سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۸:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۴ مهر ۱۳۹۴در ۸:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,012 بازدید کد خبر:44299 چاپ خبر

معرفی فرماندار جدید شهرستان چگنی/ درمنان به پلدختر رفت

0

فرماندار جدید شهرستان چگنی معرفی شد. به گزارش کشکان، شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دوره چگنی با قدردانی از درمنان فرماندار سابق این شهرستان، قدرت اله ترابی نژاد را به عنوان فرماندار جدید شهرستان چگنی معرفی کرد. ترابی نژاد پیش از این سمت فرمانداری شهرستان پلدختر را به عهده […]

IMG_20150926_233525

فرماندار جدید شهرستان چگنی معرفی شد.
به گزارش کشکان، شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دوره چگنی با قدردانی از درمنان فرماندار سابق این شهرستان، قدرت اله ترابی نژاد را به عنوان فرماندار جدید شهرستان چگنی معرفی کرد.
ترابی نژاد پیش از این سمت فرمانداری شهرستان پلدختر را به عهده داشت اما هفته گذشته جای خود را به درمنان فرماندار شهرستان چگنی داد.

نورالدین درمنان نیز جانشین ترابی نژاد در فرمانداری پلدختر شد.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. اصلاح طلب اعتدال گرا

  زمان تندروی وتک روی تمام شده اقای ترابی با سرعتی مافوق صوت در حرکت بود این هشداری به همه است اگر چشم بینا وگوش شنوا باشد

  [پاسخ]

 2. این جابجایی ! با اصل تغییر از وضع موجود برای رسیدن به وضع مطلوب سازگاری ندارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 3. سوالی که پیش می آید اینست که اگر آقای ترابی نژاد توانمند و برکار خود مسلط چه توجیهی برای عوض کردن ایشان وجود دارد ؟ اگر هم آقایان به این نتیجه رسیده اند که نامبرده توان لازم را نداشته است دلیلی ندارد که او را بر شهرستان نوپای چگنی که نیازمند فردی پرتلاش و دلسوز میباشد تحمیل نمایند.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط