سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۲:۱۴:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۲ مهر ۱۳۹۴در ۲:۴۳ ب.ظ تعداد بازدید: 1,970 بازدید کد خبر:45164 چاپ خبر

نشست اصولگرایان حامی امامی راد با فرماندار شهرستان کوهدشت برگزار شد+ تصاویر

0

پس از دیدار حامیان علی شاهرخی قبادی با فرماندار

به دنبال برگزاری نشست اول اصولگرایان کوهدشت با کرم محمدی فرماندار این شهرستان که عمدتا از حامیان حجت الاسلام علی شاهرخی قبادی بودند، جمعی از اصولگرایان حامی علی امامی راد نیز برای بحث و تبادل نظر با فرماندار کوهدشت به دیدار وی رفتند. به گزارش کشکان، ۲۱ مهرماه ۹۴ جلسه جمعی از اصولگرایان شهرستان کوهدشت با […]

به دنبال برگزاری نشست اول اصولگرایان کوهدشت با کرم محمدی فرماندار این شهرستان که عمدتا از حامیان حجت الاسلام علی شاهرخی قبادی بودند، جمعی از اصولگرایان حامی علی امامی راد نیز برای بحث و تبادل نظر با فرماندار کوهدشت به دیدار وی رفتند.

به گزارش کشکان، ۲۱ مهرماه ۹۴ جلسه جمعی از اصولگرایان شهرستان کوهدشت با فرماندار این شهرستان در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید، فرماندار کوهدشت هدف از برگزاری این نشست را در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید برای تعامل و استفاده از ظرفیت گروها و نیروهای اثرگذار به منظور حرکت در مسیر انقلاب و اعتدال ذکر نمود و گفت: جمع حاضر را نیروهای پاک و متدین می شناسم و انتظار دارم بی تعارف و بی تکلف مسایل و مشکلات مبتلا به شهرستان را بدون هیچگونه اغماض و چشم پوشی بیان تا آنچه ارائه خواهد شد مبنای برای برطرف نمودن مشکلات گذشته باشد ، در ادامه تعدای از حضار مطالبی را به نمایندگی بیان نمودند که به اختصار به آنها اشاره می شود.

خسرو پرویز پور :

ضمن تشکر از آقای محمدی ، ما دعوت جناب آقای فرماندار را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این گردهمایی ها به ثبات و ثبت تعهد و تکلیف ما در پایبندی به آنچه اظهار می کنیم باشد ، جناب آقای فرماندار افرادی که در این جلسه حضور دارند عموماً در محلول معنوی انقلاب حل شده اند ، دل به امام راحل داده اند ، گوش به فرمان رهبری اند وبرای سربلندی نظام اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی کنند ، این عزیزان منافع عمومی رابه منافع فردی و منافع نظام را به منافع فرد و یا گروهی خاص ترجیح می دهند ، ما باور داریم که فرماندار سالم و فهیم و پرتلاش شهرستان علیرغم انتصاب به یک جریان قانونی بیش از آنکه یک اصلاح طلب باشد یک اصولگرای متعهد است ، زیرا امروز کارنامه گذشته سیاسی فرماندار محترم در حافظه تاریخ این شهرستان بویژه اصولگرایان ثبت شده است ، تاریخ این شهرستان فارغ از هرگونه تعارف و تمجید لفظی، اصولگرایان جنابعالی را بعنوان یک فرد متعهد می شناسد ، شما نزد اصولگرایان شهرستان از یک ارزش و جایگاه ویژه ای برخوردار هستید ، آقای فرماندار رهبر انقلاب فرمودند که آراء مردم امانت و حق الناس است ، یقین داریم فرماندار محترم دغدغه ای جز اجرای منویات مقام معظم رهبری را ندارند ، ما اصولگرایان شهرستان مدیریت و اجرای قانون را باور داریم لذا انتظاراتی داریم که به صورت خلاصه به شرح ذیل اعلام می کنیم .

-عدم تکرار خاطرات ناگوار انتخاباتی در دوره های قبل

-عدم ورود افراد و نهادهای غیر مسئول به فضای انتخابات

-برابری و عدالت در اجرا

-کنترل صندوق های سیار شهری و نصب سیستم نظارتی ویژه اینگونه صندوق ها

-سلامت و امانت داری در انتخابات

حجت الاسلام مهدی نیا :

ضمن قدردانی و تشکر از فرماندار محترم ، ، حضور متنوع احزاب علاوه بر جنبه رقابتی می تواند نقش بسزایی در انگیزه مشارکت عمومی و همچنین ایجاد شور و شعور سیاسی در انتخابات گردد ، انتظاری که از فرماندار محترم می رود این است که بستر های لازم را برای حضور همه رقبای سیاسی و همه سلیقه ها بدور از هر حاشیه ای را فراهم سازد و اینکه امیدواریم که ملاک گزینش و تعیین افراد در هیئت اجرایی و معتمدین مردم در این دوره بر مبنای تقوا و امانت داری در گفتار و رفتار و توجه خاص به حق الناس باشد چرا که متاسفانه از سوی افراد ضعیف النفس شاهد رد صلاحیت و اجحاف تعدادی از کاندیداها و از بین رفتن شخصیت و آبروی اجتماعی و سیاسی آنان در بین جامعه بوده ایم .

محمد بگ قبادی :

ضمن تشکر از آقای محمدی جهت تدوین چنین جلسه و برنامه ای ،مجلس آینده پر اهمیت تر است ، آماده نمودن فضا برای حضور حداکثری مردم و صیانت از آراء آنان صورت بگیرد ،مردم حق دارند سرنوشت رأی خود رابدانند ، ما دوره های قبل یک کودتای نرم و سخت داشته ایم ، خود بنده کاندید بودم ، امنیت آن دور انتخابات خیلی پایین بود ، خواسته این جمع انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم است ، امید است که جنابعالی در این زمینه موفق باشید ، خود بنده در دور قبل چند روز قبل انتخابات به عینه شاهد این بودم که نامه های برای دریافت وام بدون بهره به دست مردم داده بودند که از دوستان و آشنایان می توانم چندین گزینه را برای اثبات این ادعا معرفی نمایم ، یک بحث دیگر در مورد تذکر به مدیران ادارات است که در انتخابات رعایت اصل بی طرفی را کاملا رعایت کنند ، اگر مدیر خطا کرد طوری با او رفتار کنید که دیگر مدیران حساب کار دستشان بیاید ، انتظار داریم عوام فریبی در این دور از انتخابات اتفاق نیفتد ، یک بحث دیگر بحث ترکیب معتمدین مردم است ، ما همه پلاک سیاسی داریم و مشخص است که عضو چه جریان و چه عقبه ای داریم ، ما با هیئت نظارت رایزنی خواهیم کرد ما بیشتر از هیئت نظارت ضربه خورده ایم ، در گذشته از افراد خوشنام در صندوق های رای کمتر استفاده شد ، لیست معتمدین باید از هر دو طیف و منصفانه باشد ، ما در حقیقت نماینده آقای امامی هستیم که خیلی بندها را پاره کرد و سالم بیرون آمد ، با توجه به ۳ دوره کاندیدای شهرستان و داشتن سمت در شرکت نفت هنوز مستاجر است ، خواسته ایشان هم برگزاری انتخابات سالم است.

محمدی فرماندار کوهدشت :

مطالبی که دوستان فرمودند خیلی خوب بود توقعی که من داشتم این بود . که این شهرستان غیر از مشکلات انتخاباتی مشکلات دیگری هم دارد ولی دوستان به بحث انتخابات پرداختند . ما در جامعه زندگی می کنیم که علاوه بر انتخابات مسئله و مشکلات دیگر دارد .

ما در شهرستانی زندگی می کنیم که بهترین ظرفیت ها را دارد . یکی از این ظرفیت ها وجود نیروهای انقلابی و ولایتمدار در شهرستان است که در طول دوران دفاع مقدس دو گردان پابکار داشتیم که آثار مثبت آنها در همه نقاط کشور معلوم است. بهترین فرماندهان و شهدای بزرگواری را که تقدیم این کشور عزیز کردیم . ظرفیت دیگر خاک حاصلخیز شهرستان که ۱۳% جمعیت کل استان را به خود اختصاص داده است و در بین دو رود پرآب سیمره و کشکان واقع شده است ولی همیشه چهره این شهر غمگین است و بیشتر مردمانشان چشم به آسمان دارند در سال گذشته پیش از ۹۰% مردم معیشت خود را از دست داده اند . ظرفیت دیگر وجودنیروی انسانی که دومین شهرستان جوان کشور است و قشر تحصیل کرده این شهرستان در برابر نرخ بیکاری ۳۵% شهرستان است و از دیگر ظرفیت های این شهرستان به سیاسی بودن شهرستان می توان اشاره کرد که از ان بخوبی برای این شهرستان استفاده نشده است.

در جامعه ای که معیشت ان در حال تخریب باشد افراد جامعه تحمل همدیگر را ندارند ما در آستانه بحران معیشتی هستیم ما در بخش کشاورزی و دامپروری ۱۰% سال گذشته تولید نداشته ایم که این امر باعث نامیدی – عدم تحمل همدیگر و… را دارد . که همه اینها حکایت از درد دارد ، انتخابات برای مردم یک روز است ولی مجریان انتخابات بازنگ انتخابات که ماه قبل از انتخابات است باید بر اساس روز شمار انتخابات پیشبروند ولی مردم یکروز در انتخابات شرکت می کنند من از مردم ولایتمدار می خواهم همدیگر را باور داشته باشیم و همدیگر را تحمل کنیم.

گله مندی که از دوستان دارم این است که بیش از ۱۲ ماه است که ما آمده ایم ولی هیچکدام از دوستان نیامدن انتقاد ، طرح یا پیشنهادی به من بدهند جای که خطا داریم خوبست به ما بگوید ، بعضی اوقات سایت ها را رصد می کنم ، گاهی یک نفر بلند می شود و به تمام اعتقادات مردم پشت می کند و ساختار را می کشند. به مردم نباید دروغ بگوییم.

من خودم سابقه برگزاری چندین انتخابات را در کوهدشت از سال ۷۶ تا ۸۱ را دارم . همه انتخابات ها مهم بوده اند و لی این دو انتخابات مهم است برای دولت چون دولت تدبیر و امید   اولین انتخابات است که برگزار می کند و شعار دولت اعتدال است . البته هر کس در دولت کار می کند دارای تفکر است ولی آن تفکر باید در خدمت اسلام و جمهوری اسلامی باشد . من در انتخابات گذشته که در این شهرستان انجام داده ام نگذاشته ام از بیرون چیزی بر من تحمیل شود . شاید خواسته اند در هیات اجرایی کسی را رد کنم ولی من ایستاده ام و این کار را نکرده ام و الان نیز همان محمدی سابق هستم . الان نیز من در هیات اجرای کسی را رد نمی کنیم . آنچه که مر قانون است انجام خواهم داد . در قانون حق استعلام با مراجع چهار گانه است اگر غیر از این باشد و ببینم که از بیرون برای رد شدن کسی تحمیل می کنند .قبول نخواهم کرد و مخالفت خواهم کرد ، ما امانت دار مردم هستیم و هر چه مردم تصمیم بگیرند مبارک است و من این افتخار را دارم هر وقت انتخابات برگزار شده است در پیشگاه خدا مسئول عملکرد خودم بوده ام .

اصولگرایی یک گفتمان است شکی نیست در نظام جمهوری اسلامی دو تفکر وجود دارد دو جریان  ما معتمد معرفی می کنیم بگویم سیاسی نیستند دروغ گفته ایم ، سیاسی اند ولی اگر غیر متعهد باشند ظلم کرده ایم کسی باید معرفی شود که دیدیش نسبت به همه افراد یکسان باشد اگر اینطور نباشد صیانت نیست . من معتقدم در صندوق ها باید خودکنترلی باشد . بگذاریم مردم تصمیم بگیرند به شرکت سهامی در سر صندوق ها هم اعتقاد ندارم . ما نمی گذاریم حق کسی تضعیف شود .

تمام وجود را می گذارم تا همان که مردم به صندوق انداخته اند بیرون بیاید . کاری نکنیم که ساعت ۱۱ بگوییند تعرفه تمام شد و درب شعب بروی مردم بسته باشد . آنچه مر قانون است اجرایی خواهم نمود.

با هرکس که در امر اجرا کار کرده ام هیچ قولی نداده ام و کسی که رای آورده و نماینده مردم است هر چه اطلاعات در خصوص طرح ها و یا برنامه ها بخواهد در اختیارش قرار می دهم . از وقتی هم که امدم نه نماینده نامه ای جهت سفارش کسی به من داده و نه من آدمی هستم که بپذیرم .

در بحث دخالت مدیران در انتخابات به نفع یک جریان خاص به هیچ کس اجازه دخالت در انتخابات را نمی دهم و با دوستان بخشدار صحبت کرده ام و تذکر داده ام که در امر انتخابات دخالت نکنید . هر مدیری که در انتخابات دخالت داشته باشد مطمئن باشد من با این مدیر کار نمی کنم . برای کلیه کاندیدا ها احترام قائل هستم و برای هیچکس پرونده سازی نمی کنیم ، مگر خلاف قانون انجام بدهند ما اعتقاد داریم انتخابات سالم در گرو شرکت هر دوجریان است .

بحث امنیت : مسئول مستقیم امنیت من نیستم . فرماندار چندین وظیفه دارد که کل ان در نظارت و هماهنگی خلاصه می شود . امنیت از اولای واجبات هر انسانی است همانگونه که انسان به اکسیژن نیازمند است به امنیت هم نیازمند است . مسئول مستقیم امنیت نیروی انتظامی و ارگانهای امنیتی شهرستان است اگر موردی در خصوص دخالت فرماندار یا بخشداران و یا مدیران در انتخابت دیدی تذکر بدهید . با همه وجود به انتخابات اعتقاد دارم و به خود اجازه نمی دهم به کسی بگویم به کی رای بدهد.

ما همه به اصول اعتقاد داریم در لرستان اگر بگویم ما ضد ولایت فقیه نداریم اقرار نکرده ایم همه ما به دنبال این هستیم که ببینیم که کی به ولایت نزدیکتر است . من دنبال خود کنترلی هستم که رای کسی حدر نرود . و اگر قرار باشد که قبل از انتخابات خلافی انجام بدهم نخواهم داد و می ایستم واگر نتوانم بایستم انصراف خودم را به استاندار خواهم داد . ساماندهی و سازماندهی برای یک جریان خاص نخواهیم داشت وامدار خون شهدا هستم نه دروغ می گویم نه ریا کار هستم . قول به هیچ کاندیدی هم نداده ام . هرمت شکنی هم نخواهم کرد .

من بعد این جلسات را هر یک ماه یا ۴۵ روز یکبار برگزار خواهیم کرد.

ما جمعیتی بالغ بر ۲۲۵ هزار نفر داریم چیزی حدود ۱۱۷ هزار واجد شرایط رای . هیچ انتخاباتی در دنیا مطلق نیست . به هیچ وجه تقلب سازماندهی شده را نمی پذیرم و در زمان انتخابات گذشته کمترین تخلف را داشته ام.

در شهرستان رومشگان نیز عزیزی سکان دار و فرماندار است که بسیار معتقدتر از من است.

در روز انتخابات من فرماندار هستم و وظایف واختیارات خودم را به عهده احد وناسی واگذار نمی کنم . هر دو جریان فکری شهرستان باید بصورت مساوی بر سر صندوق ها باشد . در اجرا هیچ جریانی از انتخابات محروم نخواهیم کرد . اگر احساس کنیم که هیات نظارت از نیروهای اصلاح طلب استفاده خواهد کرد ما از نیروهای اصولگرا در صندوق ها استفاده می کنیم . هر چه در سر صندوق نیروی کمتری باشد انتخابات سالمتری خواهیم داشت . در صندوق ها باید خود کنترلی باشد . مطمئن باشید مر قانون در انتخابت عمل خواهد شد .

انشالله از رهنمودها و نظرات شما و دسوتان استفاده خواهیم کرد . وسلام

IMG_2415 IMG_2418 IMG_2427 IMG_2433 IMG_2466 IMG_2480 IMG_2485 IMG_2487IMG_2495

منبع: زاگرسی ها

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ترکیب خوبی هستند از گروه قبلی از هر نظر خیلی بهترهستند

  [پاسخ]

 2. شک نکنید امامی پیروز است!

  [پاسخ]

  رسول در :

  شک نمیکنیم چرا به دلت بد راه میدی!!!

  [پاسخ]

  ع در :

  خدا از دهنتون بشنوه

  [پاسخ]

 3. این اقایان طرفدار امامی وقبادی که با جناب فرماندار نشست داشته اند .نیک میدانند که مجموع آرای اصولگرایان شهرستان اگر در سبد یکی از کاندیداها ریخته شود جریان اصولگرا برنده خواهد شد .پس چرا بر طبل نفاق و اختلاف می کوبند ؟چرا هر دو طیف اصولگرا برای شکست تلاش میکنند ؟اگر این دو بزرگوار با هم مشکل دارند و حاضر به اتحاد نیستند چرا تاوان این کینه توزی را باید جریان اصولگرایی بپردازد.دوستان عزیز هر دو طیف آتش این اختلاف را شعله ورتر نکنید .بخدا مردم دیگر به ستوه امدند و تعلل آقایان وشما ها در پیدا کردن یک راهکار جریانات مقابل را خوشحال وباعث انشقاق وتفرق آراء .اصولگرایان شده است .در ضمن از یاد نبرید که در هر صورت اقای ملکشاهی نیز اصولگرا و ضلع سوم این جریان است و گروهی از نیروهای جریان اصولگرا نیز در اردوگاه ایشان قرار داشته و هر روز شاهد گرایش به ضلع سوم جریان هستیم .

  [پاسخ]

  رشیدی در :

  با سلام و ادب
  به این قسمت از متن انتقاد وارد است..
  الهیار ملکشاهی ضلع سوم اصولگرایان کوهدشت است.
  برای اینکه بگوییم چه کسی در این جریان قرار دارد
  سابقه و ارتباط با اشخاص معیار است
  جناب اقای ملکشاهی اصلا ارتباط با سران واقعی اصولگرایایی نراد و سابقه در این جریان را نیز ندارد.
  حمایت ایشان از برجام و لاریجانی در این دوره گواه دهنده این امر است..

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  معیار ار تباط با اشخاص نیست بلکه معیار خط امام ومواضع رهبر معظم انقلا ب است .برای اصولگرایی ،ملاک، شاخص های مورد نظر مقام عظمای ولایت ومرجعیت مهم است نه اشخاص وگروهاهی سیاسی

  [پاسخ]

  م. ل در :

  الابذکرالله تطمئن القلوب ؛برادران وخواهران آنچه که واجب وشرعی است ؛ حضور در انتخابات است البته بابصیرت ،دشمن شکن ،به دور از تعصب وافراط وتفریط باشد مردم باید بدانندکه جریان اصولگرایی به دو شخص درشهرستان ختم نمی شود بلکه هدف از این اختلافات تعضیف جریان اصولگرایی و …میباشد

  [پاسخ]

 4. ملکشاهی جزو همان جناحی است که او را نماینده کردند وهیچ نسبت سببی ونسبی با اصولگرایان نداردپس اورا به دست مبارک اصلاح طلبان ارجمند میسپاریم شاید دوباره اورا نماینده کنند

  [پاسخ]

 5. ترکیب جوان پسند وبدون حاشیه ای هستند

  [پاسخ]

 6. در دو دوره قبل یعنی حکومت اصولگرایان صیانت از آرائ ندیدیم چطور الان خود دم از صیانت از آرائ می زنند

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  بیطرفم ولی امامی ۲۵ هزار جگرکی داره

  [پاسخ]

 7. باسلام خدمت همه دوستان به نظر میرسد ترکیب اصولگرایان حامی امامی راد از حامیان شاهرخی به مراتب از وزن بیشتری برخوردارند این را از متن صحبت سخنرانان دو گروه به خوبی میشود تشخیص داد ضمنا همه اصولگرایان شهرستان معتقد به وحدت و اجماع در هدف هستند و انشالله این واقعه ارزشمند تحقق خواهد یافت در پایان باید بگویم ما اصولگرایان در شهرستان کوهدشت هیچ اعتقادی به ضلع سوم نداریم چون عملکرد ملکشاهی هیچ سنخیتی با اصولگرایی ندارد لذا همچنانکه ممکن است ایشان آرایی از طیف اصلاح طلبان داشته باشد ناگزیر تعداد غیر قابل توجهی از آرا سرگردان اصولگرا را نیز دارا خواهد شد اما این آرا هرگز سازماندهی شده نخواهد بود زیرا هم در شهرستان و هم در استان و هم مرکز دو قطب اصولگرایان شهرستان را تنها امامی راد و شاهرخی قبادی می دانند

  [پاسخ]

 8. فراموش نمی کنیم که آقای شاهرخی چه جفاهایی برسناتور امامی راد رواداشتندوبه ناحق باعث رد صلاحیتش شدندتوصیه ما این است که آقای قبادی بزرگواری کنندو مانند آقای اسفندیاری خودش را ازگود انتخابات بیرون کشیده وعرصه رابه جوانترهاواگذارکند

  [پاسخ]

 9. سلام خدمت کوهدشتی های عزیز.من نمیدونم چرا این دو جریان اصولگرا واصلاح طلب هر دو ادعای حق به جانبی دارند و فقط خودشون رو اصلح میدونن.ایا این مصداق سخنان ان ملعون نیست که می گفت هر که با ما نیست از ما نیست پس تروریسم است.چرا ما به به جای اینکه تعصب حزبی داشته باشیم نباید تعصب انقلابی گری و ولایی بودن و شایسته سالاری رو نداشته باشیم پس نقش مهدویت در کجای تصمیم هایمان قرار دارد.از شما دوستان عزیز خواهش میکنم که در انتخابهایمان شهامت داشته باشیم و هر کدام ان خصوصیات را داشتند انتخاب کنیم.و در پایان درود خدا بر کسانی که حزب خود را حزب خدایی می دانند و بس.یا مهدی (عج)

  [پاسخ]

 10. جای تأسفه که بازم عده ای اصرار بر تکرار دوران عقب ماندگی کوهدشت دارند ۱۲ سال سکون ، درجا زدن و جمود علمی مهاجرت نخبگان در بهترین دورانی که می توانست کوهدشت را به جایگاه اصلی خودش که حقش بود برساند نتیجه عملکرد سه دوره نمایندگی چی بوده ؟

  [پاسخ]

 11. گوش ملت از این حرفها قلمبه و سولومبه اقایان اهل تمیز پره بهتره یکم به فکر خدمت به خلق خدا باشند هرچه به چهره این اقایان نگاه می کنیم پناه بر خدا خدا عاقبت همه را ختم بخیر کند.بدبختی مردم کوهدشت بیشتر ازاینکه صندوقچه خاطرات مادربزگه رابازکنند ودوباره سراغ این افراد قدیمی ومستهلک بروند مگر قطع رجال است است یا فیل اقایان دوباره سراغ هندوستان کرده وبیاد خاطرات شیرین و پرملاط افتادن که دوباره به تکاپو افتاده اند.بنده خودم یک بار به هرکدام ازایناقایان رای داده ام اما هیشه از این کارم استغفار می کنم.

  [پاسخ]

 12. ضمن عرض ادب خدمت اصول گرایان عزیز که این قدر موقع حکومت اصلاح طلبان حساس وخواستار صیانت از آرا هستید به گواهی تاریخ بیشترین تخلف در زمان حکومت اصول گرایان … صورت گرفته است .به شما توصیه می کنم به فکر انتخاب نماینده نباشید .چون مردم را ه خود رااز شماجدا کرده وبه کاندیدای همسو دولت واصلاحات رای خواهند داد.

  [پاسخ]

  بیطرف: در :

  ضمن تشکر از همه کسانی که دغدغه حراست از نظام را دارند ولی متاسفانه برخی در این عکس مشاهده ضمن تشکر از کلیه کسانی که دغدغه حراست از نظام را دارند ولیکن متاسفانه مشاهده می شود که برخی که در این جلسه حضور داشته اند و اکثریت ان را می شناسند به هر موجی سوار شده و فقط خود را می بینند و غیر بطوریکه هر که برد انتخابات بوده در زیر سایه ان رنگ عوض نموده است به لوای چند صباحی صندلی بی ارزش . لذا می طلبد که هم نمایندگان محترم و هم سایر اعضاء زجر کشیده بصیرت داشته باشند تا این نا محرمان سکان دار رای مردم نشوند و راه نفوذ کنونی انها را بر ایشان ببندند. چونکه از قدیم گفته اند که ما دوستان را وقت تنگی می خواهیم نه وقت شادی .

  [پاسخ]

 13. برادر بزرگواری که بحث نظارت بر صند وق های سیار را بسیار مهم دانسته اید آیا در زمانی که طیف حضرت عالی حاکم بود ، این حساسیت داشتید.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط