سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۳۳:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ آبان ۱۳۹۴در ۶:۲۰ ق.ظ تعداد بازدید: 264 بازدید کد خبر:45997 چاپ خبر

لاریجانی: تحریم ها به خاطر سوء مدیریت دولت قبل بود/ توافق فعلی با مدیریت رهبر معظم انقلاب انجام شده است

0

نماینده مردم خرم‌آباد با اشاره به جلسه اعضای شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با رئیس مجلس گفت: لاریجانی در این جلسه همچنین گفت که برجام دستاوردهای اقتصادی مناسبی را برای کشور به همراه دارد. ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با اشاره به جلسه امروز (سه‌نشبه) اعضای شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت […]

IMG14552082

نماینده مردم خرم‌آباد با اشاره به جلسه اعضای شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با رئیس مجلس گفت: لاریجانی در این جلسه همچنین گفت که برجام دستاوردهای اقتصادی مناسبی را برای کشور به همراه دارد.

ایرج عبدی نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس با اشاره به جلسه امروز (سه‌نشبه) اعضای شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با رئیس مجلس، گفت: در این جلسه مسائل مربوط به پرونده هسته‌ای و توافق صورت‌گرفته با ۱+۵ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و حاضران در جلسه نقطه‌نظرات خود را در این باره مطرح کردند.

وی افزود: در این جلسه رئیس مجلس عنوان کرد که تحریم‌ها بر اثر سوء مدیریت در دولت قبل به کشور تحمیل شده و تعدادی از افراد در تحمیل این تحریم‌ها به کشور مقصر بودند و توافق فعلی با مدیریت رهبر معظم انقلاب انجام شده است.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: رئیس مجلس تاکید کرد، توافق هسته‌ای مزایای بسیار خوبی را برای کشور به همراه دارد،  این مزیت‌ها را می‌توان در بحث‌ توسعه صنعت هسته‌ای و رفع بن‌بست‌های اقتصادی کشور مشاهده کرد.

عبدی خاطرنشان کرد: آقای لاریجانی گفت که با توجه به اینکه ضرورت دارد کشور در سطح منطقه از رشد قابل قبولی در زمینه اقتصادی برخوردار باشد، برجام دستاوردهای اقتصادی مناسبی را برای کشور به همراه دارد.

وی افزود: رئیس مجلس در این جلسه با اشاره به توافقاتی که با اعضای فراکسیون اصولگرایان در بحث برجام داشته‌اند، اظهار داشت، اگرچه چندین بار توافقات با فراکسیون اصولگرایان در این باره انجام شد، اما بعضی از آنها به‌صورت یک جانبه به نتیجه‌گیری در این خصوص پرداختند و علی‌رغم هماهنگی‌های انجام‌شده، بعضاً به دلایلی که به خود آنها مربوط است، این توافقات را نقض کردند.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در پایان گفت: لاریجانی همچنین با اشاره به تحصن‌های صورت گرفته در تهران و قم در اعتراض به برجام، این نکته را بیان کرد که نقش تعدادی از نمایندگان مجلس در ساماندهی این تحصن‌ها بی‌تأثیر نبوده است.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط