سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۷:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۴ مهر ۱۳۹۴در ۷:۴۲ ق.ظ تعداد بازدید: 320 بازدید کد خبر:45271 چاپ خبر

اعتراض بسیاری از معلمان نسبت به نحوه اعمال طرح رتبه‌بندی و افزایش حقوق

0

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه در حال حاضر تمام معلمان مشمول طرح رتبه‌بندی نمی‌شوند، گفت: بسیاری از معلمان نسبت به نحوه اعمال طرح رتبه‌بندی و افزایش حقوق معترضند و می‌گویند تناسبی بین سابقه و مدرک تحصیلی وجود ندارد. سید حسین نقوی حسینی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش […]

۱۳۹۴۰۵۰۴۰۰۰۲۰۷_PhotoAرئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه در حال حاضر تمام معلمان مشمول طرح رتبه‌بندی نمی‌شوند، گفت: بسیاری از معلمان نسبت به نحوه اعمال طرح رتبه‌بندی و افزایش حقوق معترضند و می‌گویند تناسبی بین سابقه و مدرک تحصیلی وجود ندارد.

سید حسین نقوی حسینی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در خصوص رتبه‌بندی معلمان اظهار داشت: همانطور که قبلاً در بیانیه فراکسیون فرهنگیان اعلام کردیم، آنچه به عنوان طرح رتبه‌بندی از طرف دولت اجرا می‌شود با آنچه در مجلس بود، متفاوت است.

وی ادامه داد: مجلس در پی تغییر ماهیت جایگاه معلم بود و اعتقاد داریم که باید ماهیت معلمی را از حالت اشتغال و کارمندی خارج کنیم و به یک حوزه فعالیت علمی و فرهنگی تغییر دهیم.

نقوی حسینی افزود: آنچه مجلس به دنبال آن بود، این است که رتبه‌بندی شامل همه نیروهای آموزش و پرورش شود و حتی در خصوص بازنشستگان قابل اعمال شود؛ اما الان آنچه که از طرف دولت اجرا می‌شود عملاً بخش عمده‌ای از معلمان از مدار بهره‌مندی از رتبه‌بندی خارج می‌شوند و نیز شامل بازنشستگان فرهنگی نمی‌شود.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه دایره محدود طرح رتبه‌بندی یکی از اشکالات آن است، گفت: بسیاری از معلمان نسبت به نحوه اعمال طرح رتبه‌بندی و افزایش حقوق و مزایای خود اعتراض دارند و اعلام می‌کنند تناسبی بین سابقه و مدرک تحصیلی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: پرسش دیگری که معلمان می‌کنند این است که بالاخره این افزایش حقوق به جهت رتبه‌بندی به کدام بند حقوقی در احکام اضافه می‌شود، آیا موقت بوده یا دائمی است و در بازنشستگی اثر دارد.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. آیاکسانی که استخدام درآموزش وپرورش شده اندودوشادوش معلمین حتی شایدبیشترزحمت می کشندوبسترآموزش رابرای تدریس مهیا می نمایند وازلحاظ معیشتی درزیرفقربسرمی برندحق افزایش حقوق ندارنداین چه عدالتی است

  [پاسخ]

 2. باسلام بین پایه تاار شد ۱۴۰ هزارتومان ارشد تا خبره ۵۶ هزار اختلاف است ولی بین خبره تا عالی حدودا۲۰۰هزار تومان این کجاش رتبه بندی وعدالت است می گفتن بین ۳۰۰ تا ۶۰۰هزار تومان افزایش حقوق اعمال میشه کجاست ؟؟پس چرا ما نمی بینیم البته بعداز ۲۳ سال دیگه جیبم یه چیز کم داره عععععععععیییییییییییییییییننننننگ؟؟؟شاید من دیگه نمی تونم خوب اعدادو ببینم وزیر با ۴۴ سال دقیقتر می بینه؟؟؟؟

  [پاسخ]

  ملکی در :

  داش شیروحتماخودت عالی نیستی؟درست نمیگم استاد؟

  [پاسخ]

 3. بند تفاوت تطبیق ازسال ۸۸ که برای برخی ۵۰۰۰تومان وبرای برخی ۲۵۰۰۰۰تومان نگارش شده همچنان بدون دلیل وتغییر پابرجااست برای برخی بند مبهمی به نام سایرمبلغی در حکم درج شده و برخی باوضعیت مشابه ومستحق ولی محروم هستند.

  [پاسخ]

 4. فرهنگی بازنشسته

  ممنون سیدجان که حضرتعالی یادی ازبانشستگان کردید سیدتوراخدااین کجای عدالت است عده ای که سالها درآموزش وپرورش زحمت کشیدند اکنون به فراموشی سپرده شوندمگرنه این که تمام مشکلات بعدازبازنشستگی سراغ مامیاید ازجمله انواع یبماریها ازدواج بچه ها .خانه دارشدندآنها

  [پاسخ]

 5. متاسفانه بازنشستگان فراموش.شده.اند……

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط