سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۴:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۲ مهر ۱۳۹۴در ۳:۲۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,011 بازدید کد خبر:44702 چاپ خبر

تخریب ۷ تیر چوبی برق ۷ روستا ی پلدختر را در خاموشی فرو برد

0

رئیس شرکت توزیع برق شهرستان پلدختر گفت: افراد ناشناس ۷ تیر چوبی برق را در این شهرستان تخریب کردند که موجب قطع برق در هفت روستای شرق این شهرستان شدند. به گزارش خبرنگار خبرآنلاین، فخرالدین پناهنده در جمع خبرنگاران شهرستان پلدختر افزود: بر اثر اقدام این افراد هفت روستای مسیر آزاد راه پل زال – […]

رئیس شرکت توزیع برق شهرستان پلدختر گفت: افراد ناشناس ۷ تیر چوبی برق را در این شهرستان تخریب کردند که موجب قطع برق در هفت روستای شرق این شهرستان شدند.
Fiberglass-Crossarm

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین، فخرالدین پناهنده در جمع خبرنگاران شهرستان پلدختر افزود: بر اثر اقدام این افراد هفت روستای مسیر آزاد راه پل زال – خرم آباد شامل قلعه زنجیر ، سرآمد ، دره شور ، تنگ سیان ، ده بزرگ و بس کولم و همچنین تونل گندمکار آزاد راه را در خاموشی فرو برده است.
وی گفت: این اقدام موجب قطع برق این روستاها به مدت سه روز شده که این امر مشکلاتی را برای اهالی در گرمای منطقه ایجاد کرده است. رئیس شرکت توزیع برق پلدختر با بیان این که برق این روستاها همچنان قطع می باشد گفت: افراد ناشناس با این عمل خود ۱۲۰ میلیون ریال به شرکت توزیع برق شهرستان وارد کرده اند.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط