سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۴۵:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۵ مهر ۱۳۹۴در ۷:۰۵ ب.ظ تعداد بازدید: 246 بازدید کد خبر:44355 چاپ خبر

طی سال گذشته ۱۱۰ عنوان کتاب در لرستان به چاپ رسیده است

0

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، از چاپ حدود ۱۱۰ عنوان کتاب در سال گذشته خبر داد. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، ماشاالله بهاروند به برخی برنامه های جنبی نهمین نمایشگاه کتاب لرستان اشاره کرد و اظهار داشت: […]

۲۷۲۱۱۲_orig

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، از چاپ حدود ۱۱۰ عنوان کتاب در سال گذشته خبر داد.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، ماشاالله بهاروند به برخی برنامه های جنبی نهمین نمایشگاه کتاب لرستان اشاره کرد و اظهار داشت: در حاشیه این نمایشگاه برنامه رونمایی کتاب طی سه نوبت برگزار خواهد شد که یک بخش به حوزه دفاع مقدس، یک بخش به کتب دینی  و ارزشی و بخشی دیگر به سایر موضوعات از جمله تاریخ لرستان تعلق خواهد داشت.

وی به رونمایی از ۲۵ عنوان کتاب در روز دوم برپایی نمایشگاه کتاب اشاره کرد و گفت: تا پایان زمان برپایی نهمین نمایشگاه کتاب لرستان از حدود ۵۰ عنوان کتاب دیگری که طی شش ماه اول سال منتشر شده اند رونمایی خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تعداد کتب چاپ شده در استان طی سال گذشته را حدود ۱۱۰ عنوان کتاب برشمرد و افزود: در شش ماه دوم سال گذشته آمار چاپ کتاب در استان رشد قابل توجهی پیدا کرد.

بهاروند نقد و بررسی کتاب، شعر خوانی، شاهنامه خوانی، برگزاری کارگاه آموزشی قرآن و … را از برنامه های جنبی نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب لرستان خواند و بیان داشت: در این نمایشگاه همچنین برنامه های ویژه دفاع مقدس، برنامه های مربوط به اعیاد قربان و غدیر و برنامه های هنری همچون اجرای موسیقی، نمایشگاه نقاشی و خوشنویسی و … برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط