سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۳۴:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ ،‌ ۰۹:۵۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۱در ۸:۳۶ ب.ظ تعداد بازدید: 84 بازدید کد خبر:4477 چاپ خبر

طرح احداث 68 كلاس درس همزمان با هفته دولت در استان لرستان به بهره برداری می رسد

0

مدیركل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان گفت: طرح احداث 68 كلاس درس همزمان با هفته گرامیداشت دولت در سطح استان لرستان به بهره برداری می رسد.


به گزارش ایرنا، حسین اسدی پور روز یكشنبه افزود: این تعداد كلاس درس در قالب 12 پروژه آموزشی، پرورشی و فرهنگی با زیربنای بیش از 10 هزار مترمربع در نقاط مختلف استان احداث شده است.

وی اظهار داشت: برای ساخت و تكمیل این طرح های آموزش در مجموع بالغ بر 53 میلیارد ریال اعتبار در مناطق روستایی و شهری استان لرستان هزینه شده است.

وی افزود: از این تعداد كلاس، 22 كلاس درس در قالب شش پروژه آموزشی و با اعتبار بیش از 13 میلیارد ریال در مناطق روستایی استان لرستان احداث شده است.

مدیركل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان با اشاره به پروژه های آماده تحویل آموزشی استان، گفت: مهرماه امسال 145 كلاس درس در قالب 43 پروژه آموزشی، پرورشی و فرهنگی با زیربنای 21 هزارمترمربع و بالغ بر132 میلیارد ریال اعتبار دراستان به بهره برداری خواهند رسید.

به گفته وی، این پروژه ها شامل 79 كلاس درس در مناطق روستایی و 86 كلاس درس در مناطق شهری استان لرستان می باشند كه در مهرماه تحویل آموزش و پرورش استان لرستان می شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط