سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۴:۵۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۴ آبان ۱۳۹۴در ۷:۴۰ ق.ظ تعداد بازدید: 192 بازدید کد خبر:46596 چاپ خبر

از برنامه زمان بندی شده اشتغال عقب هستیم

0

فرماندار پلدختر گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان باید تا پایان سال اشتغال ترسیم شده و تعهدات سند اشتغال را محقق کنند. به گزارش بلوطستان نورالدین در منان در جلسه کمیته اشتغال شهرستان پلدختر با تاکید بر اینکه تحقق سند اشتغال از ملاک های ارزیابی عملکر مدیران است،افزود: تحقق سند اشتغال را از مدیران می خواهیم و […]

۲۰۱۵۱۱۰۲_۱۱۰۸۵۶-۱۰۲۴x576فرماندار پلدختر گفت: دستگاههای اجرایی شهرستان باید تا پایان سال اشتغال ترسیم شده و تعهدات سند اشتغال را محقق کنند. به گزارش بلوطستان نورالدین در منان در جلسه کمیته اشتغال شهرستان پلدختر با تاکید بر اینکه تحقق سند اشتغال از ملاک های ارزیابی عملکر مدیران است،افزود: تحقق سند اشتغال را از مدیران می خواهیم و هیچ توجیهی هم پذیرفتنی نیست.

به گزارش بلوطستان وی تصریح کرد: ۱۲۹۱نفر تعهد اشتغال شهرستان پلدختر بوده که در هشت ماهه سالجاری ۶۹۰نفر اشتغالزایی شده است. وی با بیان اینکه میزان اشتغالزایی شهرستان ۵۳/۴۴درصد بوده است،گفت: از برنامه زمان یندی شده عقب هستیم.

فرماندار پلدختر بر رفع موانع اعطای تسهیلات اشتغالزایی توسط بانک ها تاکید کرد و افزود: بانکهای در بحث اشتغالزایی با دستگاههای اجرایی همکاری کرده و موانع را رفع کنند.وی گفت: یک میلیارد و ۷۵۰میلیون تومان سهم شهرستان ازاعتبارات اشتغالزایی مناطق محروم بوده است. وی با اشاره به اینکه صندوق کار آفرینی امید برای اشتغالزایی در سالجاری ۲میلیارد تومان اعتبار داشت است،افزود: با سفر امام دادی دبیر ستاد مشاغل خانگی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ۲میلیارد تومان دیگر نیز به اعتبارات این صندوق در راستای اشتغالزایی افزوده شده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط