سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۲:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۱ آبان ۱۳۹۴در ۶:۴۳ ق.ظ تعداد بازدید: 1,611 بازدید کد خبر:46421 چاپ خبر

۴۰ کشور دنیا در مسابقات و کنگره جهانی کوراش در لرستان حضور دارند

0

معاون سیاسی امنیتی لرستان گفت: ۴۰ کشور دنیا در مسابقات و کنگره جهانی فدراسیون کوراش در لرستان حضور دارند. سید سعید شاهرخی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی استاندار با کمیته‎های اجرایی مسابقات جهانی کوراش ۲۰۱۵ ،افزود:۱۹ کشور آسیایی و ایران،۱۳ کشور اروپایی،۵ کشور آفریقایی و ۳ کشور از قاره آمریکا در این مسابقات به استان […]

۸۱۸۲۱۴۹۹-۷۰۲۷۱۷۵۵

معاون سیاسی امنیتی لرستان گفت: ۴۰ کشور دنیا در مسابقات و کنگره جهانی فدراسیون کوراش در لرستان حضور دارند.

سید سعید شاهرخی روز یکشنبه در جلسه هماهنگی استاندار با کمیته‎های اجرایی مسابقات جهانی کوراش ۲۰۱۵ ،افزود:۱۹ کشور آسیایی و ایران،۱۳ کشور اروپایی،۵ کشور آفریقایی و ۳ کشور از قاره آمریکا در این مسابقات به استان لرستان سفر کرده اند.
وی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات جهانی کوراش به میزبانی لرستان فرصتی بی بدیل و رویدادی منحصر به فرد است،اظهار داشت: ۲۸ کشور از سراسر دنیا ورزشکاران خود را برای شرکت در مسابقات به لرستان اعزام نموده اند.
شاهرخی با اشاره به اینکه همه مسئولین و کمیته‎ها در تلاش هستند میزبانی خوب و درخور شأن مردم لرستان ارائه دهند،اظهار داشت: این مسابقات در روزهای ۱۴ و ۱۵ آبان ماه جاری به میزبانی خرم‎آباد برگزار خواهد شد.
شاهرخی با اشاره به اینکه در این مسابقات انتخابات قاره ای و هیئت رئیسه و رئیس فدراسیون جهانی کوراش نیز برگزار می شود،افرود:این کنگره جهانی روز ۱۳ آبان ماه سالجاری برگزار خواهد ‎شد تا رئیس و هیأت رئیس این کنگره انتخاب شوند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار لرستان اظهار داشت:برای برگزاری این مسابقات هشت کمیته استانی و سه کمیته بین الملی، کمیته برگزاری مسابقات و کمیته داوران شکل گرفت.
وی افزود:آخرین ارزیابی صورت گرفته از کمیته ها نشان می دهد که کمیته ها کار را متناسب با زمان و به طور شایسته انجام داده اند.
شاهرخی با اشاره به اینکه آمادگی کامل برای برگزاری مسابقات بر فضای استان حاکم است،اظهار داشت: در هتلهای محل اقامت میهمانان یک تیم کامل متشکل از یک نفر از اعضای امنیت، تشریفات، تغذیه و اسکان حضور دارند.
به گزارش ایرنا،در حاشیه برگزاری اجلاس شورای المپیک آسیا که اوایل سال جاری در تهران برگزار شد، آرش میراسماعیلی نایب رئیس فدراسیون جودو پیشنهاد برگزاری مسابقات جهانی کوراش را به حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی ارائه کرد که در پایان این نشست با موافقت وی قرار شد که استان لرستان میزبان این دوره از مسابقات باشد.
با تصمیم مسوولان فدراسیون جهانی کوراش، مسابقات جهانی کوراش برای اولین بار ۱۴ آبان ماه به میزبانی ایران در استان لرستان برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط