سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۰:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ آبان ۱۳۹۴در ۴:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 1,047 بازدید کد خبر:46238 چاپ خبر

مدارس شهر کوهدشت شنبه تعطیل نیست/ تعطیلی مدرسه حاشیه رودخانه

0

  مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به فعالیت مدارس شهر سیل زده کوهدشت گفت: تنها مدرسه حاشیه رودخانه این شهر تعطیل است. گودرز کریمی فر عصر جمعه در گفتگو با مهر با اشاره به وقوع سیل در شهرستان کوهدشت اظهار داشت: با توجه به بررسی ها صورت گرفته و تصمیمات اتخاذ شده در […]

 

۲۶۵۰۵۴۳-۳۷۸۳۲۸۷

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به فعالیت مدارس شهر سیل زده کوهدشت گفت: تنها مدرسه حاشیه رودخانه این شهر تعطیل است.

گودرز کریمی فر عصر جمعه در گفتگو با مهر با اشاره به وقوع سیل در شهرستان کوهدشت اظهار داشت: با توجه به بررسی ها صورت گرفته و تصمیمات اتخاذ شده در ستاد بحران استان لرستان مدارس شهر کوهدشت فردا شنبه تعطیل نخواهد بود.

وی با بیان اینکه همه مدارس این شهر طی فردا فعال خواهند بود گفت: تنها دبستان شاهد شهر کوهدشت که در مسیر رودخانه این شهر قرار دارد و احتمال خطر در این زمینه برای دانش آموزان وجود دارد فردا تعطیل است.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مدرسه چند روستا از منطقه «کشماهور» به دلیل بسته بودن راه ارتباطی آنها فردا تعطیل است عنوان کرد: همچنین مدارس نوبت صبح بخش طرهان نیز فردا تعطیل خواهد بود.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. دبستان ابومسلم هو در جوار سد است، و البته خیلی هم نزدیک به دهانه ورودی است.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط