سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۴:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۴ آبان ۱۳۹۴در ۱۱:۵۵ ق.ظ تعداد بازدید: 2,397 بازدید کد خبر:46633 چاپ خبر

برگزاری مسابقات پینگ پنگ ۱۳ آبان کوهدشت

0

به مناسبت ۱۳ آبان-روز دانش‌آموز- یک دوره مسابقات پینگ‌پنگ در رده‌های نوجوانان و نونهالان پسر با همکاری اداره‌ی آموزش و پرورش و خانه‌ی پینگ‌پنگ شهرستان کوهدشت برگزار شد. به گزارش خبرنگار کشکان، ددر بخش آغازین این مسابقات آقای حجت‌اله مؤمنی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت در گفتگوی صمیمانه‌ای با ورزشکاران حاضر در سالن، اخلاق […]

به مناسبت ۱۳ آبان-روز دانش‌آموز- یک دوره مسابقات پینگ‌پنگ در رده‌های نوجوانان و نونهالان پسر با همکاری اداره‌ی آموزش و پرورش و خانه‌ی پینگ‌پنگ شهرستان کوهدشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کشکان، ددر بخش آغازین این مسابقات آقای حجت‌اله مؤمنی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهدشت در گفتگوی صمیمانه‌ای با ورزشکاران حاضر در سالن، اخلاق نیکو را مکمل و لازمه‌ی ورزشکاری دانست و به شادابی و سرسبزی دوران نوجوانی به عنوان بهار عمر اشاره کرد. وی در پایان همه را به اهمیت نماز و خضوع در برابر پروردگار توصیه کرد.

سپس آقای فیروز ایازی رییس خانه‌ی پینگ پنگ کوهدشت از تمام کسانی که بانی برگزاری این مسابقه بودند خصوصا آقای دکتر بهروز مهدی‌زاده و رضا زمانی، قدردانی و سپاسگزاری کرد.

در این مسابقات در رده‌ی نوجوانان سبحان کرمی، محمدمهدی قادری، رضا عزیز زاده و شایان مهدی‌زاده به ترتیب اول تا چهارم شدند، در رده‌ی نونهالان سروش میرزایی اول شد و از امیرحسین موحدی به عنوان برگزیده‌ی اخلاق تقدیر به عمل آمد.

۲۰۱۵۱۱۰۴_۱۹۵۵۲۵ ۲۰۱۵۱۱۰۴_۲۱۱۶۴۳ ۸۱۴۵۱۱۰۳۱_۶۹۳۵۸ ۸۱۴۷۲۶۱۳۶_۳۷۰۷۴

 

گزارش: داریوش جعفری

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باتشکر از زحمات اقای فیروز ایازی و اقای داریوش جعفری که با کمترین امکانات ، محیطی سالم و شرایطی ایده ال برای نوجوانان شهرستان محروم کوهدشت فراهم کردند.

  [پاسخ]

 2. درود بر ایازی زحمتکش.خسته نباشی.

  [پاسخ]

 3. درود بر جناب ایازی عزیز مربی توانا ، خوش اخلاق ، و صاحب سبک و در عین حال بی ادعای کوهدشتی که واقعا بدون اغراق یکی از بهترین مربیان ایران است و با اقل امکانات توانسته محیطی شاداب و سالم را برای ورزش این دیار بخصوص نو جوانان و جوانان فراهم کرده و براستی ایشان ثابت نمودند با بودجه قطره چکانی هم میشود دست به کارهای بزرگ زد و در راستای هدایت نسل جوان از انحراف آینده سازان این مملکت جلو گیری کرد خدا قوت استاد خسته نویی

  [پاسخ]

 4. تبریک خسته نباشی به رضا عزیزاده محمد مهدی قادری

  [پاسخ]

  رضا عزیززاده در :

  ممنون هم کلاسی عزیز رضا هستم.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط