سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۹:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۱در ۴:۲۶ ب.ظ تعداد بازدید: 173 بازدید کد خبر:4512 چاپ خبر

مدیر گهر شهرداری دورود:

0

توهین سلیمانی به قوم لر، غیر قابل بخشش است
وی سال قبل نیز نگران صعود گهر به لیگ برتر بود

به دنبال اظهارات یدالله سلیمانی در برنامه نود، مدیر باشگاه گهر شهرداری دورود گفت: به کار بردن لفظ «ریش گرو گذاشتن پیش داوران» توهینی آشکار به جامعه داوری است.

اسماعیل حیدرپور در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان، با بیان اینکه از آقای سلیمانی شکایت کرده‌ایم و این شکایت تقدیم فدراسیون شده افزود: به کار گرفتن ادبیات«ریش گرو گذاشتن پیش داوران» توسط یدالله سلیمانی این مفهوم را در ذهن بیننده متبادر می‌کند که من تلاش داشته‎ام داوران به نفع گهر سوت بزنند که این امر توهینی آشکار به جامعه داوری است.

وی با تأکید بر اینکه اظهارات ایشان کاملاً کذب محض بوده عنوان کرد: قبل از شروع بازی همکاران تلویزیونی قصد هماهنگی مصاحبه با تارتار و عرض تسلیتی از طرف جامعه ورزشی و مردم استان به مردم آذربایجان را داشتند که متأسفانه باز هم با ممانعت نماینده فدراسیون مواجه شدند؛ آیا مصاحبه، آنهم آخر بازی خلاف مقررات است؟

حیدرپور بیان کرد: طی تماسی که با آقای بهروان داشتیم مشکل رفع شد ولی ظاهراً آقای سلیمانی از این موضوع ناراحت شده بود و درگیری به وجود آورد.

مدیر گهر شهرداری دورود در ادامه گفت: در پایان بازی، زمانی که قائدرحمت نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس و هیئت همراه، قصد تقدیر و تشکر از هواداران را داشتند با واکنش دوباره یدالله سلیمانی مواجه شدند؛ بازی تمام شده بود و لزومی نداشت این حرکات از سوی ایشان انجام شود و باعث شد دوباره درگیری صورت گیرد.

حیدرپور با انتقاد شدید از آقای سلیمانی نماینده فدراسیون در بازی تیمش برابر ذوب آهن تصریح کرد: متأسفانه ایشان با یک لفظ ناشایست لرستانی‏ها را مورد خطاب قرار داد که همین امر باعث شد برخی همراهان نماینده مردم دورود در مجلس، با وی درگیر شوند؛ سؤال اینجاست چرا باید این توهین به مردمی صورت گیرد که در بسیاری جهات از جمله فرهنگی، تاریخی و… زبانزد خاص و عام هستند.

وی عنوان کرد: توهین سلیمانی به قوم لر غیرقابل بخشش است؛ قومی که در 8 سال دفاع مقدس با نثار شهدای بسیار، دین خود را به نظام و انقلاب ادا کرده است.

مدیر گهر شهرداری دورود با تاکید بر اینکه وی باید رسما از مردم لرستان عذرخواهی کند، اظهار کرد: یدالله سلیمانی سال قبل نیز عنوان کرده بود نگران صعود گهر به لیگ برتر است نمی ‎دانیم لرستانی‎ها چه گناهی مرتکب شده‌اند که ایشان اینچنین رفتار می‌کند؟

وی در خاتمه گفت: این موضوع به صورت شکایت نامه‎ای از طرف نماینده مردم دورود و ازنا پیگیری و به وزارت ورزش و مسوولین ذیربط ارجاع داده شده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط