سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۰:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۳ آبان ۱۳۹۴در ۱۱:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,114 بازدید کد خبر:46581 چاپ خبر

پیام همدردی بازیگر سرشناس سینما و تئاتر با مردم سیل زده ی کوهدشت

0

به گزارش خبرنگار کشکان، امین تارخ بازیگر سرشناس سینما و تئاتر، با ارسال پیامی مراتب همدردی خود را با مردم آسیب دیده از سیل شهرستان کوهدشت اعلام کرد. در متن پیام ایشان که به دست خبرنگار ما رسیده آمده است: «خبر تأسف برانگیز سیل لرستان را شنیده و بسیار متأثر شدم. امید که مسئولین با یاری […]

۸۵۴۵۷_۸۴۴

به گزارش خبرنگار کشکان، امین تارخ بازیگر سرشناس سینما و تئاتر، با ارسال پیامی مراتب همدردی خود را با مردم آسیب دیده از سیل شهرستان کوهدشت اعلام کرد.

در متن پیام ایشان که به دست خبرنگار ما رسیده آمده است:

«خبر تأسف برانگیز سیل لرستان را شنیده و بسیار متأثر شدم. امید که مسئولین با یاری خداوند خدمات عاجلی را به مصدومین ارائه کنند.

امیدوارم روح رینای عزیز قربانی خردسال سیل بی رحم لرستان از ما مردم ایران راضی باشد.

امین تارخ »

توضیح: رینا مخفف نام آدرینا محمدی است که توسط مرتضی خدایگان و به واسطه ی شعر زیبا و غم انگیزش وارد ادبیات کلامی هنرمندان ما شده است.

خبر: سینا قلندری/ رادیو تلگرامی لرستان

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. درود بر اقای تارخ هنرمند و عزیز

    [پاسخ]

  2. مرگ، انتظار سبزیست که تا همیشه در ذهن زلال لحظه ها جاریست….و اما در این میان آنچه سنگینی وسهمگینی این جانکاه غم گدازنده رااندکی تسکین و تسلی میبخشد،همدردی و همسرودی بزرگوارنیست که روح بزرگ انسان مدارشان آنان را از بی تفاوتی و شانه خالی نمودن از زیر بار نوع دوستی و همنوع نوازی بر حذر میدارد…ما نیز چون سایر هم کیشان خود در دشت غریب وهمواره مغموم زادگاهم،کوهدشت ،همدردی هنرمندان عزیز میهنم؛آقایان امین تارخ و …را سپاسی سترگ میگویم و درین فرصت مغتنم اتفاق و رخداد این فاجعه جانکاه را به سوگی سنگین مینشینیم.باشد که مسئولین امر نیز اندکی خود را ازین بی تدبیری و عزلت گزینی و بی دردی در امان ندانند…

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط