سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۳:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۲ مرداد ۱۳۹۱در ۷:۴۲ ب.ظ تعداد بازدید: 133 بازدید کد خبر:4449 چاپ خبر

روز قدس نماد همبستگی مسلمانان است

0

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان از روز جهانی قدس به عنوان نماد وحدت و همبستگی مسلمانان در مقابل ظالمان یاد كرد.


‘رضا دریكوند ‘ روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : روز قدس یادگار گرانقدر امام خمینی (ره) است كه ملت های مسلمان همه ساله با حضور گسترده و پرشور خود، دفاع از مظلومان فلسطین و انزجار از صهیونیت ها و حامیان آنان را به نمایش می گذارند.

وی افزود : این راهپیمایی تجلی عزم و اراده مسلمانان در دفاع از مظلوم و مقابله با ظالم است ظالمانی كه با حمایت قدرتهای بزرگ یكی از سرزمین های مسلمانان با خدعه و نیرنگ غصب كرده اند و با پشتیبانی كشورهای غربی فلسطین را اشغال و مردم را از سرزمین خود بیرون كرده اند .

دریكوند اظهار داشت : حوادث سوریه نشان می دهد كه صهیونیست ها در صدد از میان برداشتن یكی از كشورهای حامی مقاومت هستند و مسلمانان نباید فریب جنجال رسانه های غربی و برخی دولتهای خود فروخته عربی را بخورند .

به گفته وی، مسلمانان در راهپیمایی روز جهانی قدس توطئه صهیونیست ها را علیه سوریه را محكوم می كند و حمایت خود را از كشورهایی كه حامی مقاومت و دشمن صهیونیست هستند ابراز می نمایند .

وی ادامه داد : امسال نیز مردم مسلمان پرشورتر از سالهای گذشته در راهپیمایی روز قدس شركت خواهند كرد و حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و مقاومت اعلام خواهند كرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط