سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۱:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۹ مهر ۱۳۹۴در ۶:۴۸ ق.ظ تعداد بازدید: 942 بازدید کد خبر:44544 چاپ خبر

تمجید مهاجرانی از مواضع رهبر انقلاب

0

عطاالله مهاجرانی گفت: صحبت های آیت الله خامنه ای در جمع نظامیان منتهای قدرت و منطق یک رهبر در حمایت از شهروندان کشورش است. عطاالله مهاجرانی در گفتگو با بی بی سی فارسی، عملکرد عربستان در فاجعه منا را مورد انتقاد دانست و گفت: دولت سعودی در اطلاع رسانی حادثه منا بد عمل کرد، در […]

۱۰۹۷۱۳۳

عطاالله مهاجرانی گفت: صحبت های آیت الله خامنه ای در جمع نظامیان منتهای قدرت و منطق یک رهبر در حمایت از شهروندان کشورش است.

عطاالله مهاجرانی در گفتگو با بی بی سی فارسی، عملکرد عربستان در فاجعه منا را مورد انتقاد دانست و گفت: دولت سعودی در اطلاع رسانی حادثه منا بد عمل کرد، در تحویل جنازه ها کارشکنی می کند و براساس فتوای عبدالعزیز آل شیخ که اصلا صلاحیت فتوا ندارد عده ای از حجاج را قصد داشته در مکه دفن کند.

او در بخش دیگری از سخنانش گفت: طرح عربستان برای رهبری منطقه و ایجاد کمپین سیاسی علیه ایران شکست خورده؛ وقتی نزدیکترین هم پیمان منطقه ای عربستان، امیر قطر این چنین درباره ایران در سازمان ملل صحبت می کند: ” ایران کشور بسیار مهم منطقه است ، ما براساس مصلحت منطقه به همکاری با ایران نیازمندیم و رابطه دوجانبه ما با ایران مشکلی ندارد.”

مهاجرانی گفت: سعودی فکر می کند که هرجا در منطقه به مشکلی می خورد، این مشکل را ایران ایجاد کرده درحالیکه این یک فضای تبلیغاتی سنگین است که اسرائیل بر علیه ایران تشکیل داده و عربستان دچار آن شده است.

منبع: خبرآنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود بر کشکان و تیترهای مثبتش.
  درود بر رویکردهای اصلاح خواهانه

  [پاسخ]

 2. گزینش خبرهات عالیه کشکان…آفرین

  [پاسخ]

 3. بله، اگر قدرت و منطق رهبر نمی بود، معلوم نبود که دیپلماسی کنونی ما را به کجا می رساند

  [پاسخ]

 4. به این می گویند انصاف و منطق. آقای بیرانوند یاد بگیرند!

  [پاسخ]

 5. دکتر عطاالله مهاجرانی جوانترین اسلام شناس مورد اعتماد امام (ره) پرورش یافته نظام جمهوری اسلامی هست که لزوم فراهم نمودن زمینه بازگشت او به ایران یک ضرورت انکار ناپذیر است امیدوارم مسئو لین نظام با دید مساعد زمینه بازگشت فیلسوف ارزشمند کشورمان را مد نظر قرار دهند

  [پاسخ]

 6. سیدمجتبی حسینی(طرهان)

  آقای مهاجرانی، خیلی دیر به قدرت کشور خودت و درایت و هوشیاری رهبر معظم انقلاب پی بردی با این وجود خدا را باید شاکر بود که به خودت آمدی .

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  احسنت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط