند خود منتشر نماید.

فرج اله مؤمنی از چهره های فعال سیاسی اصلاح طلب استان لرستان و شهرستان کوهدشت، در دیدار با برخی اعضای تحریریه سیاسی پایگاه خبری کشکان به بیان برخی مطالب گفته نشده پیرامون انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی در حوزه ی انتخابیه کوهدشت و رومشکان، مسائل آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت و برخی حوزه های دیگر پرداخت.

مؤمنی که از بانیان طرح اجماع تعدادی از کاندیداهای شاخص جریان اصلاحات کوهدشت در انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی است در این دیدار ضمن تشکر از رویکرد شفاف و نقادانه پایگاه خبری کشکان، ابتدا به بیان ضرورت های انتقاد و تفاوت دیدگاه افراد جامعه با هم پرداخت.  وی گفت: باید از انتقاد به خصوص انتقاد رسانه ها حمایت نمود. اگر نقد در جامعه ی ما خوب جا بیفتد کل جامعه از آن سود می برد. اصلاح یعنی ضرر کمتر رساندن به جامعه. انسان های بی نیاز نقد می کنند و نگران عواقب نقد خود نیستند. هیچ مسئولی انسان بی نیازی نیست، گاه این نیاز، نیاز معنوی خدمت به مردم است.

مؤمنی با اشاره به اینکه دو سال است که بیشتر به کوهدشت می آید ادامه داد: دلیل اصلی نیامدنم پیشتر از این دو سال مشکلات فراوانی است که شهر دارد. هر موقع وارد کوهدشت می شوم دوستدارم در وهله ی اول شهردار شهر شوم که حداقل شهر را تمیز کنم. حداقل حق این مردم اشتغال و نجات از بیکاری است. باید از قبل به خصوص در بخش خصوصی در این شهر برنامه ریزی صورت می گرفت. وضعیت شهر مرا از آن دور کرد. از نظر روحی بسیار اذیت می شوم و ترجیح می دهم شب بیایم و صبح زود بروم هرچند از ناراحتی ام کم نمی شود و ممکن است متهم به بی تفاوتی شوم.

بیشتر اصلاح طلبان با انگیزه های متفاوت دوست داشتند در انتخابات کاندید شوم. دلایل انصرافم و سایر مباحث انتخاباتی را خدمتتان عرض می کنم اما دوستان کشکان لطفاً تا برگزاری نشست خبری که به زودی برگزار می کنم این مطالب را رسانه ای نکنید.

IMG_4552

در خصوص وضعیت آموزش و پرورش کوهدشت، در جزئیات آموزش و پرورش هیچ مداخله ای ندارم. شخصاً معتقد به عزل هیچ اصلاح طلبی از آموزش و پرورش کوهدشت نبوده ام و همواره گوشزد کرده ام که که مراقب باشید ما در انتخابات گذشته کاندیدای اصلاح طلب نداشته ایم. اگر کسی به امامی، قبادی یا ملکشاهی رأی داده نباید توبیخ شود. در مقطعی به آقای دوستی گفتم بیائید وحدت داشته باشیم و هیچکداممان از کسی حمایت نکنیم!

در بحث انتصابات ممکن است در برخی موارد از من سئوالی پرسیده باشند و جلوی برخی عزل و نصب ها را گرفته باشم. در خیلی از موارد با دوستان نزدیک مثل آقایان تیموری و اسفندیارپور هم اختلاف نظر داریم.

مؤمنی ادامه داد: زمانی که مدیر آموزش و پرورش بودم به تمام افراد در شرف بازنشستگی از هر طیف و جناحی مدیریت و معاونت دادم.

در خصوص نیروهای پیش دبستانی تلاشمان جهت جلوگیری از تضییع حق و امتیازبندی دقیق بوده و پیگیر لغو خلاف های صورت گرفته بودیم.

مؤمنی در پاسخ به این سئوال که در خصوص اتهام رادیکالیسم و انحصارطلبی خود چه پاسخی به منتقدان می دهید گفت: ده سال اول انقلاب به اقتضای سن فعالیت سیاسی نداشته ام. در انتخابات اول آقای اسفندیاری وارد گود فعالیت سیاسی شدم و از سال ۶۵ و ۶۶ وارد پست های مدیریتی و گرفتن مسئولیت شدم. در مقطعی که مسئول گزینش بودم( سال ۶۹) هیچگاه دید بسته ای نداشتم. همیشه هم ارتباطم با افراد شاخص جناح راست شهرستان خوب بوده و با آن ها تعامل داشته ام. بنابراین رادیکال بودن را با توجه به سوابق ذکر شده رد می کنم. در خصوص انحصارطلبی هم هرچند عهد بسته بودم که پاسخ این حرف بی اساس را ندهم اما تمام هم و غم بنده جلب نظر جمعی بوده و در حیطه ی کاری و تشکیلاتی معتقد به دایره ی بازتر بوده ام و هستم. این مسأله باعث می شود اگر عیبی در وجودمان باشد متکثر شده و کمتر دیده شود.

عضو گروه کاندیداهای موسوم به ۶ +۱ اصلاح طلبان کوهدشت در انتخابات مجلس دهم در این دیدار همچنین مسائل مهمی را در خصوص کیفیت انتخابات پیش رو، وضعیت فعلی و آتی کاندیداهای مطرح اصلاح طلب و اصولگرای شهرستان، وضعیت هیأت نظارت و اجرایی انتخابات، تعامل با گروه موسوم به نواندیشان اصلاح طلب، رویکرد آینده در قبال دیگر شاخصین اصلاح طلب شهرستان، شخصیت سیاسی و شیوه ی حمایت کاندیداهای اجماع از صیدعلی کورانی فر و … مطرح کرد که به درخواست ایشان انتشار آن ها به نشست بعدی وی با خبرنگاران موکول می شود.

 

IMG_4561

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. سلام. جناب اقای. مومنی شما درمصاحبه ات. دچار تناقض گوئی. اشکار ی شدهاید در مورد مداخله در اموزش وپروش ازطرفی ابراز به اطلاعی میکنید ارتباط طرفی. در انتخابات. مربیان پبش دبستانی خودرا سهیم. میدانید. ایا این. تناقض گوئی. اشکار نیست. یا اینکه خودرا حامی اصلا ح طالبان می دانید در حالیکه در عزل ونصب ها بیشتر یا رگیری جدید مد نظر است.

  [پاسخ]

  مجیدگلمرادی آدینه وند در :

  دوست عزیز!آقای مومنی که قصدکاندیداتوری ندارندکه شمااورامتهم به یارگیری میکنید!ایشان تمام وجودخودراوقف اصلاح طلبی نموده اند.بدانیدکه کوهدشت تاهست شخصیتی مومن ،شجاع،نترس،مردمی،شفاف،توانمند،تاثیرگذارو……………..چون آقای مومنی نخواهدداشت.باانصراف ایشان دیگرکاندیداها راحت خوابیدندولی بدانندتامومنی زنده اس،آرامش نخواهندداشت.

  [پاسخ]

  ستاره ی دورود در :

  دوست عزیز : عدم مداخله در پاره ای از مسائل آموزش وپرورش ، منافاتی با دفاع از حقوق مربیان پیش دبستان ندارد . اگه دقت بفرمایید هیچ تناقض گویی در اظهارات فوق مشهود نیست . دفاع از خواسته به حق قشری از جامعه به معنی مداخله در امور و سیستم مدیریتی نمی باشد .

  [پاسخ]

 2. ضمن سلام و ادب به آقای مومنی عرض می کنم شما هیچ تغییری در رویه تان ایجاد نشده بلکه همان رویه قدیم را ادامه می دهید کار با معدود افرادی تبعیض بین اصلاح طلبان و کار با افرادیکه دارای مقبولیت نیستند حالا به آموزش وپرورش که محصول شماست نگاه کنید دوست عزیز به امید پیروزی اصلاحات در کشور.

  [پاسخ]

 3. فقط محمد آزادبخت

  [پاسخ]

 4. متاسفم که مردم دنباله رو امثال شما باشند که آشکارا همه چز را منکر می شوید خومیدانی با این مدم چه میکنی…………………..

  [پاسخ]

 5. اقای مومنی چرا دوست دارید لقمه رو از پشت سر بزارید دهنتون اگه واقعا فکر پیروزی اصلاحات در شهرستانید چرا از اقای یاری استقبال نمیکنید که هم پتانسیلشو داره و هم واقعا شماهم میثونید از نیروهای واقعی اصلاحاته .چرا هر روز یه نفر معرفی میکنید الانم که انگار لرستان نیرو نداشته رفتید همدان

  [پاسخ]

  فرهنگی دلواپس در :

  آقای یاری چندسالی که اصلا کوهدشت نبودندوازوضع مردم باخبرنیستندوکسی نه اورامیشناسدونه او کسی رامیشناسد

  [پاسخ]

 6. تا اقای… در مجموعه اداره اموزش و پرورش کوهدشت تصمیم گیرنده است نمیتوان شاهد اجماع اصلاح طلبان ناشیم ایشان با تصمیم ها و دخالت های خود عرصه را بر معلملن تنگ نموده است بجای اینکه عامل وحدت باشد متاسفانه عامل از هم پاشیدگی جناح اصلاح طلب شده است بعدش این دوستانی که با اقای مومنی عکس گرفته اند یک نوع خوشحالی زاید الوصفی از چشمانشان مشخصه!!!! ضمنا دو حرف جهت دار و بی اساس بیان داشته اید یکی جهت دادن به اینکه کاندید نهایی کورانی فر است و یکی تعامل با نواندیشان یعنی این القا که بودنشان تاثیری در انتخابات ندارد و یک تناقض اشکار که جناب مومنی فرمودند که در تغییرات نقش نداشته ام باید گفت جل الخالق از جناب دوست محمدی که همیشه عاشق این است که از برادر مومنی همیشه عکس و مطلب داشته باشد انتظار درج این کامنت را دارم که شائبه صرفا در خدمت مومنی میباشد را از خود دور کند

  [پاسخ]

  دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  دوست عزیز با سلام باید به عرض شما برسانم بی طرفی رسانه ی ما بر همگان هویداست و این بی طرفی را در آینده ی نزدیک بیشتر خواهید دید. مانا باشید.

  [پاسخ]

 7. ای کاش فکری به حال مدیران مدارس ( البته مدیرانی که قبلا توسط شما مدیر شدن وسفره را ……. )که به شدت تمام از … حمایت میکنن وجنابعالی وهمفکران شما رامتهم میکنن؟ جناب مومنی دیر شده باید تصمیم سریع گرفت

  [پاسخ]

 8. آقای مومنی هرچند برای شما خیلی ارزش قائلیم درواقع دوستدارشما میباشیم ضمن عرض. خدمت شما از طرف طیفی از جوانان اصلاح طلب اعلام می‌داریم که به هیچ عنوان از آقای کورانی فر حمایت نخواهیم کرد پایشان را اصلاح‌طلب نمیدانیم. ایشان در دولت گذشته سمت داشته والان اعتدال سمت دارن فردا اصلاح طلب باز میخواهند کاندیدا شوند یعنی نان به نرخ روز خور این یعنی اصلاح طلبی یا منافع طلبی یا پست طلبی آقای دوست محمدی عزیز خواهشن بدون کم کردن هیچ نوشته ای مطلبم را بگذارید ممنون

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  دوست عزیزخوبه یکباراززبان خودآقای کورانی فرجریان پست گرفتنش رادردولت قبل بشنویدقطعاقانع خواهیدشدکه این پست بخاطردوستی ورفاقتی بوده که بادکترشعبانی فرد،استانداروقت مرکزی،داشتن.

  [پاسخ]

 9. ممنونم آقای دوست محمدی درودبر شرفت

  [پاسخ]

 10. جناب مومنی دخالت های شما حتی درتغییر سرایدارمدارس برکسی پوشیده نیست تو رابه خدا دیگر دست از تناقض گویی بردارید اشاره به حمایت نکردن از هیچ کدام ازکاندیداهای دور قبل نمودید شما ک دوستانتان را به دوقسمت کردید عده ای قبادی وعدهای امامی جناب مومنی حال کورانی فر رابه میدان می آورید وهم باقری را تورا به خدا تفرقه وانحصار بس است
  کشکان لطفا درج کنید

  [پاسخ]

 11. ضمن عرض سلام خدمت آقای مومنی رویه ای که آقای….ودوستان پشت پرده ایشان درپیش گرفتن یقین داشته باشیدشکست خورده انتخابات مااصلاح طلبان هستیم لطفاایشان رامشاوره بفرمایید

  [پاسخ]

 12. اقای مومنی همین الان دکتر ملکشاهی با اصلاح طلبان بیشتری در ارتباطه تا شما که فقط ده نفر رو میشناسی

  [پاسخ]

 13. اقای دوست محمدی لطفا درج کنید
  جناب مومنی ، با سپردن عزل و نصب های آموزش و پرورش به آقای… بسیاری از نیروهای اصلاح طلب را حذف کردید وتیشه به ریشه اصلاحات زدید ، خسته نباشید .

  [پاسخ]

 14. باسلام خدمت سرور ارجمنم جناب آقای دوست محمدی وتشکر از همه ی کارکنان خدوم تار نمای کشکان من یک سوال دارم لطفا جناب آقای مومنی ریس اداره ومومنی قبلا رییس دارم شما با قانون من درآوردی حذف دوپسته آنچنان تیشه ی بر ریشه سطحی خود زدید که من سوخته دل اصلاح طلب از افتادن درخت اصلاحات درکوهدشت بخوبی آ گاهم مگه میشه شما بین اصلاح طلب دوپسته واصولگرا ؟پست وبدید به اصولگرا یعنی واقعا شما باز همون تفکر تک محوریت وعدم تمکین به نظر جمع را از یاد نبردید در دور قبل که شکست فضاحت بار را یه جورایی براخودتان توجیه کردید من که قانغ نشدم ببینید آقای فرج الله مومنی این قضیه را از آقای مومنی رییس اداره بپرسید همیشه مافوق دستور می دهد یا زیر دست به ما فوق دستور می دهد که اگر دومی درست باشد وای به حال مافوق که مثلا من یا این نیروها را میخام یا مدیریت نمی کنم ؟؟؟بله قطعا مدیر می تواند با تامل با مدیر آموزش وپرورش نیروهای مد نظر خویش را با اولیت تفکر اصلاح طلبی انتخاب کند نه آنکه دیکته مدیریت یک واحد آموزشی اداره را به تمکین وا دارد ؟؟؟آقای حجت الله مومنی بینی وبین الله الان در کوهدشت دوپسته نیست ؟؟؟یا چن نفر نورچشمی و….هست شما برید بینید وکنترل کنید چگونه انتظار دارید در یک خانواده که قبلا پست واز …گرفتن وشما یکی از آنهارا حذف کردید وجلو چشمش تقدیم کردید به طرفدار فلان کاندید رقیب که تابلو است این چه قانونی بود چرا لگد مال شدگان اصلاح طلبی که دوسان اصولگرا حاصر نبودند ابلاغ آموزشیشون وبراحتی بدن حالا باز دودستی پست وتقدیمشون کردید نز دیکای انتخابات بنظرم از ایشون رای طلب کنید بهتر از اون بدبخت بظاهر اصلاطلب خشک وخالی است شما بگید پس ما برا چی داریم تقلا می کنیم؟/هر دوستی که جواب دهد شما چپی نیستید که بخاطر یه پست شونه خالی کردید بلا تشبیه ریا کار است چون گفته ی مولای متقیان که می فرمایید ازمن نیست هرکه بگویید من دنبال مادیات نیستم این شخصیا ریا کار است<موفق باشید

  [پاسخ]

 15. اصلاح طلب خسته از نفاق

  آقای فرج اله مومنی ، شما برای اصلاح طلبان کار میکنید یا برای شاهرخی قبادی،چیزی که ما این روزها در اداره آموزش وپرورش میبینم بکاری گیری نیروهای اصلاح طلبی است که دوره قبل به شاهرخی قبادی رای دادند….هرچه نگاه میکنیم اصلاح طلبی نمی بینیم که به امامی رای داده باشد والان در اداره حضور داشته باشد…،ترا بخدا دست از سر اصلاح طلبان بر دارید، این را نیز میدانیم آقای مومنی شما واطرافیانتان به قبادی رای دادید وحالا به نفع قبادی کار میکنید. میخواهید چه بر سر اصلاح طلبی بیاوری؟دوران نفهمی سیاسی مردم تمام شده وهرکسی میداند کی را انتخاب کند… اگه شما واقعا اصلاح طلب یکرنگی هستی، چرا بجای کونانی .. محمدی آزادبخت مرد شماره یک راستی اخلاق وادب متانت وصداقت ودرستکاری را معرفی نکردید، همه ی کارهای شما جای سوال دارد آقای مومنی…..؟لطفا جواب بهید آقای فرج اله مومنی…..؟؟؟

  [پاسخ]

  دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  با سلام دوست عزیز آقای محمدی آزادبخت به عنوان نفر دوم اجماع و نظرسنجی خود از کاندیداتوری استنکاف نمودند.

  [پاسخ]

 16. نظر سنجی یعنی چی یعنی حیف نیس آدم بهر پای صندوق. بشیم پله ترقی عده‌ای که ارزش رفتاری هم ندارن چه برسه نمتیندگی

  [پاسخ]

 17. اقای مومنی بنظر بنده شما که نمی تونید به اصلاحات کمک کنید حداقل خیانت نکنید با این رویه ای که شما دارید اصلاح طلبان در کوهدشت موفق نمی شوند بنظرم شما ماموریت از طرف کسی دارید. این همه تفرقه ای که در امزش وبرورش بوجود اورده اید بیانگر همین موضوع می باشدو سنوات قبل هم موید این رفتار شما میباشدو…….

  [پاسخ]

 18. فرج و حنایش دیگر برای بردم رنگی ندارند شما مهره ی سوخته هم نیستید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط