سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۲:۱۰:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۳ آبان ۱۳۹۴در ۴:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 961 بازدید کد خبر:45908 چاپ خبر

کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با اولویت آموزش و پیشگیری فعالیت می کند

0

فرید بهرامی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان در ششمین جلسه استانی کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان با اشاره به اجرایی شدن ۱۰مصوبه این کمیته در آموزش و پرورش گفت : کسب رتبه های برتر جشنواره های ابتکارات و نوجوان سالم وتهیه کتاب آموزشی با محوریت راههای پیشگیری […]

DSC_0291معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لرستان در ششمین جلسه استانی کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان با اشاره به اجرایی شدن ۱۰مصوبه این کمیته در آموزش و پرورش گفت : کسب رتبه های برتر جشنواره های ابتکارات و نوجوان سالم وتهیه کتاب آموزشی با محوریت راههای پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر ازجمله برجسته ترین اقداماتی است که در آموزش و پزورش انجام شده است.
فرید بهرامی با اشاره به فعالیت های اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی گفت : در سال گذشته قریب به یک میلیارد ریال در آموزش و پرورش در راستای اهداف کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هزینه شده است . بهرامی خاطر نشان کرد : آموزش و پرورش گسترده ترین دستگاه آموزشی و فرهنگی است که فعالیت هایش محور و اساس سایر دستگاههای اجرایی است . بهرامی خاطر نشان کرد : برنامه همکاری خانه و مدرسه به صورت آزمایشی در پایه اول ابتدایی اجرا شده و در صورت موفقیت در سالهای آینده به سایر دوره ها هم تعمیم داده خواهد شد . وی به توانمند سازی روانی اجتماعی دانش آموزان دوره متوسطه اشاره کرد و گفت : باید این توانمندی را در دانش آموزان ایجاد کنیم که به مرحله خودمراقبتی برسند . بهرامی در ادامه به برپایی ۲۹۶نمایشگاه پیشگیری از مصرف مواد مخدر اشاره کرد وگفت : برگزاری جشنواره نوجوان سالم ، کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی ،سبک فرزند پروری و پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر از جمله برنامه هایی است که آموزش و پرورش انجام داده است . وی در ادامه به تمهید مقدمات برای برپایی نمایشگاه دائم مبارزه با مواد مخدر در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت : آموزش و پرورش با اولویت آموزش و پیشگیری تلاش می کند تا نوجوانان و جوانان را در برابر خطرات مواد مخدر مصون سازد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. دکتر بهرامی از مدیران جوان و لایق اداره کل است. اصلاح‌طلب و پر انرژی

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط