سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۶:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۷ مهر ۱۳۹۴در ۸:۰۹ ب.ظ تعداد بازدید: 2,076 بازدید کد خبر:44954 چاپ خبر

طرح هادی روستای کمره میشنان کوهدشت افتتاح شد

0

با حضور الهیار ملکشاهی؛

طرح هادی روستای کمره میشنان شهرستان کوهدشت با حضور مهندس سلکی- رییس انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور، مهندس خاکی پور-مدیرکل بنیاد مسکن لرستان، دکتر ملکشاهی- نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمدی-فرماندار شهرستان کوهدشت، مهندس جعفری- معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن لرستان و جمعی از مسئولین محلی در ۱۵ مهرماه روز ملی روستا به […]

img_2050

طرح هادی روستای کمره میشنان شهرستان کوهدشت با حضور مهندس سلکی- رییس انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور، مهندس خاکی پور-مدیرکل بنیاد مسکن لرستان، دکتر ملکشاهی- نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمدی-فرماندار شهرستان کوهدشت، مهندس جعفری- معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن لرستان و جمعی از مسئولین محلی در ۱۵ مهرماه روز ملی روستا به بهره‌برداری رسید.

 به گزارش کشکان،در این مراسم ابتدا مهندس امرایی مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوهدشت به ارائه گزارشی درباره عملکرد بنیاد شهرستان کوهدشت پرداختند و افزودند روستای کمره میشنان یکی از محروم‌ترین روستاهای شهرستان کوهدشت است که به همین دلیل جهت محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم شریف این روستا، اجرای طرح هادی در اولویت قرار گرفت که باعث ایجاد تحولی در سیمای این روستا گردیده است.

img_2045

دکتر ملکشاهی نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از زحمات بنیاد مسکن لرستان گفتند: خدمات بنیاد مسکن در سطح استان موجب تحول روستاهای استان و جلب رضایت مردم شده است. ایشان افزودند: من قبلاً از این روستا بازدید کرده و مشکلات این محل را از نزدیک مشاهده کرده بودم، حالا بعد از گذشت این مدت به‌وضوح تغییرات مثبت به وجود آمده در روستا را که نشان‌دهنده زحمات خدمت گذاران مردم در بنیاد مسکن است را می‌بینم.
در حاشیه این مراسم مردم روستا با مراجعه به مهندس خاکی پور مشکلات و درخواست‌های خود را ارائه نمودند که مهندس خاکی پور نیز دستورات لازم را جهت بررسی و رفع مشکلات مردم روستا صادر نمودند.

img_2082

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باز هم بگید ملکشاهی همه چیز رو میده رومشگان

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  هه میده دیگه

  [پاسخ]

 2. ملی -مذهبی گرابی

  شمارابه خداکمتربه کسی که دکترنیست ازلفظ دکتر استفاده کنید!!!!

  [پاسخ]

 3. چرا خودتونو سر کار میزارید شما که هنوز یک هشتم کار را تکمیل نکردید چرا الکی میرید افتتاح میکنید حداقل نصف کارو تکمیل میکردید بعد….

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  درسته کمره میشنان هنوز خرابه خراب

  [پاسخ]

 4. های مردم کمره میشنان گاز نداره گاز جفتشونه

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط