سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۳۷:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۱ مهر ۱۳۹۴در ۶:۰۳ ق.ظ تعداد بازدید: 724 بازدید کد خبر:44654 چاپ خبر

احمدی نژاد: این سنت تاریخ است که یاران پیامبران را انحرافی بنامند!

0

رئیس جمهور سابق گفت:  روشن است که انسانها در مسیر کمال، باید آزادانه به این ضرورت برسند و حاکمیت امام معصوم و انسان کامل را آگاهانه انتخاب نمایند. به گزارش «انتخاب»، محمود احمدی نژاد گفت: انتخاب باید آزادانه و آگاهانه باشد چرا که پس از آن باید زندگی و حرکت و رفتار جدیدی در انسان و […]

۱۱۲۴۸۶_۹۲۱

رئیس جمهور سابق گفت:  روشن است که انسانها در مسیر کمال، باید آزادانه به این ضرورت برسند و حاکمیت امام معصوم و انسان کامل را آگاهانه انتخاب نمایند.

به گزارش «انتخاب»، محمود احمدی نژاد گفت: انتخاب باید آزادانه و آگاهانه باشد چرا که پس از آن باید زندگی و حرکت و رفتار جدیدی در انسان و جامعه شکل بگیرد. انسانها با رشد معرفتی و ایمانی خود و با پیوند با امام، ظرف تحقق اراده الهی شده و در یک مسیر بی انتهای کمالی وارد می شوند. شرط اثر بخشی پیوند انسانها با امام، انتخاب آگاهانه و آزادانه است. چرا که باور و اندیشه و عمل باید در راستا و مسیر امام قرار گیرد تا انسان را به مقصد برساند.

 

وی اضافه کرد: شیطان دشمن آشکار انسان هاست و قسم خورده است که آنان را اغوا کند. معلوم است که طراحی و دشمنی شیطان بر محور اصلی رسالت انبیاء یعنی امامت و حقانیت و ارزش های آن و ارتباط انسانها با امام و انسان کامل متمرکز است. همه کینه شیطان و شیطانیان با امام و پیروان امام است.

رئیس جمهور سابقه گفت: امام اصل و حقیقت نماز است. ولی شیطانیان چه­ ها که نمی­گفتند. امام و یارانش را مسئول خرابی ها و ضعف ها معرفی می­کردند. بالاترین تبلیغات و جنگ روانی را علیه امام و ائمه و یاران آنان راه انداختند. پیروان حقیقی امیرالمومنین و دیگر ائمه و باورمندان به ایشان را رافضی، خارج از دین و یا منحرف می نامیدند. این سنت تاریخ است که همواره ملأ و همه مترفین و سلطه گران و فرعونیان، پیامبران و یاران حقیقی آنان را انحرافی بنامند و به مردم می گفتند که اینان میخواهند شما را از دین آباء و اجدادی منحرف نمایند. هتک حرمت و زدن اتهام و توهین و افتراء را حق خود دانسته و با تکرار بهتان تلاش می کردند ذهنیت جامعه را نسبت به پیامبران و ائمه و پیروان آنان مخدوش نمایند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. منظورش اینه خودش مثل پیامبرها بود و مشایی هم از یاران پیامبر که انحرافی خوانده شد!

  [پاسخ]

 2. تو که خودت محمود جان انواع تهمت های ناروا به دیگران میزدید ومر دم را خس وخاشاک مینامیدید

  [پاسخ]

 3. درود بر ریس جمهمور دلسوزمان جناب آقای دکتر احمدی نزاد عزیز……………..هر ایرانی در دوره دکتر عزیز بدون شک یه منفعتی برد اما متاسفانه الان چی…..

  [پاسخ]

 4. الان کاهش تورم دولت محترم تدبیر مساویست با قحطی ورکود غیر قابل انکار که خود دولتیها هم آن را تایید میکنندتازه اگر نرخ تورم ما منفی هم باشد ما که پولی در جیب نداریم پس رقم تورم هرچه باشد چه فرقی دارد؟ وبی انصافیست که کارنامه هشت ساله احمدی نژاد را که سقف تورم ۷سال آن کمتر از ۱۴ درصد بود صرفا بخاطر یک سال آخرش نادیده بگیریم

  [پاسخ]

 5. آیاصحابه پیامبر دزد و اختلاسگر بوده اند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 6. سلام ای دوست باوفای رهبری خداکند دوباره بیایی ای مردم احمدی نزادبخدابامردم دوست بود برای مردم بود برای مردم بود

  [پاسخ]

  خیابان سمیه در :

  دروغ میگی قسم هم میخوری!!!!!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط