سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۴۸:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۱در ۱۲:۵۶ ب.ظ تعداد بازدید: 82 بازدید کد خبر:4499 چاپ خبر

مشکل اشتغال سلسله با توسعه گردشگری قابل حل است

0

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل اشتغال سلسله با توسعه صنعت گردشگری قابل حل است.


به گزارش خبرگزاری فارس از سلسله، حجت الله خدایی سوری صبح امروز در جمع مردم بخش فیروزآباد سلسله در مسجد جامع این شهر با تقدیر از حضور حماسی و خروشان امت اسلامی در راهپیمای روز قدس گفت: مردم مؤمن و روزه‌دار با حضور ارزشمند و میلیونی خود بار دیگر ضمن محکومیت رژیم صهیونیستی و تمام ایادی استکبار با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی و در تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه به بررسی مشکلات و توانمندی‌های حوزه انتخابیه خود پرداخت و گفت: به رغم وجود مشکلات زیرساختی توسعه در این منطقه، شهرستان سلسله دارای پتانسیل‌های ارزشمندی در بخش‌های گردشگری و کشاورزی است که در صورت توجه بیشتر و برنامه‌ریزی مدون می‌توان در آینده نزدیک شاهد تحول اساسی در کشاورزی و صنعت گردشگری این شهرستان بود.

سوری در ادامه به طبیعت زیبا و خدادادی سلسله و وجود رودخانه‌های دائمی و بیش از 100 سراب و چشمه در این شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: با برنامه‌ریزی دقیق و لازم می‌توان مشکل اشتغال در سلسله را با کمک صنعت گردشگری مرتفع کرد.

وی همچنین خواستار همکاری و همراهی مردم در این راه شد و به پتانسیل‌های موجود در منطقه کهمان سلسله اشاره کرد و افزود: این منطقه شرایط ذاتی لازم برای تبدیل شدن به یک قطب گردشگری در کشور را دارد.

سوری با بیان این مطلب که رایزنی‌های متعددی با رئیس سازمان گردشگری و معاون رئیس جمهور انجام شده، اظهار امیدواری کرد که در آینده نزدیک شاهد توسعه این منطقه برای فراهم شدن زمینه اشتغال در سلسله باشیم.

بررسی وضعیت جادهای شهرستان، بیمارستان و پمپاژ فیض‌آباد از دیگر مواردی بود که سوری به آنان پرداخت.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط