سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۰:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ مهر ۱۳۹۴در ۲:۴۷ ب.ظ تعداد بازدید: 317 بازدید کد خبر:44516 چاپ خبر

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رومشکان

0

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به ریاست فرماندار رومشکان برگزار شد. به گزارش کشکان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان صبح امروز ۹۴/۰۷/۰۷ به ریاست محمدی نژاد فرماندار و با حضور کارشناسان  کتابخانه های عمومی استان برگزار شد. در ابتدای جلسه محمدی نژاد ضمن اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی در افزایش سطح آگاهی شهروندان، توسعه […]

IMG_0125

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان به ریاست فرماندار رومشکان برگزار شد.

به گزارش کشکان، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان صبح امروز ۹۴/۰۷/۰۷ به ریاست محمدی نژاد فرماندار و با حضور کارشناسان  کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه محمدی نژاد ضمن اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی در افزایش سطح آگاهی شهروندان، توسعه و ایجاد فرهنگ کتاب خوانی را پایه و اساس رسیدن به پیشرفت در همه زمینه ها دانست. در ادامه فرماندار با اشاره به ساختمان مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با کتابخانه شهر چغابل تأکید کردند: بهسازی، ترمیم و زیباسازی تنها کتابخانه شهرستان باید در اولویت کار قرار گیرد و  برای ساخت یا جداسازی ساختمان آن باید تدابیری اندیشیده شود.

ایشان در ادامه با توجه به جمعیت بالای بخش سوری خواستار تأسیس یک کتابخانه در این بخش و همچنین پیگیری لازم نسبت به تکمیل ساخت دو باب ساختمان کتابخانه روستاهای رنگین بان و خیردرار شدند. محمدی نژاد در پایان سخنان خود ضمن تأکید بر کمبود پرسنل کتابخانه ی عمومی شهرستان از امکانات، چیدمان و نمای درونی و بیرونی کتابخانه شهر چغابل اظهار نارضایتی کردند و نبود زیرساخت های لازم جهت توسعه کتاب و کتاب خوانی را از مهم ترین محرومیتها و ضعفهای شهرستان تازه تأسیس رومشکان بر شمردند و خواستار توجه ویژه مسئولین ذی ربط استان نسبت به این امر شدند.

در ادامه آقای طولابی سرپرست کتابخانه های عمومی شهرستان، کارشناسان استان و سایر اعضاء انجمن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط