سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۱۱:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۸ مهر ۱۳۹۴در ۶:۱۴ ق.ظ تعداد بازدید: 1,463 بازدید کد خبر:44976 چاپ خبر

کورانی فر به معاونت استانداری باز می گردد!

0

با اعلام نتیجه نهایی اجماع اصلاحطلبان “کوهدشت و رومشکان”؛ زمزمه های مبتی بر بازگشت کورانی فر به استانداری لرستان به گوش می رسد.

MG_1891دکتر علی کورانی فر یکی از نیروهای نزدیک به جریان اصلاح طلبی استان است. ایشان در پرونده کاری خود مسئولیت‌هایی چون معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، معاون مدیر کل آموزش دیوان محاسبات، مدیر کل حوزه استاندار و مشاور استاندار مرکزی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مرکزی، رئیس دوره نخست شورای شهر کوهدشت و دبیری آموزش و پرورش و… را دارد.
ایشان در انتخابات دور قبل مجلس (یعنی مجلس نهم) با عدم تایید صلاحیت از طرف شورای نگهبان از گردونه رقابت انتخاباتی خارج شد.
کورانی فر در تیرماه سال جاری جهت شرکت در انتخابات مجلس دهم از مسئولیت “معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان” استعفا داد و در جمع شش کاندید احتمالی اصلاحطلب حضور یافت. اکنون با اعلام گزینه نهایی “فرج اله مومنی” به عنوان نتیجه نهایی اجماع اصلاحطلبان “کوهدشت و رومشکان”؛ زمزمه هایی مبتنی بر بازگشت کورانی فر به استانداری لرستان به گوش می رسد.

لازم به ذکر است که در هفته گذشته نیز، مصطفی آزادبخت یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاحطلب به عنوان “مدیر کل حراست استانداری همدان” منصوب شد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. کورانی فرمعاون استاندار می شود.
    khoramkhabar.blogfa.com

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط