سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۲:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۷ آبان ۱۳۹۴در ۶:۲۷ ب.ظ تعداد بازدید: 1,481 بازدید کد خبر:46090 چاپ خبر

تشکیل کمیته ویژه حادثه سیلاب کوهدشت/ برآورد خسارت به منازل مسکونی، کشاورزان و دامداران

0

استاندار لرستان از تشکیل کمیته ویژه حادثه سیلاب در شهرستان کوهدشت خبر داد. به گزارش کشکان، مهندس هوشنگ بازوند در گفت‌وگو با ایسنا، با اظهار تسلیت به بازماندگان خانواده کشته شدگان در سیلاب کوهدشت گفت: یک واحد مسکونی در خیابان ساحلی بوده و به دلیل وجود نخاله‌های ساختمانی متاسفانه ۳۰ درصد آب منحرف و مقداری […]

IMG_20151029_115826

استاندار لرستان از تشکیل کمیته ویژه حادثه سیلاب در شهرستان کوهدشت خبر داد.

به گزارش کشکان، مهندس هوشنگ بازوند در گفت‌وگو با ایسنا، با اظهار تسلیت به بازماندگان خانواده کشته شدگان در سیلاب کوهدشت گفت: یک واحد مسکونی در خیابان ساحلی بوده و به دلیل وجود نخاله‌های ساختمانی متاسفانه ۳۰ درصد آب منحرف و مقداری نیز از کانال سرریز کرده و وارد این واحد مسکونی که در زیرزمین نیز واقع بوده، شده و جان سه نفر از اعضای یک خانواده را می‌گیرد.

وی از تشکیل کمیته ویژه این موضوع به ریاست معاون عمرانی استان خبر داد و یادآور شد:در این سیلاب راه ارتباطی ۶۵ روستا قطع و آب آشامیدنی ۶۰ روستا نیز قطع شده است.

استاندار لرستان تصریح کرد:متاسفانه زیرساخت‌های برق نیز در ۵۸ روستای شهرستان کوهدشت دچار خسارت شده است، درحال حاضر تمامی مدیران در شهرستان کوهدشت هستند تا مشکلات را به سرعت رفع کنند.

بازوند با بیان اینکه خسارت سنگینی به واحدهای مسکونی وارد شده است میزان دقیق آن را به برآورد کارشناسان طی روزهای آینده اعلام کرد و ادامه داد: دو اکیپ در حال برآورد خسارت هستند. جهاد کشاورزی نیز خسارت به کشاورزان و دامداران را جداگانه برآورد خواهد کرد.

استاندار با بیان اینکه تمامی فرمانداران خسارت‌های وارده ناشی از سیلاب را برآورد خواهند کرد و در اختیار ما قرار خواهند داد اضافه کرد: ۱۰ میلیارد ریال در اختیار دستگاه‌های امدادرسان شهرستان کوهدشت قرار داده‌ایم.

وی بیان کرد:ستاد بحران استان نیز به شهرستان کوهدشت سفر کرده است تا از نزدیک مسایل و مشکلات را بررسی کند و دستور فوری برای رفع آن‌ها بدهد.

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. قابل توجه ادارات درگیر موضوع وستاد به اصطلاح بحران
    «گاهی انسان بودن گناه بزرگی است. اکنون که می‌دانم به خاطر کمک‌کردن به کودکی بیگناه که بازیچه بی کفایتی برخی مسولین شده است فردا قبل از طلوع آفتاب مرا به دستان خداوند می‌سپارند، می‌دانم که انسانیت هرگز نمی‌میرد ولی بدانید که گاهی انسانیت گناه بزرگی است.»

    [پاسخ]

  2. لطفا” سیل رو سیاسی نکنید

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط