سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۲:۲۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۸ آبان ۱۳۹۴در ۴:۱۲ ب.ظ تعداد بازدید: 644 بازدید کد خبر:46235 چاپ خبر

نوبخت تا دقایقی دیگر وارد کوهدشت می شود

0

محمد باقر نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سخنگوی دولت ،پس از بازدید از مناطق سیل زده ایلام راهی لرستان شده و تا دقایقی دیگر به عنوان نماینده رییس جمهوری در کوهدشت حضور خواهد داشت. هوشنگ بازوند عصر جمعه در حاشیه جلسه ستاد بحران در محل فرمانداری کوهدشت در گفت و گو با […]

۱۳۹۴۰۳۱۵۱۵۰۴۳۷۸۸۸۵۴۳۳۶۰۴

محمد باقر نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و سخنگوی دولت ،پس از بازدید از مناطق سیل زده ایلام راهی لرستان شده و تا دقایقی دیگر به عنوان نماینده رییس جمهوری در کوهدشت حضور خواهد داشت.

هوشنگ بازوند عصر جمعه در حاشیه جلسه ستاد بحران در محل فرمانداری کوهدشت در گفت و گو با ایرنا افزود: نوبخت هم اکنون در راه لرستان است و تا دقایقی دیگر با حضور وی خسارت های ناشی از سیل در شهرستان بررسی می شود.  به گزارش ایرنا، وی اظهار داشت: در جلسه با سخنگوی دولت، مدیران دستگاه های مختلف حضور خواهند داشت و گزارش کاملی از خسارات و روند امداد رسانی به نماینده دولت ارائه می شود.  وی تاکید کرد: رییس جمهوری و وزیر کشور نیز در تماس های تلفنی پیگیر روند امداد رسانی به سیل زدگان کوهدشت بوده اند و حضور نوبخت در کوهدشت نیز بدون قطع مصوبات موثری در پی خواهد داشت.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. تورو خدا بگید به مسئولین که اگر پولی چیزی به مسئولین کوهدشت داده میشه بر توضیع عادلانه و منصفانه اون تا آخرین ریال نظرات بشه.
    در کوهدشت سابقه های زیادی از پول بیت المال خوردن و مصرف نکردن اون در راه خدمت به مردم وجود داره.
    طوری نشه که وضعیت شهر همین طوری که الان هست بمونه و بد تر بشه

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط