سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۸:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۴ مهر ۱۳۹۴در ۶:۳۱ ق.ظ تعداد بازدید: 3,246 بازدید کد خبر:44267 چاپ خبر

اسامی جان باختگان و مفقودین لرستانی حادثه ی منا/ لرستان دومین استان از نظر تلفات بعد از گلستان

0

تلفات به 7 نفر رسید

تعداد حجاج لرستانی که در حادثه منا کشته شدند، تا این لحظه هفت نفر هستند. از هفت حاجی لرستانی کشته شده در حادثه منا چهار نفر از کاروان ۲۹۰۱۳ بروجرد و سه نفر از کاروان ۲۹۰۱۲ ازنا، الیگودرز و دورود بوده‌اند. علی رازانی، قنبر رحمانی و مصطفی موسوی و عباس گودرزی از الیگودرز، مرادعلی نصرالهی، […]

۸۵۸۷۵۸۴۴۲۸۲۴۵۶۳۴۱۵۱۲۱۲۰۴۰۴۲۷۵

تعداد حجاج لرستانی که در حادثه منا کشته شدند، تا این لحظه هفت نفر هستند.

از هفت حاجی لرستانی کشته شده در حادثه منا چهار نفر از کاروان ۲۹۰۱۳ بروجرد و سه نفر از کاروان ۲۹۰۱۲ ازنا، الیگودرز و دورود بوده‌اند.

علی رازانی، قنبر رحمانی و مصطفی موسوی و عباس گودرزی از الیگودرز، مرادعلی نصرالهی، غضنفر رشیدی گودرزی و رضا رحیمیان ثابت(اهل خرم‌آباد) از کاروان بروجرد، هفت زائر لرستانی هستند که در حادثه منا جان باختند.

تا این لحظه متاسفانه استان لرستان بعد از گلستان بیشترین آمار کشته‌های این حادثه را در کشور داشته است.

از کاروان بروجرد جواد چکشی، فتح‌الله گودرزی، غلام‌عباس قاسمی، رضا‌علی بختی، سید محمود شجاعی، محمد‌علی پناهی، محمد روزبهانی، غلام‌عباس میرزایی و علی زرگرانی مفقود شده‌اند.

از کاروان الیگودرز نیز مرادی آب‌روشن، صفر‌جان بزرگی، علیرضا بنیادی، قدرت پاپی، مصطفی تودویی، پرویژ حبیبی، سید حسین حجتی، ابولقاسم خلیلی، ماشاءالله خورشید‌وند، محمد علی روشن، حسین آروان، سبز‌خدا قائد‌رحمت، مجتبی گرجی، طهماسب مرادی و سید محمد موسوی مفقود شده‌اند.

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. کعبه وسنگ بهانست که ره گم نشود

  [پاسخ]

 2. لطفا اسامی و تعداد کشته شدگان و مجروحان را به روز رسانی کنید.

  [پاسخ]

  معلم زحمت كش و پراحساس در :

  باعرض تسلیت به محضر رهبر فقیدو مجاهد به مناسبت در گذشت جمع کثیری از حجاج بیت الحرام و عرض تسلیت به خانوادههای داغدار حادثه غم انگیز منا . خواهش مندیم که هر چه سریع تر علت وعوامل پدیدآورندی این فاجع درد ناک شناسایی و اجساد قربانی شده را در سیع ترین زمان ممکن به کشور عزیزمان ایران اسلامی بازگردانید .

  [پاسخ]

 3. با عرض تسلیت به بازماندگان زایران ایرانی و به تمام ملت ایران خداوند صبرو شکیبایی برای این بازماندگان فراهم کند

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط