سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۳۱:۵۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۰ مهر ۱۳۹۴در ۷:۴۴ ب.ظ تعداد بازدید: 1,126 بازدید کد خبر:44625 چاپ خبر

پیکر ۴ نفر از کشته‌شدگان حادثه منا فردا در لرستان تشییع می‌شود

0

مدیرکل حج و زیارت لرستان:

مدیرکل حج و زیارت لرستان گفت: پیکر ۴ نفر از کشته‌شدگان حادثه منا فردا در استان لرستان تشییع می‌شود. کشکان: محمد خسروی در گفت‌وگو با تسنیم، بابیان اینکه فردا پیکر ۱۰۴ جان‌باخته ایرانی حادثه منا به کشور منتقل می‌شود، اظهار داشت: در فاجعه منا ۳۲ نفر از حجاج لرستانی که از کاروان‌های شهرستان بروجرد، الیگودرز، […]

۱۳۹۴۰۷۰۶۱۱۱۷۰۶۹۱۴۶۱۸۸۷۳۳

مدیرکل حج و زیارت لرستان گفت: پیکر ۴ نفر از کشته‌شدگان حادثه منا فردا در استان لرستان تشییع می‌شود.

کشکان: محمد خسروی در گفت‌وگو با تسنیم، بابیان اینکه فردا پیکر ۱۰۴ جان‌باخته ایرانی حادثه منا به کشور منتقل می‌شود، اظهار داشت: در فاجعه منا ۳۲ نفر از حجاج لرستانی که از کاروان‌های شهرستان بروجرد، الیگودرز، دورود و ازنا اعزام‌شده بودند جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اینکه فردا پیکر چهار تن از حجاج لرستانی به کشور وارد می‌شود، افزود: فردا از کاروان الیگودرز پیکر مصطفی موسوی، مجتبی گرجی، محمدعلی روشنی، سید حسین حجتی در لرستان تشییع می‌شود.

مدیرکل حج و زیارت لرستان بابیان اینکه پیش از ظهر فردا پیکر ۱۰۴ تن از حجاج ایرانی به کشور منتقل می‌شود، عنوان کرد: پیکر حجاج پس از منتقل شدن به فرودگاه و انجام تشریفات قانونی به استان‌های مربوطه منتقل می‌شوند.

وی بابیان اینکه پیکر حجاج جان‌باخته لرستانی فردا از طریق آمبولانس به استان منتقل می‌شوند، تصریح کرد: هماهنگی‌هایی انجام‌شده تا پیکر این شهداء پس از ورود به استان توسط دادستانی و پزشکی قانونی، مراحل قانونی خود را طی و سپس تشییع عمومی انجام شود.

خسروی تصریح کرد: پس از طی شدن مراحل قانونی در میدان آیت‌الله بروجردی شهرستان بروجرد مراسمی برگزار می‌شود و پس‌ از آن تشییع رسمی پیکر این شهدا به زادگاه خود انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شش کاروان از استان لرستان به مکه اعزام شده است، گفت: تاکنون دو کاروان از حجاج لرستانی به استان بازگشته است و کاروان آسیب دیده الیگودرز نیز ۱۲ یا ۱۳ مهر ماه به کشور باز می‌گردد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط