سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۶:۳۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۳ آبان ۱۳۹۴در ۳:۰۷ ب.ظ تعداد بازدید: 1,630 بازدید کد خبر:45904 چاپ خبر

علیرضا آشناگر گزینه معاونت سیاسی استانداری کرمانشاه

0

سایت اصولگرای مرصاد نیوز در خبری مدعی شد علیرضا آشناگر معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان به عنوان گزینه ای برای معاونت سیاسی استانداری کرمانشاه معرفی شده است. به گزارش کشکان، مرصاد نیوز نوشت: شنیده ها از معرفی یک گزینه جدید برای حوزه معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه درست بعد از سخنان اولتیماتوم گونه مقیمی […]

سایت اصولگرای مرصاد نیوز در خبری مدعی شد علیرضا آشناگر معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان به عنوان گزینه ای برای معاونت سیاسی استانداری کرمانشاه معرفی شده است.

آشناگر۰۱

به گزارش کشکان، مرصاد نیوز نوشت: شنیده ها از معرفی یک گزینه جدید برای حوزه معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه درست بعد از سخنان اولتیماتوم گونه مقیمی معاون وزیر کشور طی سفرش به استان حکایت دارد.

این سایت خبری در معرفی این فرد چنین می نویسد:

اما علیرضا آشناگر کیست… او متولد ۲ اردیبهشت ۱۳۳۸ در خرم آباد است که استخدام در وزارت کشور در سن ۲۰ سالگی را تجربه کره است.

او مسئولیت دفتر پذیرش سپاه خرم آباد به مدت یکسال را بر عهده داشت و بعد از آن مدیر رسیدگی به شکایات استانداری لرستان شد. او کمتر از ۹ ماه در این منصب نتوانست باقی بماند.

آشنا گر بخشدار ویسیان در سال۱۳۶۲ به مدت ۲ سال، بخشدار الشتر به مدت ۴ سال، فرماندار کوهدشت، مدیر کل قند و شکر استان همدان به مدت یکسال و البته شهرداری ملایر در سال ۱۳۷۴ و شهرداری نهاوند از سال ۷۶ به مدت ۵ سال را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین فرماندار ساوه در سال ۸۱ ( دوران دولت اصلاحات) بوده است.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. بسلامتی اینا کی میخان بازنشست بشن مگه قحط الرجال است در این دولت . از وزیر گرفته تا فرماندار همه مسن و بازنشسته .پس این جوانان بدبخت وبیکار که امیدوارند کی باید مشمول تدبیر قرار گیرند

    [پاسخ]

  2. باسلام- بهرام سلیمانی گزینه اصلی معاونت سیاسی کرمانشاه است

    [پاسخ]

  3. باعرض سلام خدمت همه دوستان- بنده باتوجه به اخبارواقعی درجریان انتصاب معاون سیاسی استان کرمانشاه میباشم این اخبارحاکی ازاین است که آقای دکتربهرام سلیمانی آدینه وندمشاورومدیرکل حوزه استاندار کرمانشاه درآینده ای نزدیک به عنوان معاون سیاسی استانداری کرمانشاه انتصاب میشود زیراخیلی ازسران احزاب کشورمن جمله حسین مرعشی -دکترکرباسچی ومحمدرضا خاتمی ازدکترسلیمانی حمایت کرده اندانشاالله این کوهدشتی زیبااندیش به کمترین حقش برسد

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط